Lineage 2 – Pilies apgultis (Castle Siege)

Lineage 2


Lineage 2 – Pilies apgultis (Castle Siege)

Paprastai visos pilys priklauso non-player veikėjų (NPC) klanams.

Kai tikras žaidėjų klanas nugali NPC klaną – jam atitenka pilis, kai pilies priklausymas klanui baigiasi – ji vėl tampa NPC klano nuosavybe.

Tik pilies lordas gali nustatyti apgulties laiką. Laikas nustatomas pas specialų NPC. Prisiminkite, kad nustačius laiką jo keisti jau nebegalima, todėl būkite atidūs pasirinkdami!

Lordas, okupavęs pilį, per 24 valandas turi nustatyti kitą apgulties laiką. Jei laikas nebus nustatytas, tuomet apgulties laikas bus nustatytas automatiškai. Tokiu atveju apgulties laikas bus 2 savaitės po apgulties, tą pačią savaitės dieną.

Pilis nepažeidžiama iki kitos apgulties.

Pasiruošimas
Apgultys yra pats įspūdingiausias dalykas Lineage II pasaulyje, jos parodo koks gali būti nuostabus žaidimas. Klanai, kurie pasiekė 4 levelį, gali dalyvauti apgultyse. Kai klanas turi nuosavą pilį – gali imti mokesčius, vadovauti ir pan.

Apgultys gali vykti šiose pilyse: Gludio Castle, Dion Castle, Giran Castle, Oren Castle, Innadril Castle ir Aden Castle, Godart Castle, Shutgart Castle.

Apgulčių registravimas – Atakuojantys (Attackers)
Klanas, kuris nori pulti pilį, turi būti ne mažesnio levelio negu 4. Klano lyderis turi užsiregistruoti pas NPC, esantį netoli pilies.

Apgulčių registravimas – Gynėjai (Defenders)
Klanai, kurie nori sutrukdyti užpulti pilį, turi užsiregistruoti kaip gynėjai.

Kiekvienas klanas, kuris nori dalyvauti, turi būti ne mažesnio negu 4 levelio. Jei nori dalyvauti kaip gynėjai, turi užsiregistruoti pas NPC už pilies vartų. Pilies lordas turi patvirtinti gynėjų sąrašą prieš 24 val. iki apgulties pradžios.

Klanui, kuris okupuos pilį, nereikia registruotis, jis automatiškai įtraukiamas į sąrašus.

Apgulties pradžia
Apgultis prasideda nustatytu laiku. Kai apgultis prasideda:
Pilies teritorija tampa mūšio lauku.
Kai kurie NPC esantys aplink pilį laikinai praranda savo funkcijas.
Kai atakuotojas miršta, jis atsiranda artimiausiame mieste.
Kai apgultis prasideda, visi veikėjai, kurie nėra užregistruoti gynėjų sąraše, yra nuteleportuojami į antrą artimiausią miestą.

Apgulties taisyklės
– Veikėjai, kurie neužregistruoti nei kaip atakuojantys, nei kaip gynėjai, yra neutralūs.
– Tau nereikia spausti Ctrl norint pulti priešą ar neutralų veikėją.
– Atakos, kurios daro žalą keliems veikėjams yra pavojingos tik priešams ir neutraliems veikėjams.
– Player killer (PK) režimas apgulties metu išjungiamas. Jeigu nužudysite kitą žaidėją negausite karmos ir PK taškų.
– Pilies vartai apgulties metu tampa gyvais taikiniais.
– Pilies vartai apgulties metu negali būti sustiprinti.
– Pilies vartai, kurie buvo sugriauti apgulties metu, negali būti atstatyti.
– Pilies vartai atsidaro vėl, kai pasikeičia pilies savininkas. Pilies vartų gyvybės taškai sumažėja ir tuomet yra reikalingas atnaujinimas.
– Encampment Creation skill gaunamas tada, kai klanas gauna Siege Participation skilą. Mirę klano nariai atsiranda toje vietoje ir regeneruoja HP ir MP daug greičiau.
– Encampment skilas gali būti naudojamas tik atakuojančio klano.
– Encampment skilas gali būti naudojamas tik pilies teritorijoje ir tik apgulties metu.
– Encampment skilas išnyksta, kai apgultis baigiasi.
– Encampment vėliava taip pat turi HP ir gali būti atakuojama.
– Norint naudoti Encampment skill, klano lyderis turi turėti 10,000 adenų savo inventoriuje.
– Kai vėliava būna pavogta ar praranda gyvybės taškus, klano nariai vėl atsiranda antrame arčiausiame mieste.
– Apgultis tęsiasi 2 valandas.
– Kai klano lyderis išgraviruoja savo vardą holy artifact’e, tuomet jis tampa naujuoju pilies valdytoju. Tai užima šiek tiek laiko ir tik klano lyderis gali išgraviruoti savo vardą.
– Kai klanas laimi, kitą kartą jis atstovauja gynėjus.
– Encampment vėliava klano, kuris okupavo pilį, išnyksta.
– Kai baigiasi apgultis, gynėjai nusiunčiami į jų atsiradimo vietą.


Autorius:
l2info.lt
1 Balas2 Balai3 Balai4 Balai5 Balai (balsavimų nėra)
Loading...

Kas yra Lineage?

Jei nori sužinoti, kas vyksta L2 žaidimo pasaulyje, atsidūrei ten, kur ir reikia. L2info.lt – tai tarsi naujienų duomenų bazė, kurioje rasi atsakymus į visus rūpimus klausimus. Jei atsiduri sudėtingose situacijose, iš kurių sunku išsikapstyti, padėsime tau rasti įvairių sprendimo būdų. Sek informaciją L2info.lt svetainėje ir sužinok naujausias žaidimo tendencijas bei kas laukia žaidėjų ateityje. Patyrę žaidėjai dalinasi savo įžvalgomis, todėl nepraleisk progos sužinoti, ką mano tikri srities profesionalai. Tai gali padėti tau optimizuoti žaidimo strategiją ir lengviau pasiekti užsibrėžtus tikslus. Būk inovatyvus ir būk vienu žingsniu priekyje nei kiti. Informacija yra vienas iš svarbiausių pranašumų, todėl būk gudrus ir pasinaudok visomis suteiktomis galimybėmis. L2info.lt gali tapti tavo gidu į Lineage 2 žaidimo naujienas ir padėti įveikti iškylančias kliūtis. Iš oficialių šaltinių sužinok, kada ir kokių atnaujinimų gali tikėtis bei ką apie tai mano kiti žaidėjai. Būk nuolat informuotas ir pasiruošęs pokyčiams – taip tapsi konkurencingesnis ir lankstesnis. Prieš įsijungdamas Lineage 2 žaidimą peržvelk L2info.lt naujienas ir išlik įvykių sūkuryje! Tai padės tau tapti neįveikiamam ir aplenkti visus oponentus. Tai išskirtinis šansas praplėsti savo akiratį ir įgyti pranašumo prieš kitus. Nustebink varžovus ir savo draugus su naujausia strategija. Tai taps tavo sėkmės paslaptimi. Nėra nieko neįveikiamo, tačiau naudinga informacija padės tau įveikti visus iššūkius greičiau. Būk gudrus ir pasinaudok visomis galimybėmis. Sužinok, kaip gali atnaujinti savo žaidimą jau dabar ir kokie pokyčiai yra laukiami ateityje. Tapk tikru žaidimo žinovu ir pritaikyk turimą informaciją realiose situacijose. Tai išskirtinis šansas pagerinti savo pozicijas neįdedant daugybės pastangų. Pasiruošk pokyčiams ir patirk dar daugiau įspūdžių!
Taip pat skaitykite...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *