Lineage 2 – Transformacijos

Lineage 2


Lineage 2 – Transformacijos

Buvo pridėtos naujos transformacijos (normalios ir retos). Jūs galite jas naudoti kai atliksite questą „More Then Meets the Eye“. Tuomet gausite skill’ą „Transform – Onyx Beast“.

* Soulshot’ų efektas ir garsas neprisidės kol jūs būsite transformavęsi.
* Hero efektas nevyks kol jūs būsite transformavęsi.

Normalūs transformacijų tipai
Normalus transformacijų tipai (karys, magas, etc.) buvo pridėti veikėjams, kurie yra 70 – 80 lygio. Šios transformacijos funkcijos, priklausomai nuo klasės, vieni turi healerio skillą, kiti mago skillą, o kiti trys turi skirtingus karių skillus. Kai jūs medžiodami monstrus surinksite transformacijos antspaudo knygą (sealbook), tuomet galite įsigyti atitinkamą transformacijos skill’ą. Nuneškite knygą pas „Avant-Garde“ transformatorių ir jis jums leis išmokti naują skillą.

Reti transformacijų tipai
Tai yra ženkliai stipresnės transformacijos, kurias galite gauti medžiodami specialius raidus („Transformation Sealbook“ ). Gavę knygą nuneškite ją pas „Avant-Garde“ transformatorius, tuomet galėsite išmokti skillą.

Raid monstrai, kurie turi Transformation Sealbooks ir žaidėjų lygiai, kurie yra reikalingi naudojant šias knygas:
Zaken – Gali būti naudojamas jei žaidėjo lygis 60 ar didesnis;
Anakim – Gali būti naudojamas jei žaidėjo lygis 70 ar didesnis;
Benom – Gali būti naudojamas jei žaidėjo lygis 70 ar didesnis;
Gordon – Gali būti naudojamas jei žaidėjo lygis 76 ar didesnis;
Ranku – Gali būti naudojamas jei žaidėjo lygis76 ar didesnis;
Kechi – Gali būti naudojamas jei žaidėjo lygis 76 ar didesnis;
Demon Prince – Gali būti naudojamas jei žaidėjo lygis 76 ar didesnis;


Autorius:
l2info.lt
1 Balas2 Balai3 Balai4 Balai5 Balai (balsavimų nėra)
Loading...


Kas yra Lineage?

Jei nori sužinoti, kas vyksta L2 žaidimo pasaulyje, atsidūrei ten, kur ir reikia. L2info.lt – tai tarsi naujienų duomenų bazė, kurioje rasi atsakymus į visus rūpimus klausimus. Jei atsiduri sudėtingose situacijose, iš kurių sunku išsikapstyti, padėsime tau rasti įvairių sprendimo būdų. Sek informaciją L2info.lt svetainėje ir sužinok naujausias žaidimo tendencijas bei kas laukia žaidėjų ateityje. Patyrę žaidėjai dalinasi savo įžvalgomis, todėl nepraleisk progos sužinoti, ką mano tikri srities profesionalai. Tai gali padėti tau optimizuoti žaidimo strategiją ir lengviau pasiekti užsibrėžtus tikslus. Būk inovatyvus ir būk vienu žingsniu priekyje nei kiti. Informacija yra vienas iš svarbiausių pranašumų, todėl būk gudrus ir pasinaudok visomis suteiktomis galimybėmis. L2info.lt gali tapti tavo gidu į Lineage 2 žaidimo naujienas ir padėti įveikti iškylančias kliūtis. Iš oficialių šaltinių sužinok, kada ir kokių atnaujinimų gali tikėtis bei ką apie tai mano kiti žaidėjai. Būk nuolat informuotas ir pasiruošęs pokyčiams – taip tapsi konkurencingesnis ir lankstesnis. Prieš įsijungdamas Lineage 2 žaidimą peržvelk L2info.lt naujienas ir išlik įvykių sūkuryje! Tai padės tau tapti neįveikiamam ir aplenkti visus oponentus. Tai išskirtinis šansas praplėsti savo akiratį ir įgyti pranašumo prieš kitus. Nustebink varžovus ir savo draugus su naujausia strategija. Tai taps tavo sėkmės paslaptimi. Nėra nieko neįveikiamo, tačiau naudinga informacija padės tau įveikti visus iššūkius greičiau. Būk gudrus ir pasinaudok visomis galimybėmis. Sužinok, kaip gali atnaujinti savo žaidimą jau dabar ir kokie pokyčiai yra laukiami ateityje. Tapk tikru žaidimo žinovu ir pritaikyk turimą informaciją realiose situacijose. Tai išskirtinis šansas pagerinti savo pozicijas neįdedant daugybės pastangų. Pasiruošk pokyčiams ir patirk dar daugiau įspūdžių!
Taip pat skaitykite...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *