Lineage 2 – Požeminis koliziejus

Lineage 2


Lineage 2 – Požeminis koliziejus

Požeminis koliziejus yra vieta kur jūs galite mėgautis nauju PvP kovos stilium „deathmatch“. Į požeminį koliziejų jūs galite nukeliauti nemokamai iš Iliuzijų salos (Fantasy Isle) teleporterio arba iš didžiųjų miestų teleproterių.

Registracija į žaidynes
Jūs galite užsiregistruoti į dalyvavimą žaidynėse bet kuriuo metu ir kiek norite kartų. Nėra nei žaidimo kartų, nei laiko apribojimų.

Poto kai jūs sudarysite party, kuris turi turėti mažiausiai septynis narius, party lyderis gali registruotis į žaidynes pakalbėjęs su Admission Manager NPC.

Apie žaidynes
Žaidimas yra death-match stiliumi ir laimėjusi komanda tęsia kovas su kita varžovų komanda.

Prieš tai kai party lyderis užregistruos komandą jis ir jo party nariai turi nuspręsti kur kiekvienas pradės žaist (nusistatato savo pozicijas arenoje). Eiliškumas party lentelėje sudelioja žaidėjus į skirtingas vietas kai žaidimas prasideda.

Kai tik žaidimas prasidės, prikėlimo bokštas atsiras netoli koliziejaus. Kai žaidėjas bus nužudytas, jis vėl grįš į žaidynes šalia prikėlimo bokšto.

Jei prikėlimo bokštas bus sunaikintas jūs nebegalėsite automatiškai prisikelti koliziejaus viduje, tačiau jūs galite prisikelti naudojat prikėlimo lapus arba skill’us koliziejaus viduj.

Laimėjimo/Pralaimėjimo sąlygos

Pergalė žaidime nustatoma pagal nužudytų žaidėjų skaičių.

Jei priešininkų komanda turės tiek pat nužudymų kiek ir jūsų komanda, tuomet laimės ta komanda kuri turės mažiau mirčių.

Jeigu abi komandos turės vienodai nužudymų ir mirčių, tuomet laimės ta komanda, kuri į žaidynes užsiregistravo pirmesnė.

Jūs taip pat galite laimėti jei sunaikinsite prikėlimo bokštą ir išmušite visus priešininkų komandos žaidėjus.

Koliziejų tipai
Yra penkių tipų koliziejai. I kurį koliziejų pakliūsite žaidimo metu priklausys nuo jūsų lygio.
* Lygiai 40-49
* Lygiai 50-59
* Lygiai 60-69
* Lygiai 70-79
* Jokio lygio limito.


Autorius:
l2info.lt
1 Balas2 Balai3 Balai4 Balai5 Balai (balsavimų nėra)
Loading...


Kas yra Lineage?

Jei nori sužinoti, kas vyksta L2 žaidimo pasaulyje, atsidūrei ten, kur ir reikia. L2info.lt – tai tarsi naujienų duomenų bazė, kurioje rasi atsakymus į visus rūpimus klausimus. Jei atsiduri sudėtingose situacijose, iš kurių sunku išsikapstyti, padėsime tau rasti įvairių sprendimo būdų. Sek informaciją L2info.lt svetainėje ir sužinok naujausias žaidimo tendencijas bei kas laukia žaidėjų ateityje. Patyrę žaidėjai dalinasi savo įžvalgomis, todėl nepraleisk progos sužinoti, ką mano tikri srities profesionalai. Tai gali padėti tau optimizuoti žaidimo strategiją ir lengviau pasiekti užsibrėžtus tikslus. Būk inovatyvus ir būk vienu žingsniu priekyje nei kiti. Informacija yra vienas iš svarbiausių pranašumų, todėl būk gudrus ir pasinaudok visomis suteiktomis galimybėmis. L2info.lt gali tapti tavo gidu į Lineage 2 žaidimo naujienas ir padėti įveikti iškylančias kliūtis. Iš oficialių šaltinių sužinok, kada ir kokių atnaujinimų gali tikėtis bei ką apie tai mano kiti žaidėjai. Būk nuolat informuotas ir pasiruošęs pokyčiams – taip tapsi konkurencingesnis ir lankstesnis. Prieš įsijungdamas Lineage 2 žaidimą peržvelk L2info.lt naujienas ir išlik įvykių sūkuryje! Tai padės tau tapti neįveikiamam ir aplenkti visus oponentus. Tai išskirtinis šansas praplėsti savo akiratį ir įgyti pranašumo prieš kitus. Nustebink varžovus ir savo draugus su naujausia strategija. Tai taps tavo sėkmės paslaptimi. Nėra nieko neįveikiamo, tačiau naudinga informacija padės tau įveikti visus iššūkius greičiau. Būk gudrus ir pasinaudok visomis galimybėmis. Sužinok, kaip gali atnaujinti savo žaidimą jau dabar ir kokie pokyčiai yra laukiami ateityje. Tapk tikru žaidimo žinovu ir pritaikyk turimą informaciją realiose situacijose. Tai išskirtinis šansas pagerinti savo pozicijas neįdedant daugybės pastangų. Pasiruošk pokyčiams ir patirk dar daugiau įspūdžių!
Taip pat skaitykite...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *