Lineage 2 – Manor sistema ir ūkininkavimas

Lineage 2


Lineage 2 – Manor sistema ir ūkininkavimas

Manor sistema – ūkininkavimas. Ją tvarkyti gali pilių lordai.

Kaip tvarkyti manor sistemą
Ateinate pas savo pilies chamberlain, pasirenkate manor skiltį. Jums bus reikalingos 3 grafos. Edit seeds setup, edit crops setup ir lentelę su standartinėmis kainomis. Standartinių kainų lentelė lordams parodo kokias sėklas jie gali parduoti per savo manor managerius savo miestuose. Taip pat, ten galima pažiūreti kokius atlygius gali gauti fermeriai už parduotus vaisius.

Lentele paliekame įjungtą ir einame prie edit seeds setup. Spaudziame ant sėklų eilutės ir tuomet išmeta nedidelę lentelę, kurioje yra nurodyta:
* kvota (maksimalus kiekis sėklu, kurias galėsite parduoti per vieną parą);
* langelis, kuriame įrašote kokį kiekį sėklų norėsite parduoti (įrašykite maksimalų kiekį, kurį matote per vidurį);
* kainos langelis (nustatykite 10 kartų didesnę kainą nei bazinė. Taip gausite pinigų perpardavinėdami sėklas);
* pakartokite tai su visomis sėklų rūšimis;
* spaudžiate ok.
Seeds setup baigtas.

Edit crops setup
Viskas vyksta taip pat, kaip manor sistemoje, tik kainą nustatykite tokią pačią kaip bazinę arba didesnę (jei nustatysite mažą supirkimo kainą, fermeriai tiesiog priduos vaisius kituose miestuose). Taip pat, nustatykite kokį „reward“ gaus žaidėjai pridavę vaisius.

Papildoma informacija
Manor sistemą redaguoti galima nuo 20.00 iki 06.00, taip pat, jūsų castle vault’e turi būti pinigų sėklų ir vaisių supirkimui. Jei jų nepakaks – tą dieną manor sistema neveiks, todėl pradžiai patariu įdėti šiek tiek pinigų manor sistemos kompensavimui (jums tai atsipirks, taigi nesijaudinkit).

Kai miesto lordas sutvarko manor sistemą, paprasti miesto lankytojai gali nusipirkti sėklų iš manor manager’iu. Kad būtų paprasčiau įsivaizduokime, kad jūsų lvl 55 ir ūkininkyste užsiimsite girane. Taigi, perkame sėklas, kurių lvl yra 50-60 (tai yra +-5 jūsų lygiui) ir item harvester. Dabar keliaujame į dragon valley ir ieškome pabaisų, kurių lvl taip pat yra 50-60. Panaudojame ant jo sėklą kaip skill’ą ir jei sėklinimas pavyko – jums parašys system tekstą. Tada užmušate pabaisą ir panaudojate item harvester kaip skill’ą. Gaunate vaisių. Jei nepavyksta užsėklinti – bandykite kelis kartus, kol pavyks.

Dėl sėklų
Jei naudojate paprastas sėklas, pvz. red coba, tuomet iš pabaisų kris TIK PINIGAI. Norėdami gauti kitą drop’a naudokite ALLTERNATIVE sėklas, tokias kaip allternative red coba seed. Jas sunkiau pasėti, tačiau tuomet iš monstrų krenta ne tik adenos, bet ir kitas dropas. Taigi, jei jūs užsiimate tik sėjimu ir norite tai padaryti kaip įmanoma greičiau – naudokite paprastas sėklas, tačiau jei sėklas naudojate tik kaip priedą prie lvl kėlimo, tuomet pirkite ALLTERNATIVE sėklas.
Taigi jei jau pririnkote vaisių (crops), nešate jas pas manor manager ir priduodate. Už vaisius gaunate daug materialu.

Tolimesnis vaisių likimas
Jie keliauja į miesto lordo cwh ir ten virsta mature arba ripe vaisiais. Lordas juos išsitraukia ir eina į pilies rūsį, kur yra jo asmeninis blacksmith. Ten vaisius jis gali iškeisti i lb neblogus daiktus.

Supirkimo kainos (gludio kainas laikysiu x1, kitos kainos bus santykis su jomis):
gludio x1
dion x2-x3
giran x3-x5
oren x1,5
innandril x2-x3

Atmintinė kur kokiame lvl sodinti
1-20lvl (pirma prof) – kad ir kaip gaila norint sodinti, teks sodinti gludio (ruins of despair arba ruins of agony teritorijose). Crops jei tik įmanoma priduot ne gludio, nes visi kiti miestai moka daugiau.
20-30lvl (early d grade) – EG, dion miesto reward sistema yra visai pakenčiama ir crops supirkimo kainos gana geros.
30-45lvl (late d, early c grade) – DP ir DV pradzia, giran miesto manor sistema yra sutvarkyta geriausiai, taigi per daug nesirūpinkite kur priduoti crops.
45+ lvl – po truputį eikite gylin i DV, kol su laiku prieisite iki LOA (bunant 60+lvl, galima ir sodinti LOA)

Kaip patogiausia priduoti crops
Ateinate pas manor manager, „tally up indegiuous items“ (sorry jei suklydau pavadinime) renkames turimus crops, double click, atsiranda lentelė su visų miestų supirkimo kainom, apačioje yra pasirinkimo galimybė kuriame mieste priduoti crops (rinkitės ir pagal reward ir pagal supirkimo kainą).


Autorius:
l2info.lt
1 Balas2 Balai3 Balai4 Balai5 Balai (balsavimų nėra)
Loading...

Kas yra Lineage?

Jei nori sužinoti, kas vyksta L2 žaidimo pasaulyje, atsidūrei ten, kur ir reikia. L2info.lt – tai tarsi naujienų duomenų bazė, kurioje rasi atsakymus į visus rūpimus klausimus. Jei atsiduri sudėtingose situacijose, iš kurių sunku išsikapstyti, padėsime tau rasti įvairių sprendimo būdų. Sek informaciją L2info.lt svetainėje ir sužinok naujausias žaidimo tendencijas bei kas laukia žaidėjų ateityje. Patyrę žaidėjai dalinasi savo įžvalgomis, todėl nepraleisk progos sužinoti, ką mano tikri srities profesionalai. Tai gali padėti tau optimizuoti žaidimo strategiją ir lengviau pasiekti užsibrėžtus tikslus. Būk inovatyvus ir būk vienu žingsniu priekyje nei kiti. Informacija yra vienas iš svarbiausių pranašumų, todėl būk gudrus ir pasinaudok visomis suteiktomis galimybėmis. L2info.lt gali tapti tavo gidu į Lineage 2 žaidimo naujienas ir padėti įveikti iškylančias kliūtis. Iš oficialių šaltinių sužinok, kada ir kokių atnaujinimų gali tikėtis bei ką apie tai mano kiti žaidėjai. Būk nuolat informuotas ir pasiruošęs pokyčiams – taip tapsi konkurencingesnis ir lankstesnis. Prieš įsijungdamas Lineage 2 žaidimą peržvelk L2info.lt naujienas ir išlik įvykių sūkuryje! Tai padės tau tapti neįveikiamam ir aplenkti visus oponentus. Tai išskirtinis šansas praplėsti savo akiratį ir įgyti pranašumo prieš kitus. Nustebink varžovus ir savo draugus su naujausia strategija. Tai taps tavo sėkmės paslaptimi. Nėra nieko neįveikiamo, tačiau naudinga informacija padės tau įveikti visus iššūkius greičiau. Būk gudrus ir pasinaudok visomis galimybėmis. Sužinok, kaip gali atnaujinti savo žaidimą jau dabar ir kokie pokyčiai yra laukiami ateityje. Tapk tikru žaidimo žinovu ir pritaikyk turimą informaciją realiose situacijose. Tai išskirtinis šansas pagerinti savo pozicijas neįdedant daugybės pastangų. Pasiruošk pokyčiams ir patirk dar daugiau įspūdžių!
Taip pat skaitykite...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *