Lineage 2 – Kronikų monstrai

Lineage 2


Lineage 2 – Kronikų monstrai

Chronicle 1

Antharas
Vienas iš šešių drakonų sukurtų Dievų naikinimui. Antharas naudoja žemės jėgas.

Senų senovėje, Shilena sukūrė šešis drakonus, kurie buvo pasiūsti kovoti prieš kitus Dievus. Po to kai Shilena buvo nugalėta ir buvo ištremta mirusių pasaulin, šis gigantiškas drakonas iškeliavo į vietą tarp Girano ir Dragon Valley laukdamas dienos kai Shilena prisikels.

Pasirodymas. Tai labai didelis Antharas savo jėga prilygsta daugybei kitų tamsos monstrų. Net su labai galingais ginklais, vienas žmogus jo negalėtų įveikti ar netgi sužaloti, nes jis turi storą žvynuotą odą. Šviesos spinduliai jo akyse labai išsiskiria nuo viso kūno, todėl yra legenda, kad tas kuris pažiūūri tiesiai jam į akis, sustingsta vietoje. Antharas yra pats baisiausias ir visų bijomas monstras, laikomas teroro simboliu.

Kultūra. Visi narsūs žaidėjai renkasi į didelius būrius prie Antharo lizdo norėdami jį užmušti.

Lesser Giants
Lesser Giants yra paskutiniai titanų palikuonys išgyvenę iki šių laikų. Beveik visi Milžinai buvo išnaikinti bjauriuoju Einhasado valdymo laikotarpiu. Keli jų spėjo pasislėpti urvuose taip išlikdami iki šių laikų. Dabar jie nėra titanai, tačiau yra aukšto ūgio. Lesser Giants prarado didžiąją dalį savo pradinio pavidalo ir jų kultūra jau beveik išnaikinta ir pamiršta.

Pasirodymas. Senaisiais milžinų titanų laikais jų kūno dalys buvo sudarytos iš gražių geležinių kaladžių, kurias, rodos, sukūrė mokslininkai. Po sunkių gyvenimo metų pasislėpus jų kūno dalys tapo labai šlykščios.

Kultūra. Jų kultūra gerbia senolius ir jų valdžią. Jie negamina technologijų.

Mirror
Šis keistas ir mistiškas organizmas gyvena Angel Waterfall už Forest of Mirrors. Išorėje jis kaip keista veidrodinė prizmė, kurios viduje gyvena galinga dvasia ir jį valdo. Tiksliai nėra žinoma kas tai per būtybės. Jie atsirado kartu su pasaulio sukūrimu.

Pasirodymas. Tai masyvus kristalas, tikriausiai sumaišytas iš įvairių gamtinių medžiagų. Sielos jo viduje tarsi sutapo su pačiu veidrodžiu.

Kultūra. Jie neturi jokios savitos kultūros, tiktai kovoja prieš visus kas pasirodo jų akiratyje.

Taik Orc Supply Leader
Taik Orc’ai šmėščioja prie Cmetary kuris yra netoli Aden. Jie yra plėšikai vagiantys iš žmonų kapų. Jie nerodo pagarbos nei vienas kitam, nei kitiems Orcams. Jų bijo keliautojai, nes šie turi didelę fizinę galią. Orcų Lyderis, kuris vprivagia didžiausią kiekį ir nužudo daugiausiai kitų, gauna Supply Leader titulą. Bandydami tokiais tapti ir gauti nors truputėlį pagarbos iš kitų Taik Orcai kiekvieną dieną rizikuoja prarasti savo gyvybę.

Pasirodymas. Taik Orc’ai yra tos pačios giminės kaip ir visi kiti Orc’ai. Jų apranga ir ginklai yra labai panašūs į kitus Orc’us. Bet egzistuoja tokia orcų gentis, vadinama Taik Orcus išdavikais ir bjaurybėmis, dėl to, kad jie pabėgo į kitus kraštus ir dabar apiplėšinėja kapus.

Kultūra. Taik Orc’ai turi vieną klaną, kuris pasižymi labai didele pagarba kitiems savo genties Orcams. Jie taip pat turi giminiškų ir prekybos sąsajų su Tribe rūšies atstovais. Orcai patys nemoka nieko pagaminti, ir nesivysto į aukštesnę bendruomenę.

Bloody Queen
Bloody Queen yra Demonų sargė gyvenanti Dragon Valley. Ji yra sudariusi sutartį su Shilen ir kitais keturiais Heavenly Kings of Darkness. Ji pripildo Dragon Valley tamsuma, mistiškumu ir neleidžia ten keliauti. Jeigu jai po ranka pasitaiko koks nors prašalaitis slankiojantis po pasaulį, ji jį sunaikina ir pasiunčia į numirėlių pasaulį. Ji saugo visus drakonus, kurie gyvena jos teritorijoje.

Pasirodymas. Jos kūnas padengtas juoda oda, simbolizuojančia tamsą. Jos grožis prilygsta net deivėms.

Kultūra. Bloody Queen yra visų drakonų gyvenančių Dragon Valley šeimininkė. Visi drakonai jai paklūsta, tarnauja ir net aukoja savo gyvybes jos išlikimui. Kai kurie mano, kad Bloody Queen yra aukštesnio rango nei Death Kings.

Oel Mahum
Oel Mahum yra pusiau žmogus, pusiau gyvūnas. Jis turi liūto bruožų – kailį ir galvą su karčiais. Jie gyvena šiaurėje, einant iš Aden. Kaip tribe nariai jie labai gerbia save ir kitus. Taip pat laikosi visų tradicijų ir papročių. Jie visą laiką dalyvauja kare prieš Gracia. Jie žvėržmogių rasės lyderiai, kaip ir Kel Mahum.

Pasirodymas. Oel Mahum sudaro įspūdį, kad yra labai stiprūs, nors iš tikrųjų taip nėra. Jie naudoja puikius daiktus gautus iš žmonių ar Dwarfų.

Kultūra. Socialinė sistema pas juos egzistuoja, bet taisyklės nėra labai geros. Vienas geras dalykas, kad jie turi gerus ginklus ir šarvus, tai padeda jiems išsilaikyti. Jie vienu metu (Bronze Age) nugalėjo milžinus ir įkūrė puikią civilizaciją kurią vėliau sunaikino Paris.

Death Wraith
Death Wraith yra pats stipriausias ir pripažintas lyderiu tarp visų Death Knight. Jis yra viskam vadovaujantis generolas. Dažniausiai būna urvuose ir požemiuose, kuriuos sunku aptikti. Jie visuomet keliauja, todėl nuotykių medžiotojams juos rasti sunku.

Pasirodymas. Visą kūną dengia plieninis šarvų lydinys, rankoje laiko didelę lazdą vadinamą Dreadbane. Tai magiška lazda, kuri yra didesnė nei visas kūnas, todėl nugalėti priešą užtrunka ilgiau.

Kultūra. Ši rasė turi tik vieną valdovą, o Death Knight’ai jam tarnauja visada, be jokių išlygų. Death Knight niekada negalės būti Death Wraith, nes jie yra sukurti iš kitokių, nors ir panašių genų.

Susceptor
Susceptoriai yra dar viena milžinų rūšis kuri lyg ir turėjo išnykti prieš daugelį metų, tačiau puikiai išsilaikė iki šių laikų. Šių veikėjų kilmė pilnai nežinoma, dar manoma kad jie galėjo kilti iš Stone Golems. Susceptoriai toliau tęsia savo pareigas ir tyliai vykdo savo Lordo misijas.

Pasirodymas. Stone Golem yra lyg skulptūros, o Susceptoriai yra tarsi akmenų kombinacija, kuri naudoja magiją, kovojant su priešais. Jų kūnas talpina didelę dalį magijos, todėl yra masyvus.

Kultūra. Jie nugali visus įsibrovėlius, kurie drįsta eiti į jų žemes, jiems vadovauja Lordas.

Queen Ant
Aprašas: Karalienė, tupinti pačiame giliausiame Ant’s Nest užkampyje. Ji yra prie Gludio Wastelando. Ji visada nerami, žiauri ir naudoja didelę fizinę jėgą prieš savo tarnus. Ją valdo juodoji magija, kuria ją užkeikė senovės magai Dark Elfai.

Pasirodymas: Ji turi dideles į kuokas panašias kojas ir plieninę odą.

Kultūra: Net ir magija negali pakeisti jų elgesio, tai lyg skruzdėlynas, bandantis apsaugoti savo jauniklius net savo gyvybės kaina, karalienė yra pati viršiausia. Lizde deda kiaušinius ir lervas.

Chronicle 2

Korim
Korim buvo patys galingiausi ir lyderiavo tarp Heltor Silenos genčių. Tačiau jie buvo išmesti iš genties, dėl savo noro prikelti baiumą ir naudojant jo galią užmušti visas kitas rases išskyrus Silenas, kad galėtų valdyti pasaulį. Jie nepasidavė ir dabar saugo Tower of Insolence kartu su savo galingiausiais kariais ir šamanais. Baiumo prikėlimui jiems reikia žmonių kraujo ir elfų, vaikų ir moterų kūnų. Jie niekada neišeis iš Baiumo žemių, nes jų nenumaldomas noras jį prikelti juos įkalino prie bokšto.

Biconne of Blue Sky
Šis gyvūnas buvo sukurtas pačio jauniausio burtininko dar neatmenamais laikais, kai Aden ir Elmore buvo atsikiri kontinentai. Jo kūrėjas kartu su kitais magijos meistrais buvo įsikūręs Ivory Tower. Norėdamas sukurti viską naikinantį gyvį burtininkas ieškojo magijos užkeikimų apie milžinus. Bet tam reikėjo mokėti naudotis juodąja magija, todėl kitiems burtininkams pradėjus pavyduliauti jis buvo įkalintas. Pasak legendos, kai Jaunasis magas ištrūko – jis skriejo savo sukurtu padaru, naikindamas viską kas pasitaikydavo kelyje. Dabar šį drakoną labai sunku rasti nes likę visai nedaug. Biconne of Blue Sky turi labai didelę išmintį, todėl žino kaip įveikti savo priešus.

Shacram
Shacram anksčiau buvo vienas iš Silenos genčių atstovų, bet jis buvo sukurtas magų dirbančių Ivory Tower, kurie jį testavo, ir kankino. Dėl didelio pykčio sukaupto dėl magų elgesio jis įgavo daug jėgų, ir ištrūko iš nelaisvės. Bet šio monstro psichinė galia tapo dar stipresnė. Pamatę ką sukūrė Ivory Tower magai jį vėl pagavo ir išgabeno į šiaurę nuo Oren, į Enchanted Valley, dabar jis ten gyvena, o jeigu kas prie jo prieina – beprotiškai puola.

Chronicle 3

Anakim
Einhasad turėjo devynis vaikus, kurie buvo visų angelų lyderiai. Jauniausia dukra buvo Anakim – stulbinamai graži moteris, kuri turėjo tris poras sparnų. Einhasad paskelbė, kad jos jauniausioji dukra atsisakė valdyti žemės padarus dėl didelės atsakomybės. Anakim norėjo tapti šviesos ir skraidymo angelu, kurį jungia mistinės ugnies sielų jėgos. Dabar Anakim yra įkalinta Disciples Necropolis, kur kenčia dėl motinos keršto.

Lilith
Apie Lilith gimimą sklando daug istorijų. Viena, kuria labiausiai tikima yra ta, kad ji gimė per Milžinų erą ir tarnavo Shilenai. Dauguma mano, kad ji buvo žynė, padedanti Shilenai laimėti mūšius. Per Shunaimano laikus ji buvo priskirta dar vienai iš Shilenos dukrų, motinos užkeikta amžinam gyvenimui, kad padėtų kovose. Būtent todėl Shilena ilgai išsilaikė savo soste. Ji vadovavo visiems, kurie sekė paskui Shileną.

The Lilim ir Nephilim
Lilimyra anksčiau buvo žmogus, sukūrtas Shilenos tamsiosios magijos pagalba. Sukurta tam, kad galėtų saugoti katakombas nuo įsibrovėlių. Ji tarsi miręs monstras, bet ištikrųjų turi puikias galias. Ji nėra mirusioji, bet nevalgo ir nekvepuoja, jos kūnas niekuomet neserga ir nešvyti.

Nephilim yra karių rasė kurią sukūrė galingoji Einhasad. Nephilim yra susijungęs padaras – žmogaus kūno pavidalas susijungęs su šviesos dvasia. Jie negali nei skraidyti, nei plaukti, tik bėgioja ir mušasi su savo puikiais kardais, bei naudoja magiją.

Chronicle 4

Valakas
Valakasyra – antrasis galingasis drakonas, pasirodantis LineAge 2, o taip pat vienas pirmųjų senų drakonų, kurie buvo sukurti Shilenos. Valakas turi savo didelę teritoriją, kurią supa lava, pas jį patekti galima iš Goddard keliaujant per Forge of the Gods. Nekęsdamas stipriojo Gran Kain, kuris prižiūri žmones, jis į juos paleido didelę ugnies ataką. Dabar žmonės jo labai bijo, nežengia į jo teritoriją.

Varka Silenos ir Ketra Orcs
Varka Silenos yra prie pat Goddard Castle Town. Ten yra patys galingiausi Silenų kariai, galintys dėl kitų genčių užmušti bet ką. Jų išsilavinusi gentis puikiai išmano kovos ir magijos ypatybes, bet dėl teritorijossu jais kovoja nuožmiausi priešai – Orcai.

Ketra Orc’ai įsikūrę Ketra Orc Outposte šalia Goddardo. Jie priskiriami patiems stipriausiams iš visų Orc’ų. Jie puikiai kaunasi, išmano juodąją magiją, yra puikūs strategai.

Chronicle 5

Ice Fairy Sirra
IceFairy Sirra tarnauja Ice Queen, Freya. Anksčiau ji buvo Freyos tarnaitė, Freya ją transformavo į ledinę moterį, turinčią didelių galių. Dabar ji saugo Ice Queen pilį. Ji viską gali paversti į ledą taip paralyžiuodama savo auką.

Frintezza
Frintezzayra Baiumo sūnus, buvęs Elmoredeno karalius. Dovanotas ilgo demono gyvenimo, Frintezza įrengia paskutinę kapavietę ir pavadina ją Imperial Tomb. Jo melodijos grojamos per vargonus sužavi ir pribloškia visus kurie jų klausosi.

Dr. Chaos
Dr. Chaos save vadina „Blogio imperatoriumi“. Anksčiau jis buvo paprastas Dwarfas ir gamino daiktus, bet buvo pašalintas iš dwarfų gildijos dėl vagysčių iš vyresniųjų. Jis pažadėjo atkeršyti visiems dwarfams ir juos sunaikinti. Jis pats sau statosi kariuomenę. Su ja jau užgrobė Pavel Ruins. Viskas ką jis sukūrė tėra golemai, bet jie pasižymi didele jėga. Kai išnaikins dwarfus jis pažadėjo užkariauti visą pasaulį.

Interlude

Gordon
Stūkso netoli Goddardo pilies, buvęs žmonių karžygys, kuris dabar yra demonas ieškantis galingo ginklo, kad padidintų savo jėgą.

Sailren
Sailren – pats pavojingiausias monstras tupintis Primeval Isle. Tai ypatingai stiprus dinozauras. Elroki kariai buvo uždarę Sailren savo oloje.


Autorius:
l2info.lt
1 Balas2 Balai3 Balai4 Balai5 Balai (balsavimų nėra)
Loading...


Kas yra Lineage?

Jei nori sužinoti, kas vyksta L2 žaidimo pasaulyje, atsidūrei ten, kur ir reikia. L2info.lt – tai tarsi naujienų duomenų bazė, kurioje rasi atsakymus į visus rūpimus klausimus. Jei atsiduri sudėtingose situacijose, iš kurių sunku išsikapstyti, padėsime tau rasti įvairių sprendimo būdų. Sek informaciją L2info.lt svetainėje ir sužinok naujausias žaidimo tendencijas bei kas laukia žaidėjų ateityje. Patyrę žaidėjai dalinasi savo įžvalgomis, todėl nepraleisk progos sužinoti, ką mano tikri srities profesionalai. Tai gali padėti tau optimizuoti žaidimo strategiją ir lengviau pasiekti užsibrėžtus tikslus. Būk inovatyvus ir būk vienu žingsniu priekyje nei kiti. Informacija yra vienas iš svarbiausių pranašumų, todėl būk gudrus ir pasinaudok visomis suteiktomis galimybėmis. L2info.lt gali tapti tavo gidu į Lineage 2 žaidimo naujienas ir padėti įveikti iškylančias kliūtis. Iš oficialių šaltinių sužinok, kada ir kokių atnaujinimų gali tikėtis bei ką apie tai mano kiti žaidėjai. Būk nuolat informuotas ir pasiruošęs pokyčiams – taip tapsi konkurencingesnis ir lankstesnis. Prieš įsijungdamas Lineage 2 žaidimą peržvelk L2info.lt naujienas ir išlik įvykių sūkuryje! Tai padės tau tapti neįveikiamam ir aplenkti visus oponentus. Tai išskirtinis šansas praplėsti savo akiratį ir įgyti pranašumo prieš kitus. Nustebink varžovus ir savo draugus su naujausia strategija. Tai taps tavo sėkmės paslaptimi. Nėra nieko neįveikiamo, tačiau naudinga informacija padės tau įveikti visus iššūkius greičiau. Būk gudrus ir pasinaudok visomis galimybėmis. Sužinok, kaip gali atnaujinti savo žaidimą jau dabar ir kokie pokyčiai yra laukiami ateityje. Tapk tikru žaidimo žinovu ir pritaikyk turimą informaciją realiose situacijose. Tai išskirtinis šansas pagerinti savo pozicijas neįdedant daugybės pastangų. Pasiruošk pokyčiams ir patirk dar daugiau įspūdžių!
Taip pat skaitykite...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *