Lineage 2 Istorija

Lineage2 pirmtakas yra Lineage (2D grafika), naudoja Unreal 2.0 varikliuką. Manoma, kad žaidimą sudaro 9 dalys (dabar yra 7-ta). Su kiekvienu atnaujinimu stengiamasi subalansuoti veikėjų privalumus, atsiranda vis daugiau žemių ieškojimams, nauji monstrai bei daiktai.

Žaidėjai susikuria savo veikėją ir už jį žaidžia virtualiame pasaulyje. Pagrindinė žemėlapio dalis vadinama Adenos žeme. Yra 6 rasės: žmonės (Human), elfai (Elf), tamsieji elfai (Dark Elf), kamael, kurie gimsta Adenos karalystėje, o nykštukai (Dwarf) ir orkai (Orc) – Elmore (žemėlapio šiaurinė dalis). Žaidėjai gali pasirinkti kovotojus (Fighter) ar magus (Mages), išskyrus nykštukus ir kamael, jie gali pasirinkti tik kovotojų klasę. Jų pasirinkimai nulems tolimesnes profesijas. Kai kurių rasių magijos (skill) kiek panašios, bet tai paaiškina žaidimo istorija.

Mušant monstrus gaunama pagrindinė patirtis (experience) ir taip kyla veikėjo lygis, net profesijos reikalauja tam tikro lygio. Užduočių (quest) nėra įspūdingai daug, dažniausias atlygis yra daiktai arba adenos (piniginis vienetas). Taip pat, žaidėjai gali pardavinėti daiktus bei pirkti juos iš kitų. Šarvus ir ginklus gali gaminti tik nykštukai.

Žaidėjai gali burtis į klanus, kurie gali sudaryti sąjungą (alliance) su kitais klanais. Padedami vieni kitiems, veikėjai gali užimti pilis (castle siege), žudyti didžiuosius monstrus (raid boss), pasaulio monstrus (big boss) arba gali išduoti vieni kitus. Klanai gali turėti savo buveines: dvaro rūmus mieste (clan hall), tvirtovę (fortress) ar pilį, kurios suteikia privalumų prieš kitus žaidėjus.

Nuo 4-tos dalies atnaujinimo atsirado galimybė žaidėjams tapti herojais. Jais gali būti tik po vieną iš profesijų, tai yra, žaidime gali būti tik 34 herojai. Visą mėnesį vyksta kovos olimpiados stadione ir mėnesio gale paaiškėja stipriausieji. Jie pasižymi išskirtine švytinčia aura, ypatingu ginklu, visą pasaulį aprėpiančiu balsu ir tam tikromis magijomis (nuo 5-to atnaujinimo).

Taip pat žaidėjai gali turėti augintinį: drakoniuką, vilką arba mažylius (Baby pet). Drakoniukas ir vilkas pasiekę tam tikrą lygį gali mutuoti. Mažyliai kol kas neturi tokių privalumų.

Dažnai vyksta karai tarp žaidėjų (PVP – player versus player), tarp klanų arba tarp sąjungų. Žaidėjo vardas (nickname), kuris piktavališkai muša kitą žaidėją, tampa rožinės spalvos (chaotic), taip parodoma, kad jį gali mušti kiti aplinkiniai veikėjai. Jei žaidėjas piktybiškai užmuša kitą, tai jis gauna taip vadinamosios karmos. Tai lyg bausmė, nes mirus tokios būsenos, didelė tikimybė pamesti vertingų daiktų.

Taip pat yra linksmų užsiėmimų kaip žvejyba, loterija arba lenktynės.