BFDRJ – naujas Lineage2 Java serveris

Lineage 2


BFDRJ – naujas Lineage2 Java serveris

BFDR serverio komanda nusprendė atidaryti naują serverį, kurio platforma bus JAVA.
Turime puikių naujienų visiems Lineage II gerbėjams! Dar visai neseniai mūsų forume buvo kilusi diskusija ar vertėtų atidaryti Java serverį ir daug žaidėjų pasisakė teigiamai… Ir, žinote ką? Mes nusprendėme Jūsų paklausyti ir nepraleisti tokios progos!

Kodėl BFDJ vertas dėmesio? Visų pirma, tai ne šiaip visiems prieinamas Java serveris, tai uždaro kodo projektas, paremtas l2j pagrindu, pasauliui žinomas kaip l2dc. Daugiau informacijos galite rasti čia.

BFDJ yra Vokietijoje ir naudoja naujausią kompiuterinę įrangą. Tai reiškia, kad nesvarbu iš kurios pasaulio dalies esate, užtikriname maksimalią žaidimo kokybę bet kuriuo metu. Be to, šiuo metu serveris palaiko Gracia Epilogue klientą.

Taip pat, bendradarbiaujame su L2Kaimas bei daugiau nei 20 pažangiausių l2dc serverių iš viso pasaulio, todėl užtikriname nuolatinius atnaujinimus ir kokybišką serverio priežiūrą.

Siūlome mid-rates (~x30) serverį, kuriame įdiegta lanksti paramos sistema. šiuo metu serveris uždarytas vidiniam testavimui, tačiau greitai jis atvers duris kiekvienam iš Jūsų. Tikimės, kad šis projektas bus patrauklus ir įdomus kiekvienam Lineage II mylėtojui.


Autorius:
l2info.lt
1 Balas2 Balai3 Balai4 Balai5 Balai (balsavimų nėra)
Loading...


Kas yra Lineage?

Jei nori sužinoti, kas vyksta L2 žaidimo pasaulyje, atsidūrei ten, kur ir reikia. L2info.lt – tai tarsi naujienų duomenų bazė, kurioje rasi atsakymus į visus rūpimus klausimus. Jei atsiduri sudėtingose situacijose, iš kurių sunku išsikapstyti, padėsime tau rasti įvairių sprendimo būdų. Sek informaciją L2info.lt svetainėje ir sužinok naujausias žaidimo tendencijas bei kas laukia žaidėjų ateityje. Patyrę žaidėjai dalinasi savo įžvalgomis, todėl nepraleisk progos sužinoti, ką mano tikri srities profesionalai. Tai gali padėti tau optimizuoti žaidimo strategiją ir lengviau pasiekti užsibrėžtus tikslus. Būk inovatyvus ir būk vienu žingsniu priekyje nei kiti. Informacija yra vienas iš svarbiausių pranašumų, todėl būk gudrus ir pasinaudok visomis suteiktomis galimybėmis. L2info.lt gali tapti tavo gidu į Lineage 2 žaidimo naujienas ir padėti įveikti iškylančias kliūtis. Iš oficialių šaltinių sužinok, kada ir kokių atnaujinimų gali tikėtis bei ką apie tai mano kiti žaidėjai. Būk nuolat informuotas ir pasiruošęs pokyčiams – taip tapsi konkurencingesnis ir lankstesnis. Prieš įsijungdamas Lineage 2 žaidimą peržvelk L2info.lt naujienas ir išlik įvykių sūkuryje! Tai padės tau tapti neįveikiamam ir aplenkti visus oponentus. Tai išskirtinis šansas praplėsti savo akiratį ir įgyti pranašumo prieš kitus. Nustebink varžovus ir savo draugus su naujausia strategija. Tai taps tavo sėkmės paslaptimi. Nėra nieko neįveikiamo, tačiau naudinga informacija padės tau įveikti visus iššūkius greičiau. Būk gudrus ir pasinaudok visomis galimybėmis. Sužinok, kaip gali atnaujinti savo žaidimą jau dabar ir kokie pokyčiai yra laukiami ateityje. Tapk tikru žaidimo žinovu ir pritaikyk turimą informaciją realiose situacijose. Tai išskirtinis šansas pagerinti savo pozicijas neįdedant daugybės pastangų. Pasiruošk pokyčiams ir patirk dar daugiau įspūdžių!
Taip pat skaitykite...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *