Avalon – Summer Squash Event

Lineage 2


Avalon – Summer Squash Event

2008-05-15 Avalon serveryje startavo Summer Squash Event

Sveikiname visus tapusius moliūgų augintojais! Šias reto grožio ir dosnumo daržoves auginsime ir jų derliumi džiaugsimės iki gegužės 25d. Evento esmė: pasėti moliūgą, jį laistyti (tam reikalingi 5 pollen) ir tik po to jį mušti. Pollen krinta iš Adenos karalystėje besiveisiančių įvairiausių mobų (tikimybė ~1/2). Juos galėsite išsikeisti į moliūgų sėklas (Squash seed & Large Squash seed), kurias galite sėti bet kur, dygsta net ant asfalto. Pasėta moliūgą laistote. o prinokusį „nuskinate“ bet kokiu įrankiu ar kovos magija. Tam turite tik 30 sekundžių. Iš mažųjų moliūgų atsitiktine tvarka krinta A gr. kristalai, Enchant scrolls, Soul Crystals stage 7-8 ir gausybė įvairiausių magiškų, jūsų galias kovoje su blogiu stiprinančių, mikstūrų.

P.S. didelius moliūgus bandykite įveikti keliese (ne mažiau 4 žmonės partyje) ir būtinai su Chrono instrumentais (visas party), tam jūs taip pat turite tik 30 sekundžių. Iš jų krinta Soul Crystals stage 9-10 ir visa kita kas išvardinta aukščiau, tik gausiau. Krinta atsitiktine tvarka, tad niekada negausite vienodo „dropo“.

Gero derliaus ir smagios atrakcijos iki pat gegužės 25 d!


Autorius:
l2info.lt
1 Balas2 Balai3 Balai4 Balai5 Balai (balsavimų nėra)
Loading...

Kas yra Lineage?

Jei nori sužinoti, kas vyksta L2 žaidimo pasaulyje, atsidūrei ten, kur ir reikia. L2info.lt – tai tarsi naujienų duomenų bazė, kurioje rasi atsakymus į visus rūpimus klausimus. Jei atsiduri sudėtingose situacijose, iš kurių sunku išsikapstyti, padėsime tau rasti įvairių sprendimo būdų. Sek informaciją L2info.lt svetainėje ir sužinok naujausias žaidimo tendencijas bei kas laukia žaidėjų ateityje. Patyrę žaidėjai dalinasi savo įžvalgomis, todėl nepraleisk progos sužinoti, ką mano tikri srities profesionalai. Tai gali padėti tau optimizuoti žaidimo strategiją ir lengviau pasiekti užsibrėžtus tikslus. Būk inovatyvus ir būk vienu žingsniu priekyje nei kiti. Informacija yra vienas iš svarbiausių pranašumų, todėl būk gudrus ir pasinaudok visomis suteiktomis galimybėmis. L2info.lt gali tapti tavo gidu į Lineage 2 žaidimo naujienas ir padėti įveikti iškylančias kliūtis. Iš oficialių šaltinių sužinok, kada ir kokių atnaujinimų gali tikėtis bei ką apie tai mano kiti žaidėjai. Būk nuolat informuotas ir pasiruošęs pokyčiams – taip tapsi konkurencingesnis ir lankstesnis. Prieš įsijungdamas Lineage 2 žaidimą peržvelk L2info.lt naujienas ir išlik įvykių sūkuryje! Tai padės tau tapti neįveikiamam ir aplenkti visus oponentus. Tai išskirtinis šansas praplėsti savo akiratį ir įgyti pranašumo prieš kitus. Nustebink varžovus ir savo draugus su naujausia strategija. Tai taps tavo sėkmės paslaptimi. Nėra nieko neįveikiamo, tačiau naudinga informacija padės tau įveikti visus iššūkius greičiau. Būk gudrus ir pasinaudok visomis galimybėmis. Sužinok, kaip gali atnaujinti savo žaidimą jau dabar ir kokie pokyčiai yra laukiami ateityje. Tapk tikru žaidimo žinovu ir pritaikyk turimą informaciją realiose situacijose. Tai išskirtinis šansas pagerinti savo pozicijas neįdedant daugybės pastangų. Pasiruošk pokyčiams ir patirk dar daugiau įspūdžių!
Taip pat skaitykite...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *