Žvejybos daiktų keitimo kurso pokytis Global serveryje

Lineage 2


Žvejybos daiktų keitimo kurso pokytis Global serveryje

Kaip jau minėta įraše apie savaitės išlaikymą, buvo pritaikytas atnaujinimas, kad būtų galima išsikeisti žvejybos elementus – 4 galingas žuvis galima keisti į 3 Elcyum miltelius. Todėl „Elcyum“ milteliai, kurie buvo surinkti per žvejybą, Adena pardavėjams buvo labai pelningi.

Ši problema nebuvo susijusi su NPC pardavimo kainų keitimu ankstesniame atnaujinime, parduotuvės keitimo kursas nebuvo tinkamai atnaujintas, kad atspindėtų naujas kainas. Manome, jog dar niekada nebuvo tokio pelningo Adeno uždirbimo metodo.

Šiandienos atnaujinime pritaikėme pataisymą, kad  3 Elcyum miltelių keitimuisi reikia 12 galingų žuvų, ir tai konvertuosis į didesnę pardavimo vertę. Atsiprašome, kad šis keitimosi vertės netikslumas nebuvo nustatytas ir ištaisytas anksčiau.

Norime išvengti kaip tik galima daugiau problemų, kurios daro bet kokio tipo poveikį žaidimo ekonomikai, tačiau suprantame, jog didelis keitimosi Adena žvejybos elementais sandorių kiekis, greitai nustato žaidėjų pajamų lūkesčius.

Jei susiduriate su valiutos, kuri pasirodo išskirtinai naudinga, skaičiavimo netikslumais, prašome, nedvejodami praneškite apie klaidą.


Autorius:
Lineage 2 komanda
1 Balas2 Balai3 Balai4 Balai5 Balai (1 balsai, vidurkis: 5,00 iš 5)
Loading...


Kas yra Lineage?

Jei nori sužinoti, kas vyksta L2 žaidimo pasaulyje, atsidūrei ten, kur ir reikia. L2info.lt – tai tarsi naujienų duomenų bazė, kurioje rasi atsakymus į visus rūpimus klausimus. Jei atsiduri sudėtingose situacijose, iš kurių sunku išsikapstyti, padėsime tau rasti įvairių sprendimo būdų. Sek informaciją L2info.lt svetainėje ir sužinok naujausias žaidimo tendencijas bei kas laukia žaidėjų ateityje. Patyrę žaidėjai dalinasi savo įžvalgomis, todėl nepraleisk progos sužinoti, ką mano tikri srities profesionalai. Tai gali padėti tau optimizuoti žaidimo strategiją ir lengviau pasiekti užsibrėžtus tikslus. Būk inovatyvus ir būk vienu žingsniu priekyje nei kiti. Informacija yra vienas iš svarbiausių pranašumų, todėl būk gudrus ir pasinaudok visomis suteiktomis galimybėmis. L2info.lt gali tapti tavo gidu į Lineage 2 žaidimo naujienas ir padėti įveikti iškylančias kliūtis. Iš oficialių šaltinių sužinok, kada ir kokių atnaujinimų gali tikėtis bei ką apie tai mano kiti žaidėjai. Būk nuolat informuotas ir pasiruošęs pokyčiams – taip tapsi konkurencingesnis ir lankstesnis. Prieš įsijungdamas Lineage 2 žaidimą peržvelk L2info.lt naujienas ir išlik įvykių sūkuryje! Tai padės tau tapti neįveikiamam ir aplenkti visus oponentus. Tai išskirtinis šansas praplėsti savo akiratį ir įgyti pranašumo prieš kitus. Nustebink varžovus ir savo draugus su naujausia strategija. Tai taps tavo sėkmės paslaptimi. Nėra nieko neįveikiamo, tačiau naudinga informacija padės tau įveikti visus iššūkius greičiau. Būk gudrus ir pasinaudok visomis galimybėmis. Sužinok, kaip gali atnaujinti savo žaidimą jau dabar ir kokie pokyčiai yra laukiami ateityje. Tapk tikru žaidimo žinovu ir pritaikyk turimą informaciją realiose situacijose. Tai išskirtinis šansas pagerinti savo pozicijas neįdedant daugybės pastangų. Pasiruošk pokyčiams ir patirk dar daugiau įspūdžių!
Taip pat skaitykite...

3 Responses

  1. Tomas parašė:

    Gal vel reikes pradet zaist 😀

  2. Marto parašė:

    Kazin dar yra geru LT serveriu?

  3. buy adena lineage 2 parašė:

    It is possible to buy adena in new revo?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *