Lineage 2 – Informacija apie ginklų tobulinimą (Augmentation)

Lineage 2


Lineage 2 – Informacija apie ginklų tobulinimą (Augmentation)

Informacija apie ginklų tobulinimą (Augmentation)
Ginklus tobulinti galite pas bet kurį kiekvieno miesto (kaimo) kalvį, išskyrus kiekvienos rasės startinius kaimus ir Gludin’o kaimą. Visi ginklai nuo C iki S klasės gali būti tobulinami. C ir B klasės ginklams reiks D brangakmenių (Gemstone), o A ir S klasės ginklams – C brangakmenių. Norint tobulinti ginklus, be jų pačių, kiekvienam reikės gyvybės akmens (Life Stone) ir brangakmenių. Gyvybės akmenų gauti galima žudant monstrus. Didesnė tikimybė gauti aukšto lygio gyvybės akmenų yra nudobus galingus priešus nei eilinius. Gyvybės akmuo rodo lygį veikėjo, kuris gali jį naudoti. Tobulinimo procesui iš inventoriaus pasirinkite tobulinamą ginklą, gyvybės akmenį ir brangakmenius, įkelkite juos į tobulinimo langą ir paspauskite tobulinimo mygtuką (Augment). Kalviai gali patobulinimus panaikinti, kaina nustatoma proceso metu.

Gaunami “bonusai”
Tobulinimo metu gaunami “bonusai” priklauso nuo ginklo ir gyvybės akmens lygių. Sėkmės tikimybė 100%.

“Bonusų” tipai
* Padidintos pagrindinės charakteristikos (STR, CON, INT, MEN)
* Padidintos karinės charakteristikos (P. Atk., P. Def., M. Atk., Accuracy, etc.)
* Papildomi įgūdžiai (Skills) – Active, Passive, Chance skill.
“Bonusai” neturės galios jei ginklo lygis viršys žaidėjo “kompetencijos” lygį.
Kai ginklas patobulintas, prie jo pavadinimo pridedamas priešdėlis.

Papildoma informacija
Patobulintas ginklas negali būti iškeistas, parduotas, numestas ar padėtas klano sandėlyje. Jį padėti galima tik privačiame sandėlyje. Su ginklu, kurio patobulinimai panaikinti, galite daryti visus prieš tai paminėtus veiksmus.Ginklai su specialiosiomis ir magiškomis savybėmis gali būti tobulinami. SA ir magiškas savybes taip pat galima įdiegti į patobulintus ginklus. Net panaikinus ginklo patobulinimus, jo specialiosios ir magiškos savybės niekur nedings. Jei “bonusas”, pridėtas po ginklo patobulinimo, viršija vidutinį lygį (Mid-Grade), ginklas švytės. Patobulintas kalavijas negali būti naudojamas kaip vienas iš dviejų (Dual) kalavijų. Patobulintas įrankis netinkamas mainams Mammon’o kalvėje.

Palidyta by Crossfire:
Naujose kronikose galima augmentuoti ir juvelyriką. Norint augemntuoti juvę reikia 5 vienodo lvl life-stonų ir juvelyrikos augmentas dažnai būna daug prastesni, nei ginklo ir dažnai būna ginybinio poveikio.


Autorius:
l2info.lt
1 Balas2 Balai3 Balai4 Balai5 Balai (balsavimų nėra)
Loading...


Kas yra Lineage?

Jei nori sužinoti, kas vyksta L2 žaidimo pasaulyje, atsidūrei ten, kur ir reikia. L2info.lt – tai tarsi naujienų duomenų bazė, kurioje rasi atsakymus į visus rūpimus klausimus. Jei atsiduri sudėtingose situacijose, iš kurių sunku išsikapstyti, padėsime tau rasti įvairių sprendimo būdų. Sek informaciją L2info.lt svetainėje ir sužinok naujausias žaidimo tendencijas bei kas laukia žaidėjų ateityje. Patyrę žaidėjai dalinasi savo įžvalgomis, todėl nepraleisk progos sužinoti, ką mano tikri srities profesionalai. Tai gali padėti tau optimizuoti žaidimo strategiją ir lengviau pasiekti užsibrėžtus tikslus. Būk inovatyvus ir būk vienu žingsniu priekyje nei kiti. Informacija yra vienas iš svarbiausių pranašumų, todėl būk gudrus ir pasinaudok visomis suteiktomis galimybėmis. L2info.lt gali tapti tavo gidu į Lineage 2 žaidimo naujienas ir padėti įveikti iškylančias kliūtis. Iš oficialių šaltinių sužinok, kada ir kokių atnaujinimų gali tikėtis bei ką apie tai mano kiti žaidėjai. Būk nuolat informuotas ir pasiruošęs pokyčiams – taip tapsi konkurencingesnis ir lankstesnis. Prieš įsijungdamas Lineage 2 žaidimą peržvelk L2info.lt naujienas ir išlik įvykių sūkuryje! Tai padės tau tapti neįveikiamam ir aplenkti visus oponentus. Tai išskirtinis šansas praplėsti savo akiratį ir įgyti pranašumo prieš kitus. Nustebink varžovus ir savo draugus su naujausia strategija. Tai taps tavo sėkmės paslaptimi. Nėra nieko neįveikiamo, tačiau naudinga informacija padės tau įveikti visus iššūkius greičiau. Būk gudrus ir pasinaudok visomis galimybėmis. Sužinok, kaip gali atnaujinti savo žaidimą jau dabar ir kokie pokyčiai yra laukiami ateityje. Tapk tikru žaidimo žinovu ir pritaikyk turimą informaciją realiose situacijose. Tai išskirtinis šansas pagerinti savo pozicijas neįdedant daugybės pastangų. Pasiruošk pokyčiams ir patirk dar daugiau įspūdžių!
Taip pat skaitykite...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *