Ar verta žaisti globale?

Lineage 2


Ar verta žaisti globale?

Ši informacija skirta tik Lineage2 privataus serverio žaidėjui, arba žaidėjams, kurie žaidžia Lineage2 viename iš globalo serverių.

Keletas kompromituojančių klausimų:
* Atsibodo keisti serverius?
* Atsibodo kelti vis naujus char’us?
* Pavargai auginti savo Bounty Hunter’ius ir Warsmith’us kad išsivirtum TOP C-B ginklą?
* Įgriso Adminų kišimasis į žaidimą?
* Nebegali daugiau kentėti kai serveris lagina?
* Vis dar negali priprasti prie serverio bug’ų?
* Negali pakęsti kai serveris būna Offline?

NEGAIšK SAVO LAIKO IR EIK žAISTI Lineage2 į GLOBALą.

Taip taip, aš žinau ką tu pasakysi:
Globale x1 reitai, ir kad iki 50 lvl užkelti char’ą reikia daugiau nei metus žaisti…
Netiesa! Per metus žaidžiant po 2-4 valandas per dieną galima užkelti char’ą iki 78-79 lvl.

Labai brangus CD-KEY kurio kaina ~100-200Lt…
Netiesa, CD-KEY kainuoja tik 15 eurų (52Lt), o mėnesis žaidimo kainuoja 13 eurų (45Lt). Tačiau perkant CD-KEY iškarto gali žaisti mėnesį nemokamai, todėl paprastai paskaičiavus CD-KEY kainuoja 2 eurus, o tai yra tik 7Lt. čia daug? (P.S.: pratęsiant žaidimą keletui mėnesių į priekį – taikomos nuolaidos).

Nežinau kiek laiko galėsiu žaisti, todėl nežaidžiu globale…
Klaidingas požiūris, nes globale paprasta – negali žaist, nemoki pinigų ir viskas. Ateis laikas, kai sumažės problemų, darbų, sesija/egzaminai baigsis, pratęsi mokėjimą ir žaisi toliau. Nereikės nuolat galvoti „Kad tik serverio neuždarytų, kad reset’o nebūtų ir t.t.“.

Sunki pradžia būna, ypač x1 reituose…
Ir vėl netiesa, nes žaidimas subalansuotas taip, kad kuo greičiau žaidėjai pakeltų lvl bent iki 40 lvl ir pasivytų savo kolegas, kurie yra aukšto lvl. Kaip taip gali būti? iki 40 lvl hp/mp atsisėdus atauga per keliolika sekundžių, mobai (PvE monstrai) mėto herb’us, kurie iškarto atstato dalį hp/mp, duoda pagrindinius buff’us. NPC naujiems žaidėjams nuo 6 lvl suteikia non grade ginklą, pasiekus 20 lvl duoda D grade ginklą, o padarius antros profesijos quest gaunami kuponai C ginklui, kuriuos galima nusipirkti ginklų parduotuvėje (iš quest galima gauti kuponą B ginklui). Ekonomika ir turgus didelis, suktis laisvė didelė (pvz: vienas ginklą parduoda už 13kk, kitas už 10kk, nuperki už 10kk ir parduoti už 12kk..). Per event’us kiekvienas gali užsidirbti bent po 10kk adenų, o jei sekasi ir dar daugiau.

Nenoriu vėl kelti savo reikmėms buffer’ius ar dwarf’us…
O kam to reikia? Turguje rasi viską, ko tik širdis geidžia, nuo materijos, quest itemų iki pliusintų ginklų (pvz: Draconic bow +5) ar BOSS juvelyrikos. Taip pat sėdi labai daug dwarf’ų, kurie palikę shop’us, kuriuose galima virti materiją, daiktus, ss ir t.t. O buffer’ių yra daug žaidžiančių, blogiausiu atveju galima mušti tose vietose, kur mėto herb’us, tuomet ir hp nuolat pilnas ir mp nesibaigia + turite pagrindinius buff’us iš herb’ų.

Ten daug botų, jie gadina visą žaidą…
Pagaliau Tu teisus, bet nežinau čia gerai ar blogai, kad bot pilna, čia šio klausimo nediskutuosim, bet vienas pliusas yra: materijos turguje tikrai yra pakankamai ir pigiai . Beje didžiausios jų koncentracijos – aplink pradinius miestus bei katakombose. Tačiau pirmieji lvl įveikiami per kelias dienas/savaites, o žemesnio lvl katakombos išėjusios iš mados (daugiausiai ten einama AOE). Daug geriau „kalti“ adena’s darant quest laukuose, ar sėdėti rift’e – nes ten lengviausia rasti gerą party. Ir galiausiai – botas ne siena, galima paprašyti, kad užleistu kambarį arba pastumti (užmušti) .

Keletas klausimų Tau:
* Patinka pastovumas? Kai serveriai neuždaromi, niekada nebūna reset’ų ir serveriai Offline būna tik 2h per savaitę (techninei profilaktikai) visada tuo pačiu metu (antradieniais nuo 18 iki 20h).
* Patinka žaisti be bug’ų ir lag’ų? žaisdamas nerasi nei vieno bug’o.
* Patinka naujovės? Mėgsti pirmas išbandyti naujausius skilus, pamatyti naujausias teritorijas ir bosus?
* Nori žaisti dideliame serveryje? žaidžia ne 1’000 žaidėjų kaip privačiame serveryje, o dešimtimis tūkstančių žaidėjų.

Jei atsakymai į šiuos klausmus yra TAIP, tuomet tavo vieta Lineage2 globale.

Ko reikia norint žaisti globale?
1. Visa kortelės su kuria galima atsiskaityti internete, kortelės sąskaitoje turėtu būti bent 55-60 Lt. (asmeniškai naudoju VB Visa Virtuon, tikrai galima naudoti ir kitų bankų korteles).
2. Lineage2 account’o ( www.lineage2.com ).
3. Surandate Trial CD-KEY 7dienoms, bet su apribojimais (negalima trade daryti, pirkti iš žmonių paliktų parduotuvių, ar pačiam padaryti parduotuvę).
4. Jei nenaudojate Trial, arba Trial laikas jau pasibaigė tuomet perkate originalų CD-KEY už 15 eurų (~52Lt).
5. CD-KEY suvedate prie savo account’o skiltyje „games“.
6. Tuomet Jūsų paprašys pasirinkti mėnesinių mokesčių apmokėjimo būdą. „Visa“ arba „Game card“. Pasirenkame Visa ir įvedame kortelės duomenis. Pinigų šį kartą nenuskaitys, tik patikrins ar tokia kortelė egzistuoja ir ar teisingi įvesti duomenys.
7. Parsisiunčiate Lineage2 Interlude.
8. Prisijungiate su savo account’u.
9. Mėgaujatės žaidimu.
10. Jei nežinai nuo ko pradėti žaidime? Tau padės šie patarimai.

* Iš KUR GAUTI ADENų? (OMG, 1x reitai)…

Rekomenduoju:
1) Daryk Quest’us. Pradžioje iš jų galima gauti faktiškai viską – nuo SOE: Giran iki ginklo pradžiai. Pravartu paskaityti Questų aprašymus ir atlygius (reward) , pamatysi ko privačiuose serveriuose nematęs.
2) įstok į akademiją. Dar prieš tapdamas 16 lvl. (gali rašyti PM man, suderinsiu ką nors). Jau vien dėl Clan armoro apsimoka. D grade rūpintis reikės tik ginklu.
3) Prekiauk. Susirask Private Manufacture shop’ą, pavirk SSD ir palik per naktį.
4) Manor. Manor. Manor. Botai – blogis, bet seed’inimas ant jų mušamų mob’ų – gėris. Galima užsidirbti milijonus tikrąja to žodžio prasme. Tik nepamiršk patikrinti, ar neužkištas manor tavo auginamais vaisiais. Geriau seed’int ir po to gaut mažiau vertingą materiją, negu 3 savaites mėgint priduoti vaisius, kad gaut animal bones.

Nerekomenduoju:
1) Kurti žemo lvl WS/BH. Laiko švaistymas. Gali sėkmingai craft’int SSD/ssb/ssa/sss/bspsd ir t.t. po kelias aden’as Private Manufacture shopuose. O seed’inimas ant botų 5x pelningesnis nei BH.
2) OE’inti daiktus, ar mėginti 60/70% craft. Aišku, galimas pelnas didžiulis. Bet dažniausiai toks uždarbiavimas baigiasi žaidimo metimu.

* KUR RASTI PARTY?

Rekomenduoju:
1) Kaip jau minėjau, geriasia ateiti ne vienam – verbuok draugus.
2) Kaip jau minėjau, stok į akademiją.
3) Kurk pats! Rasti gerą party sunku. Nes geri party tie, kurie nuolatiniai. Patekti į tokį sunku. O random party dažnai blogiau už solo. Plėsk friendlist’ą (savąjį grįžęs į L2 užpildžiau per nepilną savaitę. Po to rašiau ant lapo). Jei esi DD, verbuok support’ą. Jei support’as – verbuok DD. Ir pageidautina gerai apsirengusius.

Universalūs patarimai visiems gyvenimo atvejams:
1) Nelįsk į didelius ally. Rekomenduojama likti „neutral“ bent jau iki 75 lvl ir subclass quest pabaigos.
2) Turėk pilną friendlist’ą. Kuo plačiau būsi žinomas, tuo lengviau rasti party, o vėliau ir pakliūti į gerą klaną.
3) Elkis kaip normalus žaidėjas, o ne dvylikametis. Nieks nemėgsta flood’erių, verkiančių dėl XP/drop, ar šiaip nusišnekančių.
4) Share full drops. Jei ne, geriausiu atv. daugiau su to party nariais nebepartinsi. Blogiausiu – pateksi į KOS. Ne tiek dėl pinigų sumos, kiek iš principo.


Autorius:
l2info.lt
1 Balas2 Balai3 Balai4 Balai5 Balai (balsavimų nėra)
Loading...


Kas yra Lineage?

Jei nori sužinoti, kas vyksta L2 žaidimo pasaulyje, atsidūrei ten, kur ir reikia. L2info.lt – tai tarsi naujienų duomenų bazė, kurioje rasi atsakymus į visus rūpimus klausimus. Jei atsiduri sudėtingose situacijose, iš kurių sunku išsikapstyti, padėsime tau rasti įvairių sprendimo būdų. Sek informaciją L2info.lt svetainėje ir sužinok naujausias žaidimo tendencijas bei kas laukia žaidėjų ateityje. Patyrę žaidėjai dalinasi savo įžvalgomis, todėl nepraleisk progos sužinoti, ką mano tikri srities profesionalai. Tai gali padėti tau optimizuoti žaidimo strategiją ir lengviau pasiekti užsibrėžtus tikslus. Būk inovatyvus ir būk vienu žingsniu priekyje nei kiti. Informacija yra vienas iš svarbiausių pranašumų, todėl būk gudrus ir pasinaudok visomis suteiktomis galimybėmis. L2info.lt gali tapti tavo gidu į Lineage 2 žaidimo naujienas ir padėti įveikti iškylančias kliūtis. Iš oficialių šaltinių sužinok, kada ir kokių atnaujinimų gali tikėtis bei ką apie tai mano kiti žaidėjai. Būk nuolat informuotas ir pasiruošęs pokyčiams – taip tapsi konkurencingesnis ir lankstesnis. Prieš įsijungdamas Lineage 2 žaidimą peržvelk L2info.lt naujienas ir išlik įvykių sūkuryje! Tai padės tau tapti neįveikiamam ir aplenkti visus oponentus. Tai išskirtinis šansas praplėsti savo akiratį ir įgyti pranašumo prieš kitus. Nustebink varžovus ir savo draugus su naujausia strategija. Tai taps tavo sėkmės paslaptimi. Nėra nieko neįveikiamo, tačiau naudinga informacija padės tau įveikti visus iššūkius greičiau. Būk gudrus ir pasinaudok visomis galimybėmis. Sužinok, kaip gali atnaujinti savo žaidimą jau dabar ir kokie pokyčiai yra laukiami ateityje. Tapk tikru žaidimo žinovu ir pritaikyk turimą informaciją realiose situacijose. Tai išskirtinis šansas pagerinti savo pozicijas neįdedant daugybės pastangų. Pasiruošk pokyčiams ir patirk dar daugiau įspūdžių!
Taip pat skaitykite...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *