Lineage 2 – Rasių legendos

Lineage 2


Lineage 2 – Rasių legendos

Žmonės
Labai įvairi ir stipri rasė. Pradžioje žmonės buvo patys silpniausi iš visų sutvėrimų. Tačiau žmonės yra įpatinga rasė, kuri kuria savo pačių ateitį ir dabar jie yra įtakingiausia rasė. Taip pat, žmonės subalansavo savo jėgas taip, kad galėtų būti įvairių profesijų atstovai. Žmonių rasė procentaliai yra tie, kurie žaidime yra pasiekę didžiausią levelį.

Elfai
Tai vandens deivės Eva garbintojai. Jie pasižymi liekna figūra ir didelėmis ausimis. Visi juos charakterizuoja kaip grynumo ir tyrumo įsikūnijimus. Milžinų Eroje Elfai buvo galingiausi iš visų rasių, tačiau kai milžinai buvo nugalėti ir atėjo Jėgos Era – Elfų galia stipriai smuko. Dabar jie isikūrę Elfų miške, Adenos žemyno centriniuose rajonuose.

Tamsieji Elfai
Shilen pasekėjai. Shilen yra mirties deivė, kuri buvo sutverta būti vandens deive, bet krito iš šlovės aukštumų nepaklususi savo tėvams. Tamsieji Elfai turėjo priklausyti Elfų padermei, tačiau kai Elfai buvo nugalėti žmonių, keli elfai susiburė į atskirą sektą ir nusprendė mokytis juodosios magijos, kad įgytų pajėgumo, stiprių galių ir įveiktų žmones. Visa jų išvaizda liko panaši i Elfų, bet Tamsieji Elfau juos pranoksta ūgiu, turi tamsesnį veidą ir pilko atspalvio plaukus.

Orkai
Ugnies rasė, kuri šlovina Paagrio. Iš kitų rasių jie išsiskiria stipria fizine galia. Po milžinų sunaikinimo, jie turėjo puikią galimybę sumedžioti visus Elfus ir tapti galingiausiais visame kontinente, tačiau jie buvo sumedžioti Elfų ir žmonių aljanso ir dabar gyvena arktinėse teritorijose, šiaurinėje Adenos dalyje.

Dvarfai
Žemės rasė. Jie mėgsta kurti daiktus, turi stiprią fizinę galią ir neįprastus gabumus. Po milžinų sunakinimo Dvarfai pasiskelbė, jog jie yra patys stipriausi ir tuomet jie buvo atskirti bei užsitarnavo kitų rasių nemalonę. Tuomet Dvarfų visuomenė pasidalijo į dvi gupes – Ieškotojus (spoilai), kurie ieškojo grynų medžiagų ir Meistrus (Warsmith), kurie iš tų medžiagų gamino įvairiausius kitus dalykus.


Autorius:
l2info.lt
1 Balas2 Balai3 Balai4 Balai5 Balai (balsavimų nėra)
Loading...


Kas yra Lineage?

Jei nori sužinoti, kas vyksta L2 žaidimo pasaulyje, atsidūrei ten, kur ir reikia. L2info.lt – tai tarsi naujienų duomenų bazė, kurioje rasi atsakymus į visus rūpimus klausimus. Jei atsiduri sudėtingose situacijose, iš kurių sunku išsikapstyti, padėsime tau rasti įvairių sprendimo būdų. Sek informaciją L2info.lt svetainėje ir sužinok naujausias žaidimo tendencijas bei kas laukia žaidėjų ateityje. Patyrę žaidėjai dalinasi savo įžvalgomis, todėl nepraleisk progos sužinoti, ką mano tikri srities profesionalai. Tai gali padėti tau optimizuoti žaidimo strategiją ir lengviau pasiekti užsibrėžtus tikslus. Būk inovatyvus ir būk vienu žingsniu priekyje nei kiti. Informacija yra vienas iš svarbiausių pranašumų, todėl būk gudrus ir pasinaudok visomis suteiktomis galimybėmis. L2info.lt gali tapti tavo gidu į Lineage 2 žaidimo naujienas ir padėti įveikti iškylančias kliūtis. Iš oficialių šaltinių sužinok, kada ir kokių atnaujinimų gali tikėtis bei ką apie tai mano kiti žaidėjai. Būk nuolat informuotas ir pasiruošęs pokyčiams – taip tapsi konkurencingesnis ir lankstesnis. Prieš įsijungdamas Lineage 2 žaidimą peržvelk L2info.lt naujienas ir išlik įvykių sūkuryje! Tai padės tau tapti neįveikiamam ir aplenkti visus oponentus. Tai išskirtinis šansas praplėsti savo akiratį ir įgyti pranašumo prieš kitus. Nustebink varžovus ir savo draugus su naujausia strategija. Tai taps tavo sėkmės paslaptimi. Nėra nieko neįveikiamo, tačiau naudinga informacija padės tau įveikti visus iššūkius greičiau. Būk gudrus ir pasinaudok visomis galimybėmis. Sužinok, kaip gali atnaujinti savo žaidimą jau dabar ir kokie pokyčiai yra laukiami ateityje. Tapk tikru žaidimo žinovu ir pritaikyk turimą informaciją realiose situacijose. Tai išskirtinis šansas pagerinti savo pozicijas neįdedant daugybės pastangų. Pasiruošk pokyčiams ir patirk dar daugiau įspūdžių!
Taip pat skaitykite...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *