Lineage 2 – Hero & Olimpiad

Lineage 2


Lineage 2 – Hero & Olimpiad

Didžioji Olimpiada
Didžioji Olimpiada yra vienas prieš vieną PvP kovų laukas, kuriame išaiškėja kas bus Herojus. Ji vyksta kas mėnesį (vienas mėnesis – 1 Periodas). Periodo pabaigoje Nobless žaidėjas, surinkęs daugiausiai taškų, bus paskelbtas Herojumi. Tik nobless, kuris bus įvykdęs trečiąją profesiją gali dalyvauti Olimpiadoje.

Dalyvavimo Metodas
Olmpiada yra paskirta į dvi skirtingas varžybas: klasines varžybas ir ne-klasines varžybas. Savo klasės nariai kaunasi su kitais savo klasės nariais. Bet ne-klasinėse varžybose nereikalaujama kad priešai butų iš vienos klasės.

Dalyvavimas Olimpiadoje galimas tik per Olympiad Master, ir tik olimpiados valandomis: 20:00 PM iki 24:00 AM (BeyondWorld serveriuose). Dalyvavimas nebevyksta po paskirtų valandų.

Visi dalyviai kovoms bus atrinkti burtų keliu ir bus nukelti į koliziejų dalyvavimui. Instrukcijos bus pravestos per system window kuris yra virš čato window. Jas praves 30 sekundžių prieš jus atkeliant. Visiems dalyviams bus duota 60 sekundžių pasiruošimui. Koliziejus bus transformuotas į karo lauką ir tuomet prasidės varžybos.

Prieš prasidedant varžyboms visi buffai bus pašalinti, o MP, HP ir CP bus atstatyti. Visi summonai, kubikai ir petai bus sugrąžinti, nors visus juos galima naudoti per PvP. Jeigu kvietiesi kubiką ir tave įkelia į Olimpiados Stadioną skillas bus nutrauktas ir visi summono buffai taip pat pašalinti. Buffus galima naudoti per PvP, tam skiriamas laikas prieš PvP..

Jei žaidėjas pats nusikels į koliziejų – jis bus atomatiškai pralošęs žaidynes. Jeigu per žaidynes serverio satusas bus Down tuomet jos bus nukeltos kitam laikui.

Maximalus 1 kovos laikas – 6min ir žaidėjas kurio HP lygis nukrenta iki 0 pralaimi. Jei per 6 minutes nebus nugalėtojo, kovą laimės tas, kuris padarė daugiausiai žalos priešui. Žalos padarymas summonui nesiskaito renkant nugalėtoją.

Jeigu per žaidynes žaidėjo HP bus 0 – jis bus pralaimėjęs bet nemirs, o tik jis bus sugrąžintas į kaimą. Kai baigiasi Olimpiada visi taškai bus paskelbti per System Message Window. Tuomet visi žaidėjai bus sugrąžinti į miestą.

Klano ar Herojaus skillai nebus leistini per Olimpiadą.

Jeigu nepakanka žaidėjų tai Olimpiada bus nukelta kitam laikui. Tai bus pranešta per System Message Window.

Jeigu jūs būsite nukeltas į Olimpiados stadioną su įjungtu Auto Soulshot/Spiritshot arba Beast Shots jie bus išjungti, todėl patartina tai pasitikrinti.

Olimpiados Reikalavimai
Tik žaidėjai su pagrindine klase gali dalyvauti Olimpiadoje. Jeigu žaidėjas su sub-class statusu – norėdamas dalyvauti olimpiadoje turi atsikeisti į normaliąją klasę.

Jeigu iškviestas į Olimpiadą žaidėjas yra su party tai jis automatiškai bus išmestas iš party.

Žaidėjas su 0 Olimpiados taškų negali dalyvauti rungtyse.

Per Olimpiadą galima naudoti tik soulshots, spiritshots, Echo Crystals, energy stones, ir firecrackers.

Olimpiados Taškai
Olimpiados pradžioje 18 taškų duodama nobless žaidėjams ir po 3 kiekvieną savaitę. Jeigu žaidėjas pralaimi per PvP kovą Olimpiadoje jo taškai (prikalauso kiek tasku turi tu ir kiek tasku turi oponentas) atiduodami nugalėtojui. Dalyviai savo taškus gali pasitikrinti pas Grand Olympiad Manager.

Jeigu dalyvis po Olimpiados turi daugiau nei 50 taškų juos gali keisti į Noblesse Gate Passes. Iškeitimo rates yra 1,000 Noblesse Gate Passes už 1 Olympiad tašką. Pavyzdžiui 50 Olimpiados taškų iškeičiami į 50,000 Noblesse Gate Passes, o 49 Olympiad taškų nekeičiami į nieką.

Noblesse Gate Passes gali būti panaudojami perkant ką nors iš Grand Olympiad Manager ar teleportuojantis į kur nors per Gatekeeper.

štai ką galite Grand Olympiad Manager už Noblesse Gate Passes:
Blessed Scroll: Enchant Weapon (Grade S): 300,000 Noblesse Gate Passes
Blessed Scroll: Enchant Weapon (Grade A): 150,000 Noblesse Gate Passes
Blessed Scroll: Enchant Weapon (Grade B): 70,000 Noblesse Gate Passes
Blessed Scroll: Enchant Weapon (Grade C): 30,000 Noblesse Gate Passes
Blessed Scroll: Enchant Weapon (Grade D): 9,000 Noblesse Gate Passes
Blessed Scroll: Enchant Armor (Grade S): 45,000 Noblesse Gate Passes
Blessed Scroll: Enchant Armor (Grade A): 18,000 Noblesse Gate Passes
Blessed Scroll: Enchant Armor (Grade B): 3,500 Noblesse Gate Passes
Blessed Scroll: Enchant Armor (Grade C): 3,500 Noblesse Gate Passes
Blessed Scroll: Enchant Armor (Grade D): 1,000 Noblesse Gate Passes

Scroll: Enchant Weapon (Grade S): 50,000 Noblesse Gate Passes
Scroll: Enchant Weapon (Grade A): 18,000 Noblesse Gate Passes
Scroll: Enchant Weapon (Grade B): 5,000 Noblesse Gate Passes
Scroll: Enchant Weapon (Grade C): 1,100 Noblesse Gate Passes
Scroll: Enchant Weapon (Grade D): 500 Noblesse Gate Passes
Scroll: Enchant Armor (Grade S): 5,000 Noblesse Gate Passes
Scroll: Enchant Armor (Grade A): 2,400 Noblesse Gate Passes
Scroll: Enchant Armor (Grade B): 800 Noblesse Gate Passes
Scroll: Enchant Armor (Grade C): 150 Noblesse Gate Passes
Scroll: Enchant Armor (Grade D): 60 Noblesse Gate Passes

Ancient Book – Divine Inspiration (Original Version): 450,000 Noblesse Gate Passes
Secret Book of Giant: 5,000 Noblesse Gate Passes

Didžiosios Olimpiados žiūrėjimas
Olimpiadą galima žiūrėti pasikalbėjus su Olympiad Manager kuris yra visuose miestuose ir kaimuose. Žaidėjai gali matyti kada vyksta Olimpiada ir kas joje dalyvauja.

Žiūrėdami Olimpiadą žiūrėtojai gali matyti kiek HP ir MP turi dalyviai kokiais buffais jie aprūpinti. Taip pat galima matyti kiek žalos daro vienas kitam priešininkai, kokius skillus naudoja ir kada daro critical.

Žiūrėtojai gali žiūrėti ką veikia Olimpiadoje nepalikdami vietos kurioje stovi.

Bet kuriuo metu galima pasitraukti iš žiūrovų ir grįžti į tą kaimą ar miestą kuriame pradėjote žiūrėti Olimpiadą. Jeigu serverio restartas įvyksta tuo metu kai jūs žiūrite Olimpiadą tai jūs būsite sugrąžintas į tą kaimą ar miestą kuriame pradėjote žiūrėti Olimpiadą.

Jeigu žaidėjas žiūri Olimpiadą išsikvietęs summoną tai jis bus panaikintas.


Autorius:
l2info.lt
1 Balas2 Balai3 Balai4 Balai5 Balai (balsavimų nėra)
Loading...


Kas yra Lineage?

Jei nori sužinoti, kas vyksta L2 žaidimo pasaulyje, atsidūrei ten, kur ir reikia. L2info.lt – tai tarsi naujienų duomenų bazė, kurioje rasi atsakymus į visus rūpimus klausimus. Jei atsiduri sudėtingose situacijose, iš kurių sunku išsikapstyti, padėsime tau rasti įvairių sprendimo būdų. Sek informaciją L2info.lt svetainėje ir sužinok naujausias žaidimo tendencijas bei kas laukia žaidėjų ateityje. Patyrę žaidėjai dalinasi savo įžvalgomis, todėl nepraleisk progos sužinoti, ką mano tikri srities profesionalai. Tai gali padėti tau optimizuoti žaidimo strategiją ir lengviau pasiekti užsibrėžtus tikslus. Būk inovatyvus ir būk vienu žingsniu priekyje nei kiti. Informacija yra vienas iš svarbiausių pranašumų, todėl būk gudrus ir pasinaudok visomis suteiktomis galimybėmis. L2info.lt gali tapti tavo gidu į Lineage 2 žaidimo naujienas ir padėti įveikti iškylančias kliūtis. Iš oficialių šaltinių sužinok, kada ir kokių atnaujinimų gali tikėtis bei ką apie tai mano kiti žaidėjai. Būk nuolat informuotas ir pasiruošęs pokyčiams – taip tapsi konkurencingesnis ir lankstesnis. Prieš įsijungdamas Lineage 2 žaidimą peržvelk L2info.lt naujienas ir išlik įvykių sūkuryje! Tai padės tau tapti neįveikiamam ir aplenkti visus oponentus. Tai išskirtinis šansas praplėsti savo akiratį ir įgyti pranašumo prieš kitus. Nustebink varžovus ir savo draugus su naujausia strategija. Tai taps tavo sėkmės paslaptimi. Nėra nieko neįveikiamo, tačiau naudinga informacija padės tau įveikti visus iššūkius greičiau. Būk gudrus ir pasinaudok visomis galimybėmis. Sužinok, kaip gali atnaujinti savo žaidimą jau dabar ir kokie pokyčiai yra laukiami ateityje. Tapk tikru žaidimo žinovu ir pritaikyk turimą informaciją realiose situacijose. Tai išskirtinis šansas pagerinti savo pozicijas neįdedant daugybės pastangų. Pasiruošk pokyčiams ir patirk dar daugiau įspūdžių!
Taip pat skaitykite...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *