Lineage Gracia – the Chaotic Throne 2

Lineage 2


Lineage Gracia – the Chaotic Throne 2

NCSoft pažėrė daug naujienų apie naująjį Lineage2 papildymą – Gracia!
Taigi, leisiu šiek tiek pažvelgti į ši didžiulį atnaujinimą, galbūt net didesnį už Kamael.
Tai, atrodo, kiek šviesesnis Lineage, gal pagaliau NCSoftas atsižvelgė į tai, kad ir Lineage 2 gali būti ne tik žerginimas ir masiniai PvP.

Bus trys Gracia dalys:
Gracia Part 1 – joje bus renkami žaidėjų norai, kurie turi būti įdėti į žaidimą.
Gracia Part 2 – šioje dalyje žaidėjų norai bus įdedami į žaidimą, tad gali būti, jog antroji dalis kardinaliai skirsis nuo pirmosios.
Gracia Final – šioje dalyje atsiras naujasis žemynas Gracia. Jis tiesiog didžiulis, panašus kaip ir Aden žemynas (žemiau pateiksiu foto)
Dabar šiek tiek informacijos, ką jau padarė NCSoftas:
-Skraidantys laivai – tai buvo žadėta jau nuo senų laikų kai tik atsirado Lineage 2.
-Atskirai skirstomi buffai – nebebus vieno buff bar, kuriame visi songai, dancai ir t.t., bus atskiri buffs, songs ir dances barai.
-Kardinaliai keičiami skillai (magai visai suprastinami, tai yra blogai).
-Archerio padaroma žala priklausys nuo atstumo. Pavyzdžiui, jei šausime iš toliau, bus mažesnis dmg, iš arčiau – didesnis.
-Ypač  pagerinti Kamael rasės skillai.
-Pirmosios ir Antrosios klasės profesijos bus palengvintos. Gauti antrąją profesiją užteks 2 quest itemų, tuo tarpu pirmajai žadama kiek palengvinti quest’ą.
-Nemokami TP iki 40 lygio.
-Naujokų buffai iki 61 lygio.
-Vampiric Herb – manau ir patiems aišku.
-Galima keisti savo charakterio nuogo kūno marškinius.
-Healer klasės atstovai gaus attack magic.

Šiek tiek apie cliento pakeitimus:
-Įdėtas naujas mygtukas prie Exp juostos.
-Luxury parduotuvėje bus galima įsigyti ir geriausius C ir ne itin gerus B rūšies daiktus.
-Bus įdėta galimybe „Argument“ juvelyrikai.


Autorius:
l2info.lt
1 Balas2 Balai3 Balai4 Balai5 Balai (balsavimų nėra)
Loading...


Kas yra Lineage?

Jei nori sužinoti, kas vyksta L2 žaidimo pasaulyje, atsidūrei ten, kur ir reikia. L2info.lt – tai tarsi naujienų duomenų bazė, kurioje rasi atsakymus į visus rūpimus klausimus. Jei atsiduri sudėtingose situacijose, iš kurių sunku išsikapstyti, padėsime tau rasti įvairių sprendimo būdų. Sek informaciją L2info.lt svetainėje ir sužinok naujausias žaidimo tendencijas bei kas laukia žaidėjų ateityje. Patyrę žaidėjai dalinasi savo įžvalgomis, todėl nepraleisk progos sužinoti, ką mano tikri srities profesionalai. Tai gali padėti tau optimizuoti žaidimo strategiją ir lengviau pasiekti užsibrėžtus tikslus. Būk inovatyvus ir būk vienu žingsniu priekyje nei kiti. Informacija yra vienas iš svarbiausių pranašumų, todėl būk gudrus ir pasinaudok visomis suteiktomis galimybėmis. L2info.lt gali tapti tavo gidu į Lineage 2 žaidimo naujienas ir padėti įveikti iškylančias kliūtis. Iš oficialių šaltinių sužinok, kada ir kokių atnaujinimų gali tikėtis bei ką apie tai mano kiti žaidėjai. Būk nuolat informuotas ir pasiruošęs pokyčiams – taip tapsi konkurencingesnis ir lankstesnis. Prieš įsijungdamas Lineage 2 žaidimą peržvelk L2info.lt naujienas ir išlik įvykių sūkuryje! Tai padės tau tapti neįveikiamam ir aplenkti visus oponentus. Tai išskirtinis šansas praplėsti savo akiratį ir įgyti pranašumo prieš kitus. Nustebink varžovus ir savo draugus su naujausia strategija. Tai taps tavo sėkmės paslaptimi. Nėra nieko neįveikiamo, tačiau naudinga informacija padės tau įveikti visus iššūkius greičiau. Būk gudrus ir pasinaudok visomis galimybėmis. Sužinok, kaip gali atnaujinti savo žaidimą jau dabar ir kokie pokyčiai yra laukiami ateityje. Tapk tikru žaidimo žinovu ir pritaikyk turimą informaciją realiose situacijose. Tai išskirtinis šansas pagerinti savo pozicijas neįdedant daugybės pastangų. Pasiruošk pokyčiams ir patirk dar daugiau įspūdžių!
Taip pat skaitykite...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *