L2-Endure Naujas žaidimo Stilius

Lineage 2


L2-Endure Naujas žaidimo Stilius

First of all I would like you to know what is the main purpose of this server. Most of you have played AvD (Angels vs. Demons) type of server and know how to play it. So there in Endure it’s similar, but there is no factions, you’re on your own. No karmas, no flags the only peace zone is the main city, everywhere else you are in a combat zone and can be killed by anyone. For a single player kill you get an award 2adenas. After you reach 250pvp points, you get an item. You can use that item to become a noblesse.
Legend system is all about the best player. If you get the most PvP points in the server, you get an Legend status, blue nickname and a visual effect surrounding you. In the future we might add an additional bonuses on PvP to the legends.

Additional information:
Client version – Interlude (C6)
Server rates – No rates / Instance level 80
Enchant rates – Retail like (66%)
Enchant safe – +3, FullBody +4, Maximum +16, Maximum donate +12
Subclass – Instance level 80/3rd class, no quests/items needed
Noblesse – Reach 250pvp points
Hero – Changes every 2 weeks on Friday
Skills – Working interlude skills (some of them are still fixing)
Uptime – 24/7 (unless an error occures)

No wipes unless it’s realy needed
Auto registration
Daily updates
Daily events
Friendly Administration, always there to help you
Our custom security system which prevents malicious software being used
And much more…


Autorius:
l2info.lt
1 Balas2 Balai3 Balai4 Balai5 Balai (balsavimų nėra)
Loading...


Kas yra Lineage?

Jei nori sužinoti, kas vyksta L2 žaidimo pasaulyje, atsidūrei ten, kur ir reikia. L2info.lt – tai tarsi naujienų duomenų bazė, kurioje rasi atsakymus į visus rūpimus klausimus. Jei atsiduri sudėtingose situacijose, iš kurių sunku išsikapstyti, padėsime tau rasti įvairių sprendimo būdų. Sek informaciją L2info.lt svetainėje ir sužinok naujausias žaidimo tendencijas bei kas laukia žaidėjų ateityje. Patyrę žaidėjai dalinasi savo įžvalgomis, todėl nepraleisk progos sužinoti, ką mano tikri srities profesionalai. Tai gali padėti tau optimizuoti žaidimo strategiją ir lengviau pasiekti užsibrėžtus tikslus. Būk inovatyvus ir būk vienu žingsniu priekyje nei kiti. Informacija yra vienas iš svarbiausių pranašumų, todėl būk gudrus ir pasinaudok visomis suteiktomis galimybėmis. L2info.lt gali tapti tavo gidu į Lineage 2 žaidimo naujienas ir padėti įveikti iškylančias kliūtis. Iš oficialių šaltinių sužinok, kada ir kokių atnaujinimų gali tikėtis bei ką apie tai mano kiti žaidėjai. Būk nuolat informuotas ir pasiruošęs pokyčiams – taip tapsi konkurencingesnis ir lankstesnis. Prieš įsijungdamas Lineage 2 žaidimą peržvelk L2info.lt naujienas ir išlik įvykių sūkuryje! Tai padės tau tapti neįveikiamam ir aplenkti visus oponentus. Tai išskirtinis šansas praplėsti savo akiratį ir įgyti pranašumo prieš kitus. Nustebink varžovus ir savo draugus su naujausia strategija. Tai taps tavo sėkmės paslaptimi. Nėra nieko neįveikiamo, tačiau naudinga informacija padės tau įveikti visus iššūkius greičiau. Būk gudrus ir pasinaudok visomis galimybėmis. Sužinok, kaip gali atnaujinti savo žaidimą jau dabar ir kokie pokyčiai yra laukiami ateityje. Tapk tikru žaidimo žinovu ir pritaikyk turimą informaciją realiose situacijose. Tai išskirtinis šansas pagerinti savo pozicijas neįdedant daugybės pastangų. Pasiruošk pokyčiams ir patirk dar daugiau įspūdžių!
Taip pat skaitykite...

1 Response

  1. daimonass parašė:

    Tai koks tinklapio adresas ?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *