Avalon serverio permainos

Lineage 2


Avalon serverio permainos

PvP atrakcijų, kovų ir aktyvaus PvP žaidimo įvairumui, Avalon C6 serveryje pradėjo veikti Koliziejaus Kovos.

Tai pramoga skirta didelių lvl žaidėjams (virš 70lvl). Kiekvienas žaidėjas nuo 70 lvl gauna automatinį,
nemokamą gebėjimą „Incantation Of Valor“. Atrakcijos esmė tokia: norintys dalyvauti šioje atrakcijoje
70+lvl žaidėjai sudaro party 9 (jei bus poreikis – skaičius gali būti pakeistas) žaidėjų ir registruojasi pas Koliziejaus Kovų Vadą Girane. Susidarius 2 parčiams jus nukels į Koliziejų. Pasiruošimui kovai (buffams, summonams) bus skirta 1 min. Koliziejaus viduryje bus NPC kurį jums reikės „užburti“ jūsų naujuoju skilu „Incantation Of Valor“. Skilas buriasi gana ilgą laiką ir jūsų užduotis – neleisti priešininkui panaudoti burto ir pasistengti patiems jį panaudoti pirmiems. Nugalės stipriausias partis, sugebėjęs išlikti ir sėkmingai panaudoti gebėjimą „Incantation Of Valor“ prieš Sir Arkan, kuris kovos metu bus Koliziejaus centre. Primename, kad naujasis gebėjimas gali būti panaudotas tik prieš Sir Arkan Koliziejuje. Žaidėjams jis nėra nepavojingas ir jokių galių kovoje su monstrais ar kitais žaidėjais nesuteikia.

Kad Girane nesiveistų triušiai ir galėtumėte bendrauti su Sir Arkan (kad jis būtų matomas ne triušio pavidale ir kad veiktų „Koliziejaus Kovos“) jums būtini keli failiukai, kuriuos jums reikėtų įsidėti į žaidimo SYSTEM katalogą.


Autorius:
l2info.lt
1 Balas2 Balai3 Balai4 Balai5 Balai (balsavimų nėra)
Loading...

Kas yra Lineage?

Jei nori sužinoti, kas vyksta L2 žaidimo pasaulyje, atsidūrei ten, kur ir reikia. L2info.lt – tai tarsi naujienų duomenų bazė, kurioje rasi atsakymus į visus rūpimus klausimus. Jei atsiduri sudėtingose situacijose, iš kurių sunku išsikapstyti, padėsime tau rasti įvairių sprendimo būdų. Sek informaciją L2info.lt svetainėje ir sužinok naujausias žaidimo tendencijas bei kas laukia žaidėjų ateityje. Patyrę žaidėjai dalinasi savo įžvalgomis, todėl nepraleisk progos sužinoti, ką mano tikri srities profesionalai. Tai gali padėti tau optimizuoti žaidimo strategiją ir lengviau pasiekti užsibrėžtus tikslus. Būk inovatyvus ir būk vienu žingsniu priekyje nei kiti. Informacija yra vienas iš svarbiausių pranašumų, todėl būk gudrus ir pasinaudok visomis suteiktomis galimybėmis. L2info.lt gali tapti tavo gidu į Lineage 2 žaidimo naujienas ir padėti įveikti iškylančias kliūtis. Iš oficialių šaltinių sužinok, kada ir kokių atnaujinimų gali tikėtis bei ką apie tai mano kiti žaidėjai. Būk nuolat informuotas ir pasiruošęs pokyčiams – taip tapsi konkurencingesnis ir lankstesnis. Prieš įsijungdamas Lineage 2 žaidimą peržvelk L2info.lt naujienas ir išlik įvykių sūkuryje! Tai padės tau tapti neįveikiamam ir aplenkti visus oponentus. Tai išskirtinis šansas praplėsti savo akiratį ir įgyti pranašumo prieš kitus. Nustebink varžovus ir savo draugus su naujausia strategija. Tai taps tavo sėkmės paslaptimi. Nėra nieko neįveikiamo, tačiau naudinga informacija padės tau įveikti visus iššūkius greičiau. Būk gudrus ir pasinaudok visomis galimybėmis. Sužinok, kaip gali atnaujinti savo žaidimą jau dabar ir kokie pokyčiai yra laukiami ateityje. Tapk tikru žaidimo žinovu ir pritaikyk turimą informaciją realiose situacijose. Tai išskirtinis šansas pagerinti savo pozicijas neįdedant daugybės pastangų. Pasiruošk pokyčiams ir patirk dar daugiau įspūdžių!
Taip pat skaitykite...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *