Lineage 2 – Žvejyba

Lineage 2


Lineage 2 – Žvejyba

Žvejyba jums siūlo kiek kitokį lygio kėlimą – ne kovojant prieš monstrus, o žvejojant. Dabar LineAge2 galėsite atsistoti prie kranto ir atsipalaiduoti, nenuobodžiaujant maigyti kelis mygtukas ir net įkurti savo verslą pardavinėjant sužvejotus daiktus. Tai puikus būdas ne tik atsipalaiduoti, bet ir sužvejotas žuvis atidarinėti, rasti įvairius ingredientus, kuriuos galima panaudoti daiktų kūrimui.

Žvejybos įrankius ir kitą įrangą, bei skillus galite gauti iš naujųjų NPC Fisherman’s Guild Members, kurie yra visuose miestuose prie grocery store, arba prie kiekvieno uosto į kurį atplaukia laivai.

Jums reikės meškerės ir įvairių jaukų norint žvejoti. Šiuos daiktus galite gauti nusipirkdami iš Fisherman’s Guild Members, ar vykdant questus. Meškerės ir fishing shotai yra suskirstyti pagal grade, kaip ir normalūs itemai (no grade, D, C, B, A, S) jeigu naudojama ne savo grade gausite baudų t.y. gausite mažiau žuvų, bus sunkiau žvejoti.

Pirmiausia, norint žvejoti reikia išmokti Fishing skill’ą. Visus skillus (Fishing, Reeling, Pumping, ir Fishing Mastery) galite gauti pasikalbėdami su Fisherman’s Guild Members, kurie yra visuose miestuose ir uostuose.

Nors Fishing shot’ai nėra būtini žvejybai, bet su jais lengviau nugalėti žuvį. Fishing Shotai, lyg soulshotai ar spiritshotai , kurie gali būti naudojami automatiškai įsidedant į hotbarą ir nuspaudžiant dešinį pelės klavišą. Fishing shotų grade turi atitikti meškerės grade, arba kitaip jų nebus galima naudoti. Meškeres taip pat galima gauti questu, o neperkant.

Meškerė naudojama kairėje, o jaukas inventoriuje rodomas kitoje pusėje, kaip strėlės. Kai užsidedi meškerę reikia nueiti į vandenį, ir naudoti skillą Fishing. Tada turėtų atsirasti naujas langas – Fishing window, kuriame matysite plūdę. Dar jame rodoma ar jau pagavai žuvį ir kiek pastangų reikia žuvies ištraukimui. Su Beginners bait matysite kokius skill’ua reikia naudoti žuvies ištraukimui.

Žvejybos skillai Pumping ir Reeling nulemia žvejybos sėkmingumą. Šie skillai gali būti išmokti mokant pinigus Fisherman‘s Guild Memberiams. Reeling skillą reikėtų naudoti jeigu žuvis labai bando ištrūkti. Pumping skillą reikia naudoti tuomet, kai žuvis labai pavargusi.

Žvejojama yra per atitinkamą laiką, kai laikas pasibaigia – žuvis pasprunka ir window langas išsijungia.

Jei du kartus nuspausi ant žuvies ar lobių skrynios, kurias sužvejojai iš jų iškris daiktai. Tuos daiktus gali parduoti, naudoti kitų daiktų gamybai ir išsikeisti į skill’us. Norint tai padaryti daiktus reikia duoti Proof of Catching a Fish Fisherman’s Guild Memberiui.

Žvejojant reikia būti pasiruošusiam, nes kartais užkimba monstrai, o ne žuvys. Nepatartina žvejoti laivuose, nes jei užkimba monstras, kurio lygis didesnis nei tavo – neturi kur bėgti.

Kuo didesnis Fishing Mastery skill’o lygis, tuo daugiau šansų, kad pagausi geresnę žuvį. Todėl pakilus keliais lygiais būtina nueiti išmokti aukštesnio lygio skill’ų, bei keisti equipment.

Žvejybos gidą, kuris padeda išmokti žvejoti, galima nusipirkti iš Fisherman’s Guild Member. Dar daugiau pagalbos suteikia Beginner bait, kurį taip pat galima nusipirkti iš Fisherman’s Guild Member.

Jeigu Reeling/Pumping skill’ai bent 2 lygiais didesni už Fishing Mastery – žaidėjas gaus baudą.

Naktinė žvejyba

Naktinė žvejyba galima nuo 12:00 a.m. iki 06:00 a.m. (žaidimo laiku). Žaidimo laiką galima pasižiūrėti parašant komandą/time.
Naktinei žvejybai yra būtinas švytintis jaukas (Luminuos bait), kurį galima nusipirkti iš Fishermen Guild Member. Jis gali būti naudojamas tik nakties metu. Kuomet žvejojama naktį su high-grade švytinčiu jauku, žuvys labai kibs, todėl būtina turėti daug jauko.

High-grade žuvis gali naudoti apgaulingus skill’us, kitokius nei įprastinių žuvų. Kai high-grade žuvis naudoja apgaulingus skillus, tuomet reeling ir pumping turi būti naudojami taip pat atvirkščiai, kad galėtų sužeisti žuvį.

Jeigu iš high-grade žuvų surenki daug “Fish Scale”, juos gali išsikeisti į kokius nors daiktus pas Fishermen Guild Member. “Fish Scale” gauni pagal savo fishing mastery lygį. Jeigu žuvų lygis skiriasi, tuomet gausi kitokius “Fish Scales”.

Fisherman’s Potions

Fisherman’s Potion trumpam sumažina žaidėjo fishing mastery lygį, kad sužvejotum norimą žuvį. Jį galima gaut iš Fishermen Guild Member. Jeigu potiono lygis didesnis nei žaidėjo fishing mastery lygis, potionas neduoda jokio efekto. Jo poveikis trunka 60 minučių.

Fishing Potion sugrąžina žaidėjo fishing mastery lygį, kuris buvo nukritęs dėl Fisherman’s Potion. Fishing Potion galima nusipirkti pas Fishermen Guild Member. Fishing Potion gali turėti efektą, net jeigu nebuvo naudotas Fisherman’s Potion, todėl reiktų naudoti atsargiai.

Fishing King Championship Tournament Event’as

Fishing King Championship Tournament‘as duoda apdovanojimą tam, kuris sužvejoja pačią didžiausią žuvį. Šis eventas būna tik specialiomis progomis, apie jį pranešama iš anksto.


1 Balas2 Balai3 Balai4 Balai5 Balai (balsavimų nėra)
Loading...

Kas yra Lineage?

Jei nori sužinoti, kas vyksta L2 žaidimo pasaulyje, atsidūrei ten, kur ir reikia. L2info.lt – tai tarsi naujienų duomenų bazė, kurioje rasi atsakymus į visus rūpimus klausimus. Jei atsiduri sudėtingose situacijose, iš kurių sunku išsikapstyti, padėsime tau rasti įvairių sprendimo būdų. Sek informaciją L2info.lt svetainėje ir sužinok naujausias žaidimo tendencijas bei kas laukia žaidėjų ateityje. Patyrę žaidėjai dalinasi savo įžvalgomis, todėl nepraleisk progos sužinoti, ką mano tikri srities profesionalai. Tai gali padėti tau optimizuoti žaidimo strategiją ir lengviau pasiekti užsibrėžtus tikslus. Būk inovatyvus ir būk vienu žingsniu priekyje nei kiti. Informacija yra vienas iš svarbiausių pranašumų, todėl būk gudrus ir pasinaudok visomis suteiktomis galimybėmis. L2info.lt gali tapti tavo gidu į Lineage 2 žaidimo naujienas ir padėti įveikti iškylančias kliūtis. Iš oficialių šaltinių sužinok, kada ir kokių atnaujinimų gali tikėtis bei ką apie tai mano kiti žaidėjai. Būk nuolat informuotas ir pasiruošęs pokyčiams – taip tapsi konkurencingesnis ir lankstesnis. Prieš įsijungdamas Lineage 2 žaidimą peržvelk L2info.lt naujienas ir išlik įvykių sūkuryje! Tai padės tau tapti neįveikiamam ir aplenkti visus oponentus. Tai išskirtinis šansas praplėsti savo akiratį ir įgyti pranašumo prieš kitus. Nustebink varžovus ir savo draugus su naujausia strategija. Tai taps tavo sėkmės paslaptimi. Nėra nieko neįveikiamo, tačiau naudinga informacija padės tau įveikti visus iššūkius greičiau. Būk gudrus ir pasinaudok visomis galimybėmis. Sužinok, kaip gali atnaujinti savo žaidimą jau dabar ir kokie pokyčiai yra laukiami ateityje. Tapk tikru žaidimo žinovu ir pritaikyk turimą informaciją realiose situacijose. Tai išskirtinis šansas pagerinti savo pozicijas neįdedant daugybės pastangų. Pasiruošk pokyčiams ir patirk dar daugiau įspūdžių!
Taip pat skaitykite...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *