Naujas Straipsnis – Fortai

Lineage 2


Naujas Straipsnis – Fortai

Fortų apžvalga
Fortas yra maža, klanui priklausanti teritorija, panaši į klanų būstines miestuose. Fortą galite gauti laimėdami jų apgultis. Piklausomai nuo jų esamos vietos, klanų fortai skirstomi į teritorinius bei sieninius, didelius bei mažus.

Kiekvienoje teritorijoje yra vienas arba du fortai. Kiekvienas fortas gali būti politiškai aktyvus arba nepriklausomas pilies atžvilgiu (pilies, kuri valdo forto regioną).

Kiekvienas fortas žemėlapyje turi spalvotą vėliavėlę šalia jo. Mėlyna vėliava žymi, jog tai teritorinis fortas, o raudona – sieninis fortas.

Pagrindinė informacija apie fortus gali būti prieinama paspaudus (Alt+M). Atsiras langas, kuriame bus nurodyti visi fortai, koks klanas juos valdo, kiek laiko valdo ir kokia politinė padėtis.

Paspaudus ant bet kurio forto sąraše, jis atsiras jūsų žemėlapyje. Raudonas ir baltas skydukas nusakys tikslią forto vietą. Užvedus kursorių ant šių skydų, jie taip pat parodys truputį informacijos – ar fortas taikoje, ar kariauja, taip pat nusakys koks klanas šiuo metu jį valdo. Jeigu užvesite ant skydo apgulties metu, jums parodys kiek stovyklų buvo užimta.

Forto ypatybės
Atstatymas (HP/MP/CP), teleportas, įvairūs „buffai“, bankas (pastarieji du aktyvuojami pakalbėjus su Foreman NPC). Įvairūs daiktai, tokie kaip „Shirts“(marškiniai), „Talismans“ (talismanai) ir „Bracelets“ (apyankės), gali būti nupirkti pas aprūpinimo NPC „Captain“. Norint įsigyti šių daiktų jums reikės turėti Knight’s Epaulettes. Kai kurie sugebėjimai taip pat gaunami pas šį NPC.

Nepaisant politinės forto padeties (prisiekęs ištikimybę ar nepriklausomas), fortą valdantis klanas iš „Logistics Officer“ NPC kas šešias valandas gauna „Blood Oathes“

Jeigu fortas yra prisiekęs ištikimybę, papildomos apsaugos funkcijos gali būti aktyvuotos pakalbėjus su „Guard Captain“ NPC.

Jeigu fortas yra prisiekęs ištikimybę, NPC gali būti sustiprinti, bei įvairus aprūpinimas gali būti nupirktas iš „Logistics Officer“ NPC.

Per nepriklausomus fortus (nevaldomus jokios regioninės pilies) galima įeiti į požemius (instanced dungeon). Jums tereikia pakalbėti su „Detention Camp Warden“ NPC.


Autorius:
l2info.lt
1 Balas2 Balai3 Balai4 Balai5 Balai (balsavimų nėra)
Loading...


Kas yra Lineage?

Jei nori sužinoti, kas vyksta L2 žaidimo pasaulyje, atsidūrei ten, kur ir reikia. L2info.lt – tai tarsi naujienų duomenų bazė, kurioje rasi atsakymus į visus rūpimus klausimus. Jei atsiduri sudėtingose situacijose, iš kurių sunku išsikapstyti, padėsime tau rasti įvairių sprendimo būdų. Sek informaciją L2info.lt svetainėje ir sužinok naujausias žaidimo tendencijas bei kas laukia žaidėjų ateityje. Patyrę žaidėjai dalinasi savo įžvalgomis, todėl nepraleisk progos sužinoti, ką mano tikri srities profesionalai. Tai gali padėti tau optimizuoti žaidimo strategiją ir lengviau pasiekti užsibrėžtus tikslus. Būk inovatyvus ir būk vienu žingsniu priekyje nei kiti. Informacija yra vienas iš svarbiausių pranašumų, todėl būk gudrus ir pasinaudok visomis suteiktomis galimybėmis. L2info.lt gali tapti tavo gidu į Lineage 2 žaidimo naujienas ir padėti įveikti iškylančias kliūtis. Iš oficialių šaltinių sužinok, kada ir kokių atnaujinimų gali tikėtis bei ką apie tai mano kiti žaidėjai. Būk nuolat informuotas ir pasiruošęs pokyčiams – taip tapsi konkurencingesnis ir lankstesnis. Prieš įsijungdamas Lineage 2 žaidimą peržvelk L2info.lt naujienas ir išlik įvykių sūkuryje! Tai padės tau tapti neįveikiamam ir aplenkti visus oponentus. Tai išskirtinis šansas praplėsti savo akiratį ir įgyti pranašumo prieš kitus. Nustebink varžovus ir savo draugus su naujausia strategija. Tai taps tavo sėkmės paslaptimi. Nėra nieko neįveikiamo, tačiau naudinga informacija padės tau įveikti visus iššūkius greičiau. Būk gudrus ir pasinaudok visomis galimybėmis. Sužinok, kaip gali atnaujinti savo žaidimą jau dabar ir kokie pokyčiai yra laukiami ateityje. Tapk tikru žaidimo žinovu ir pritaikyk turimą informaciją realiose situacijose. Tai išskirtinis šansas pagerinti savo pozicijas neįdedant daugybės pastangų. Pasiruošk pokyčiams ir patirk dar daugiau įspūdžių!
Taip pat skaitykite...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *