Lineage 2 Liepos mėn. apžvalga

Lineage 2


Lineage 2 Liepos mėn. apžvalga

Sveiki visi,
Žemiau rasite kelis svarbius liepos mėnesio elementus ir atnaujinimus.

Saugos naujinimas
Siekdami kovoti su neautorizuotomis trečiųjų šalių priemonėmis, mes investavome į visiškai naują saugumo sprendimą.
Kai saugos naujinimas bus gyvas, „GameGuard“ nebebus reikalaujama prisijungti prie serverių.
„GameGuard“ bus naujas įrankis ir reikės įdiegti ir paleisti „Lineage II“.
Su naujais įrankiais bus nepatikslintas įsilaužimo laikotarpis – stebėsime ir nustatysime trikdžių šalinimo problemas, pvz., Atjungdami arba atnaujindami klaidas ir suderiname su tam tikromis programomis.
Sprendimas atlikti šį pakeitimą buvo skirtas siekiant geriau kontroliuoti mūsų saugumo priemones ir leisti mums daug greičiau reaguoti į egzistuojančias ir naujas sukčiavimo priemones.

Senovės apsiaustai sugrįžta liepos mėnesį
Po daugybės atsiliepimų apie sunkumus atnaujinant apsiaustus, bus peržiūrėta senoji sistema.

Serverio perdavimai
Primename, kad serverių perkėlimo programos vėl bus prieinamos kitą ketvirtadienį, liepos 5 d., O pervedimai tęsiami trečiadienį, liepos 11 d.


Autorius:
www.l2info.lt
1 Balas2 Balai3 Balai4 Balai5 Balai (1 balsai, vidurkis: 5,00 iš 5)
Loading...


Kas yra Lineage?

Jei nori sužinoti, kas vyksta L2 žaidimo pasaulyje, atsidūrei ten, kur ir reikia. L2info.lt – tai tarsi naujienų duomenų bazė, kurioje rasi atsakymus į visus rūpimus klausimus. Jei atsiduri sudėtingose situacijose, iš kurių sunku išsikapstyti, padėsime tau rasti įvairių sprendimo būdų. Sek informaciją L2info.lt svetainėje ir sužinok naujausias žaidimo tendencijas bei kas laukia žaidėjų ateityje. Patyrę žaidėjai dalinasi savo įžvalgomis, todėl nepraleisk progos sužinoti, ką mano tikri srities profesionalai. Tai gali padėti tau optimizuoti žaidimo strategiją ir lengviau pasiekti užsibrėžtus tikslus. Būk inovatyvus ir būk vienu žingsniu priekyje nei kiti. Informacija yra vienas iš svarbiausių pranašumų, todėl būk gudrus ir pasinaudok visomis suteiktomis galimybėmis. L2info.lt gali tapti tavo gidu į Lineage 2 žaidimo naujienas ir padėti įveikti iškylančias kliūtis. Iš oficialių šaltinių sužinok, kada ir kokių atnaujinimų gali tikėtis bei ką apie tai mano kiti žaidėjai. Būk nuolat informuotas ir pasiruošęs pokyčiams – taip tapsi konkurencingesnis ir lankstesnis. Prieš įsijungdamas Lineage 2 žaidimą peržvelk L2info.lt naujienas ir išlik įvykių sūkuryje! Tai padės tau tapti neįveikiamam ir aplenkti visus oponentus. Tai išskirtinis šansas praplėsti savo akiratį ir įgyti pranašumo prieš kitus. Nustebink varžovus ir savo draugus su naujausia strategija. Tai taps tavo sėkmės paslaptimi. Nėra nieko neįveikiamo, tačiau naudinga informacija padės tau įveikti visus iššūkius greičiau. Būk gudrus ir pasinaudok visomis galimybėmis. Sužinok, kaip gali atnaujinti savo žaidimą jau dabar ir kokie pokyčiai yra laukiami ateityje. Tapk tikru žaidimo žinovu ir pritaikyk turimą informaciją realiose situacijose. Tai išskirtinis šansas pagerinti savo pozicijas neįdedant daugybės pastangų. Pasiruošk pokyčiams ir patirk dar daugiau įspūdžių!
Taip pat skaitykite...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *