Lineage 2 – Daiktų enchantinimas

Lineage 2


Lineage 2 – Daiktų enchantinimas

Daiktų enchantinimas (liet. užkerėjimas), tai įdomi sistema, leidžianti pastiprinti savo turimą daiktą.

Enchantinti gali bet kas, tereikia turėti Enchant scroll’ą. Scroll’ai yra suskirstyti pagal paskirtį: Weapon bei Armor ir pagal klasę (grade): D, C, B, A ir S. None-grade daiktų enchantinti negalima. Norint enchantinti daiktą, reikia turėti atitinkamą scroll’ą. Tarkim norime enchantinti A grade lanką ‘Soul Bow’. Tuomet mums reiks scroll’o ‘Scroll: Enchant Weapon A grade’.

Scroll’ų galima gauti įvairiai: juos meta paprasti monstrai, raid bosai, juos galima gauti spoil skill’o pagalba, nusipirkti iš žaidėjų, pirkti pas Mechant of Mammon ir dar nemažai būdų.

Tarkime radome enchant scroll’ą berakinėjant skrynias:

Paspaudus su pele ant scroll’o, rašoma visa reikalinga informacija. Enchantinant one-handed kardus, durklus, blunt tipo ginklus, ir ietis, ginklo P.Atk didės po 3 su lyg kiekvienu enchant pliusu. Jei enchantinama two-handed kardas, dual kardai arba kastetai (fists), P.Atk didės po 4. Lankų P.Atk didės po 6 su lyg kiekvienu pliusu. M.Atk bet kokio ginklo didės po 3. Nuo +4 gaunamas bonusas dvigubinsis. Saugus limitas ginklui yra +3. Nuo +4 ginklai ir šarvai turi galimybę susikristalizuoti. Tokiu būdu daiktas dings kartu su visais uždėtais enchantais ir pasivers į kristalus. Full-body tipo šarvams saugus limitas yra +4, tik nuo +5 yra galimybė sudeginti daiktą. Taigi, pasirenkame daiktą, šiuo atveju lanką Bow of Peril:

Spaudžiame ‘OK’ ir iškart galime matyti rezultatus:

Viršijant saugų limitą ir bandat siekti dvigubo bonuso gali ištikti nesėkmė:

Įvairių bandymų metu nustatytas apytikslis enchant sėkmės procentas. Ginklams jis siekia beveik 68% šarvams – apie 60%. Privačiuose serveriuose žmonės dažnai tiki įvariais patarimais kurie neva padidina enchant pasisekimo tikimybę. Dauguma jų – tik pasakos. Beabejo, privačiuose serveriuose pasitaiko klaidų, tačiau jos nyksta greičiau nei spėjama jas išnaudoti.

Egzistuoja ir kitokie enchant scroll’ai – tai Blessed Enchant Scroll (palaiminti):

Jų galima išmušti iš raid bosų arba įsigyti už olimpijadoje surinktus taškus. Skiriasi jie nuo paprastų tuo, kad jie daikto nesukristalina, o tiesiog nuima visus enchant pliusus, tai yra ginklas vėl pasidaro +0:

Tai labai aktualu turint A arba S grade ginklus, kurių gamyba tikrai yra keblus procesas. Taip pat, nėra patvirtinta, bet tikima, kad Blessed Enchant Scroll’ai turi kur kas didesnį pasisekimo šansą. Vienintelis trūkumas beabejo yra jų gauti – šansas, kad iškris šis scroll’as net iš raid boso yra ganėtinai žemas. Ir enchantindamas niekada negali žinoti, kada būtent sudegs ginklas ir kada dėti Blessed Enchant scroll’ą.


Autorius:
l2info.lt
1 Balas2 Balai3 Balai4 Balai5 Balai (balsavimų nėra)
Loading...


Kas yra Lineage?

Jei nori sužinoti, kas vyksta L2 žaidimo pasaulyje, atsidūrei ten, kur ir reikia. L2info.lt – tai tarsi naujienų duomenų bazė, kurioje rasi atsakymus į visus rūpimus klausimus. Jei atsiduri sudėtingose situacijose, iš kurių sunku išsikapstyti, padėsime tau rasti įvairių sprendimo būdų. Sek informaciją L2info.lt svetainėje ir sužinok naujausias žaidimo tendencijas bei kas laukia žaidėjų ateityje. Patyrę žaidėjai dalinasi savo įžvalgomis, todėl nepraleisk progos sužinoti, ką mano tikri srities profesionalai. Tai gali padėti tau optimizuoti žaidimo strategiją ir lengviau pasiekti užsibrėžtus tikslus. Būk inovatyvus ir būk vienu žingsniu priekyje nei kiti. Informacija yra vienas iš svarbiausių pranašumų, todėl būk gudrus ir pasinaudok visomis suteiktomis galimybėmis. L2info.lt gali tapti tavo gidu į Lineage 2 žaidimo naujienas ir padėti įveikti iškylančias kliūtis. Iš oficialių šaltinių sužinok, kada ir kokių atnaujinimų gali tikėtis bei ką apie tai mano kiti žaidėjai. Būk nuolat informuotas ir pasiruošęs pokyčiams – taip tapsi konkurencingesnis ir lankstesnis. Prieš įsijungdamas Lineage 2 žaidimą peržvelk L2info.lt naujienas ir išlik įvykių sūkuryje! Tai padės tau tapti neįveikiamam ir aplenkti visus oponentus. Tai išskirtinis šansas praplėsti savo akiratį ir įgyti pranašumo prieš kitus. Nustebink varžovus ir savo draugus su naujausia strategija. Tai taps tavo sėkmės paslaptimi. Nėra nieko neįveikiamo, tačiau naudinga informacija padės tau įveikti visus iššūkius greičiau. Būk gudrus ir pasinaudok visomis galimybėmis. Sužinok, kaip gali atnaujinti savo žaidimą jau dabar ir kokie pokyčiai yra laukiami ateityje. Tapk tikru žaidimo žinovu ir pritaikyk turimą informaciją realiose situacijose. Tai išskirtinis šansas pagerinti savo pozicijas neįdedant daugybės pastangų. Pasiruošk pokyčiams ir patirk dar daugiau įspūdžių!
Taip pat skaitykite...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *