Lineage 2 – Specialios ginklo savybės

Lineage 2


Lineage 2 – Specialios ginklo savybės

Plati A, B, C ir S klasių ginklų gama gali turėti jiems pritaikomas specialiąsias savybes (sutrumpintai – SA). Išskyrus dviejų kalavijų naudojimą vienu metu (jų SA pasirinkti negalėsite), visi kiti ginklai gali turėti vieną iš trijų galimų specialiųjų savybių. Ginklo su specialiomis savybėmis negalėsite išmainyti ar patobulinti Mammon’o kalvėje – pirmiau reikės panaikiti SA (tai galėsite padaryti pas juodąjį Mammon’o pirklį daugumoje didesnių miestų).

Jei turite ginklą su specialiųjų savybių pritaikymo galimybe, įgalinimo “buff’as” jūsų M.Atk padidins dar labiau.

SA įdiegimui į jūsų ginklą reikės tinkamo lygio ir spalvos kristalo (priklausomai nuo norimo SA). Ginklams iki B klasės specialiųjų savybių sąrašą ir reikiamų kristalų spalvą kiekvienai iš jų sužinoti galite Giran’o ir Aden’o kalvėse (ginklas turi būti jūsų inventoriuje). A ir S klasės ginklams prireiks Mammon’o kalvės. Procesui reikės ir brangakmenių bei pinigų.

Ginklo magiškos savybės į jį “dedant” SA neišnyks, ir atvirkščiai – į ginklą dedant magiškus patobulinimus jo SA neišnyks (nebent nesklandžiai praėjo magijos diegimo procesas). Naudodami magišką ginklo tobulinimo ritinėlį (retas radinys, randamas nudobus aukšto lygio bosus ir laimėjus Didžiojoje Olimpiadoje) tobulinimo procedūrą atliksite daug saugiau – neprarasite ginklo, tik jo tobulinimo statusas pasikeis į +0.

Dviems kalavijams SA pridedamos automatiškai, tobulinant iki +4 ar daugiau; kristalo nereikia. Tačiau turėkite galvoje, kad tobulinant ginklą nuo +3 iki +4 ar daugiau galite jį “paversti” jo tipo kristalais. Nesėkmės tikimybė yra apie 30%.


Autorius:
l2info.lt
1 Balas2 Balai3 Balai4 Balai5 Balai (balsavimų nėra)
Loading...


Kas yra Lineage?

Jei nori sužinoti, kas vyksta L2 žaidimo pasaulyje, atsidūrei ten, kur ir reikia. L2info.lt – tai tarsi naujienų duomenų bazė, kurioje rasi atsakymus į visus rūpimus klausimus. Jei atsiduri sudėtingose situacijose, iš kurių sunku išsikapstyti, padėsime tau rasti įvairių sprendimo būdų. Sek informaciją L2info.lt svetainėje ir sužinok naujausias žaidimo tendencijas bei kas laukia žaidėjų ateityje. Patyrę žaidėjai dalinasi savo įžvalgomis, todėl nepraleisk progos sužinoti, ką mano tikri srities profesionalai. Tai gali padėti tau optimizuoti žaidimo strategiją ir lengviau pasiekti užsibrėžtus tikslus. Būk inovatyvus ir būk vienu žingsniu priekyje nei kiti. Informacija yra vienas iš svarbiausių pranašumų, todėl būk gudrus ir pasinaudok visomis suteiktomis galimybėmis. L2info.lt gali tapti tavo gidu į Lineage 2 žaidimo naujienas ir padėti įveikti iškylančias kliūtis. Iš oficialių šaltinių sužinok, kada ir kokių atnaujinimų gali tikėtis bei ką apie tai mano kiti žaidėjai. Būk nuolat informuotas ir pasiruošęs pokyčiams – taip tapsi konkurencingesnis ir lankstesnis. Prieš įsijungdamas Lineage 2 žaidimą peržvelk L2info.lt naujienas ir išlik įvykių sūkuryje! Tai padės tau tapti neįveikiamam ir aplenkti visus oponentus. Tai išskirtinis šansas praplėsti savo akiratį ir įgyti pranašumo prieš kitus. Nustebink varžovus ir savo draugus su naujausia strategija. Tai taps tavo sėkmės paslaptimi. Nėra nieko neįveikiamo, tačiau naudinga informacija padės tau įveikti visus iššūkius greičiau. Būk gudrus ir pasinaudok visomis galimybėmis. Sužinok, kaip gali atnaujinti savo žaidimą jau dabar ir kokie pokyčiai yra laukiami ateityje. Tapk tikru žaidimo žinovu ir pritaikyk turimą informaciją realiose situacijose. Tai išskirtinis šansas pagerinti savo pozicijas neįdedant daugybės pastangų. Pasiruošk pokyčiams ir patirk dar daugiau įspūdžių!
Taip pat skaitykite...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *