Lineage 2 – Summonai (Tarnai)

Lineage 2


Lineage 2 – Summonai (Tarnai)

Kas yra “tarnų” sistema?
Kai kurios klasės LineAge2 pasaulyje turi galimybę išsikviesti tarną. Norint išsikviesti tarną reikalingos tam tikros medžiagos. Tarnas yra puikius žaidėjo partneris kovoje, o taip pat labai stiprus medžiotojas.

Tarnų rūšys
Tarnai yra dviejų rūšių – valdomi (servitors) ir nevaldomi tarnai.

Valdomų tarnų rūšis yra labai naudinga iškvietėjui, kadangi tuomet galima kontroliuoti tarno veiksmus kovoje. Pastaba – galima išsikviesti tik vieną tarną vienu metu.

Nekontroliuojamų tarnų rūšis yra nevaldoma iškvietėjų. Pastaba – iškvietėjas gali išsikviesti iki trijų nekontroliuojamų tarnų vienu metu.

Ko reikia iškvietimui?
Visi tarnai LineAge2 pasaulyje naudoja kristalus. Kiekvieną kartą tarno leveliui pakilus, iškvietimui reikia vis daugiau kristalų.

Valdomi tarnai
Tarnas gali būti iškviestas tik žaidėjo, kurio klasė yra burtininkas. Tuomet kai tarnai pradeda vartoti kristalus, jie pademonstruoja aukštą kovingumo lygį kovoje.

Tarnas žaidime būna 20 minučių nuo iškviestimo. Po 20 minučių, jis tiesiog išnyksta. Tarnavimo laikas matomas tarno statuso lange.

Dėl tarnų iškvietimų laikų
Kuomet tarnas yra iškviestas mažo levelio burtininko, jis nėra labai geras. Taip pat, yra limitas tarp tarnų iškvietimo laikų. Jei burtininkas yra ne didesnio nei 40 levelio, jis po tarno iškvietimo, po tarno mirties ar pašalinimo, galės išsikviesti kitą tarną tik po 6 valandų. Kai burtininkas baigia antrą savo profesijos klasę ir yra 40 levelio ar didesnio – tarno iškvietimo laikas sutrumpėja iki keliųu minučių. Tokie sugebėjimai gali būti įgaunami tik burtininko kuris yra iškvietėjų klasei priklausantis burtininkas ir yra jau po antros klasės profesijos.

Tarnų tipai
Human Wizard
Mew the Cat
Elven Wizard
Unicorn Boxer
Unicorn Mirage
Dark Wizard
Shadow
Silhouette
Artisan
Mechanical Golem
Warsmith
Siege Golem
Big Boom
Wild Hog Cannon
Necromancer
Corrupted Man
Reanimated Man
Cursed Man
Elemental Summoner
Unicorn Merrow
Unicorn Seraphim
Warlock
Kai the Cat
Cat Queen
Phantom Summoner
Soulless
Nightshade
Dark Avenger

Nekontroliuojamų tarnų iškvietėjai
Nekontroliuojami tarnai dar yra žinomi kaip kubiukai. Jie gali būti iškviesti “Temple Knigt’o“,“Shillien Knight’o“, Warlock’o“, “Elemental Summoner’io“ ir „Phantom Summoner’io“.

Kubiukai apsaugo žaidėją nuo tiesioginės ar netiesioginės žalos. Norint iškviesti kubiuką, reikia turėti atitinkamą kiekį kristalų ir tam tikrą sugebėjimą. Kubiukai parūpina daug džiaugsmo ir daug naujų elementų juos iškvietusiems žaidėjams.

Iškviestas kubiukas
Kubiukas yra būtybių rūšis kuri yra gera ir patikima. Medžioklės laiku kubiukai atakuoja tiek tiesiogiai, tiek ir netiesiogiai.

Kubikų rūšys
– „Aqua Cubic“: atakuoja taikinį šaltu ledu;
– „Binding Cubic“: paleidžia paralyžių;
– „Life Cubic“: atstato iškvietėjo gyvybes;
– „Phantom Cubic“: susilpnina taikinį, pamažina (P.Atk,.P.Def.,Atk.Spd.);
– „Spark Cubic“: sustingdo taikinį;
– „Storm Cubic“: atakuoja pamėgdžiodamas valdovą;
– „Vampiric Cubic“: sugeria priešų gyvybes ir grąžina jas valdovui;
– „Viper Cubic“: apnuodija priešą.


Autorius:
l2info.lt
1 Balas2 Balai3 Balai4 Balai5 Balai (balsavimų nėra)
Loading...

Kas yra Lineage?

Jei nori sužinoti, kas vyksta L2 žaidimo pasaulyje, atsidūrei ten, kur ir reikia. L2info.lt – tai tarsi naujienų duomenų bazė, kurioje rasi atsakymus į visus rūpimus klausimus. Jei atsiduri sudėtingose situacijose, iš kurių sunku išsikapstyti, padėsime tau rasti įvairių sprendimo būdų. Sek informaciją L2info.lt svetainėje ir sužinok naujausias žaidimo tendencijas bei kas laukia žaidėjų ateityje. Patyrę žaidėjai dalinasi savo įžvalgomis, todėl nepraleisk progos sužinoti, ką mano tikri srities profesionalai. Tai gali padėti tau optimizuoti žaidimo strategiją ir lengviau pasiekti užsibrėžtus tikslus. Būk inovatyvus ir būk vienu žingsniu priekyje nei kiti. Informacija yra vienas iš svarbiausių pranašumų, todėl būk gudrus ir pasinaudok visomis suteiktomis galimybėmis. L2info.lt gali tapti tavo gidu į Lineage 2 žaidimo naujienas ir padėti įveikti iškylančias kliūtis. Iš oficialių šaltinių sužinok, kada ir kokių atnaujinimų gali tikėtis bei ką apie tai mano kiti žaidėjai. Būk nuolat informuotas ir pasiruošęs pokyčiams – taip tapsi konkurencingesnis ir lankstesnis. Prieš įsijungdamas Lineage 2 žaidimą peržvelk L2info.lt naujienas ir išlik įvykių sūkuryje! Tai padės tau tapti neįveikiamam ir aplenkti visus oponentus. Tai išskirtinis šansas praplėsti savo akiratį ir įgyti pranašumo prieš kitus. Nustebink varžovus ir savo draugus su naujausia strategija. Tai taps tavo sėkmės paslaptimi. Nėra nieko neįveikiamo, tačiau naudinga informacija padės tau įveikti visus iššūkius greičiau. Būk gudrus ir pasinaudok visomis galimybėmis. Sužinok, kaip gali atnaujinti savo žaidimą jau dabar ir kokie pokyčiai yra laukiami ateityje. Tapk tikru žaidimo žinovu ir pritaikyk turimą informaciją realiose situacijose. Tai išskirtinis šansas pagerinti savo pozicijas neįdedant daugybės pastangų. Pasiruošk pokyčiams ir patirk dar daugiau įspūdžių!
Taip pat skaitykite...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *