AvD, GvE serveriai

Lineage 2


AvD, GvE serveriai

Tai interlude versijos, Good vs Evil tipo serveris.
Kas tas Good vs Evil? Good vs Evil yra lineage2 žaidimo mod’as, kuris suskirsto žaidėjus į dvi frakcijas: gėrį ir blogį. Kiekvienos frakcijos žaidėjai vienijasi ir kariauja su priešingos pusės frakcija, užiminėdamos pilis ar miestus.

Kas naujo? Išskirtinio? (vardinsiu konkrečiai).
Miestų, pilių sistemos – kiekviena frakcija turi savo pagrindinę bazę. Be pagrindinių bazių dar yra 8 zonos, kurios padalintos po 4 kiekvienai frakcijai.
Kiekviena frakcija gali pasisavinti kitos frakcijos zoną užimdama ją.
Taigi, prasidės karas tarp dviejų frakcijų – gėrio ir blogio. Kiekviena frakcija bandydama užimti priešo bazę (miestą ar pilį), pradeda įvairias taktikas. Kas per taktikos? Frakcijoje žmonės gali susikurti klanus, kuriuose gali būt tik tos frakcijos atstovai. Pasiekus tam tikrą klano lygį (o jį pasiekti irgi nėra taip lengva), visi klano nariai turi galimybę statyti vėliavas (kas per vėliavos ir kokia iš to nauda? Vėliava – tai daiktas, kai mirus galima atsirasti prie jos).
Frakcijai užėmus priešo bazę, gaunamas tam tikras atlygis – tiems kurie dalyvavo bazės užėmime. Atlygis priklauso nuo jau turimų bazių kiekio ir pnš.
Pliusinimo sistema – kiekvienas ginklas turi pliusų kiekį (Enchant level). Bet šiame mode, kiekvienas ginklas dar turi ir nužudytų priešų skaičių.
Na gerai, bet kas iš to? O tas, kad ginklui pasiekus tam tikrą nužudytų žaidėjų ( priešų ) skaičių yra automatiškai uždedamas vienas pliusas. Tai pagyvins žaidėjų norą kautis.


Autorius:
l2info.lt
1 Balas2 Balai3 Balai4 Balai5 Balai (balsavimų nėra)
Loading...

Kas yra Lineage?

Jei nori sužinoti, kas vyksta L2 žaidimo pasaulyje, atsidūrei ten, kur ir reikia. L2info.lt – tai tarsi naujienų duomenų bazė, kurioje rasi atsakymus į visus rūpimus klausimus. Jei atsiduri sudėtingose situacijose, iš kurių sunku išsikapstyti, padėsime tau rasti įvairių sprendimo būdų. Sek informaciją L2info.lt svetainėje ir sužinok naujausias žaidimo tendencijas bei kas laukia žaidėjų ateityje. Patyrę žaidėjai dalinasi savo įžvalgomis, todėl nepraleisk progos sužinoti, ką mano tikri srities profesionalai. Tai gali padėti tau optimizuoti žaidimo strategiją ir lengviau pasiekti užsibrėžtus tikslus. Būk inovatyvus ir būk vienu žingsniu priekyje nei kiti. Informacija yra vienas iš svarbiausių pranašumų, todėl būk gudrus ir pasinaudok visomis suteiktomis galimybėmis. L2info.lt gali tapti tavo gidu į Lineage 2 žaidimo naujienas ir padėti įveikti iškylančias kliūtis. Iš oficialių šaltinių sužinok, kada ir kokių atnaujinimų gali tikėtis bei ką apie tai mano kiti žaidėjai. Būk nuolat informuotas ir pasiruošęs pokyčiams – taip tapsi konkurencingesnis ir lankstesnis. Prieš įsijungdamas Lineage 2 žaidimą peržvelk L2info.lt naujienas ir išlik įvykių sūkuryje! Tai padės tau tapti neįveikiamam ir aplenkti visus oponentus. Tai išskirtinis šansas praplėsti savo akiratį ir įgyti pranašumo prieš kitus. Nustebink varžovus ir savo draugus su naujausia strategija. Tai taps tavo sėkmės paslaptimi. Nėra nieko neįveikiamo, tačiau naudinga informacija padės tau įveikti visus iššūkius greičiau. Būk gudrus ir pasinaudok visomis galimybėmis. Sužinok, kaip gali atnaujinti savo žaidimą jau dabar ir kokie pokyčiai yra laukiami ateityje. Tapk tikru žaidimo žinovu ir pritaikyk turimą informaciją realiose situacijose. Tai išskirtinis šansas pagerinti savo pozicijas neįdedant daugybės pastangų. Pasiruošk pokyčiams ir patirk dar daugiau įspūdžių!
Taip pat skaitykite...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *