Lineage 2 – Sub-Class

Lineage 2


Lineage 2 – Sub-Class

Tavo veikėjo lygio (lvl) kėlimas tik pradžia. Už tavo pastangas busi apdovanojamas visiškai nauja klase (class)!

Būdamas 75 lygio (lvl), žaidėjas gali atlikti Mimir’s Elixir quest’ą ir siekti gauti iš meistrų (master) papildomą klasę (class) prie savo pagrindinės klasės.

Vienintelės klasės (class), kurios nemaišomos – Elfų rasės, Overlord ir Warsmith klasės (class), arba kitos panašios klasės. Pažiūrėkite žemiau apie galimas klasių kombinacijas.

Norėdami pradėti siekti subklasės (subclass), turite pasikalbėti su Magister Ladd Ivory Bokšte.

Kai jūsų subklasė (subclass) pasieks 75 lygi (lvl), jūs būsite pasiruošę pradėti siekti didiko (noblesse) statuso.

Kai pabaigiate Mimir’s Elixir quest’ą, tuomet galite eiti pas bet kurios profesijos (occupation) didįjį meistrą (grand master) ir pasirinkti subklasę (subclass). Jeigu jūs pasirenkate subklasę (subclass), lygis (lvl), įgūdžiai (skills) yra pakeičiami į to veikėjo 40 lygio įgūdžius (skill) kurį pasirinkote subklasėje (subclass).

Keisti subklases (subclass) ir pagrindines klases (main class) galite bet kada, nuėję pas kaimų (village) npc.

Jei vienos subklasės (subclass) lygį (lvl) pakeliate iki 75, galite pasirinkti dar 2 subklases (subclasses). Nėra jokio laiko ar kartų limito kiek galite keitinėti klases (classes).

Kuomet keičiate klases (classes), buff’ą – būsena ir simboliai nekeičiami. Taip pat nekeičiama jūsų veikėjo nuosavybė, žaidėjo prieš žaidėją/neutralių žaidėjų nužudymų (PvP/PK) skaičius, informacija susijusi su klanais ir pilių puolimais (castle sieges), rekomendacijų skaičius, draugų sąrašas, vakarėlių (party) informacija, su Septyniais ženklais (Seven Sings) susijusi informacija, ir questų informacija. Saugyklos (Warehouse) ir inventoriaus vieta taip pat dalinamasi.

Subklasiu (subclass) apribojimai
Jei tavo pagrindinės klasės rasė yra Elfas ar Dark Elfas, tuomet elfai negali pasirinkti dark elfų, o dark elfai, elfų kaip subklasės (subclass). Dar negalite pasirinkti Overlord ir Warsmith klasės (class) kaip subklasės (subclass).

Jus negalite pasirinkti panašios klasės kaip subklasė (subclass). Profesijos laikomos panašiomis yra šios:
* Treasure Hunter, Plainswalker ir Abyss Walker
* Hawkeye, Silver Ranger ir Phantom Ranger
* Paladin, Dark Avenger, Temple Knight ir Shillien Knight
* Warlocks, Elemental Summoner ir Phantom Summoner
* Elder ir Shillien Elder
* Swordsinger ir Bladedancer
* Sorcerer, Spellsinger ir Spellhowler

Didikai (Noblesse) ir Herojai (Heroes)

Subklasės (Subclasses) yra sujungtos su Didiko (Noblesse) ir Herojaus (Hero) sistemomis. Didiko (noblesse) kelią galite pradėti tik tuomet kai turite vieną ar daugiau subklasių (subclasses), kurių lygis (lvl) yra 75.


Autorius:
l2info.lt
1 Balas2 Balai3 Balai4 Balai5 Balai (balsavimų nėra)
Loading...

Kas yra Lineage?

Jei nori sužinoti, kas vyksta L2 žaidimo pasaulyje, atsidūrei ten, kur ir reikia. L2info.lt – tai tarsi naujienų duomenų bazė, kurioje rasi atsakymus į visus rūpimus klausimus. Jei atsiduri sudėtingose situacijose, iš kurių sunku išsikapstyti, padėsime tau rasti įvairių sprendimo būdų. Sek informaciją L2info.lt svetainėje ir sužinok naujausias žaidimo tendencijas bei kas laukia žaidėjų ateityje. Patyrę žaidėjai dalinasi savo įžvalgomis, todėl nepraleisk progos sužinoti, ką mano tikri srities profesionalai. Tai gali padėti tau optimizuoti žaidimo strategiją ir lengviau pasiekti užsibrėžtus tikslus. Būk inovatyvus ir būk vienu žingsniu priekyje nei kiti. Informacija yra vienas iš svarbiausių pranašumų, todėl būk gudrus ir pasinaudok visomis suteiktomis galimybėmis. L2info.lt gali tapti tavo gidu į Lineage 2 žaidimo naujienas ir padėti įveikti iškylančias kliūtis. Iš oficialių šaltinių sužinok, kada ir kokių atnaujinimų gali tikėtis bei ką apie tai mano kiti žaidėjai. Būk nuolat informuotas ir pasiruošęs pokyčiams – taip tapsi konkurencingesnis ir lankstesnis. Prieš įsijungdamas Lineage 2 žaidimą peržvelk L2info.lt naujienas ir išlik įvykių sūkuryje! Tai padės tau tapti neįveikiamam ir aplenkti visus oponentus. Tai išskirtinis šansas praplėsti savo akiratį ir įgyti pranašumo prieš kitus. Nustebink varžovus ir savo draugus su naujausia strategija. Tai taps tavo sėkmės paslaptimi. Nėra nieko neįveikiamo, tačiau naudinga informacija padės tau įveikti visus iššūkius greičiau. Būk gudrus ir pasinaudok visomis galimybėmis. Sužinok, kaip gali atnaujinti savo žaidimą jau dabar ir kokie pokyčiai yra laukiami ateityje. Tapk tikru žaidimo žinovu ir pritaikyk turimą informaciją realiose situacijose. Tai išskirtinis šansas pagerinti savo pozicijas neįdedant daugybės pastangų. Pasiruošk pokyčiams ir patirk dar daugiau įspūdžių!
Taip pat skaitykite...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *