2018 Birželio apžvalga

Lineage 2


2018 Birželio apžvalga

Sveiki visi,
Štai greitai pažvelkime į kai kuriuos „Lineage II“ parduotuvės dalykus birželio mėn. Antroje pusėje.

Red Libra grįžta
Red Libra, Red Libra, Red Libra! Mylimasis Raudonosios Libros rungtynės sugrįš ir bus keturias savaites.

XP stiprinimo rungtynės skirtos aukšto lygio žaidėjams
Planuojamos „New XP Boost“ rungtynės aukštesnio lygio žaidėjams, nuo 99 iki 105+ lygio. „XP / SP“ stiprinimo rungtynės daugiausia dėmesio skirs keletui skirtingų lygių, 99 ir didesniems, o ne visiems lygmenims.

„Freya“ vasaros apsipirkimo krepšys
Išlikite kieti, naudodamiesi visomis naujomis „Freya“ pirkinių krepšio reklamomis, su dar karštesniais apdovanojimais.

„Freya“ ir „Naia“ serverių sujungimas (birželio 27 d.)
Trečiadienį, birželio 27 d., „Freya“ serverį planuojama sujungti su „Naia“ serveriu. Kitą savaitę bus pateikta daugiau informacijos apie tai, kaip bus vykdomas sujungimas.

Daugelis iš jūsų prašė serverio sujungimo ir „Red Libra“ rungtynių. Eikite į oficialius forumus ir prisijunkite prie diskusijų.


Autorius:
www.l2info.lt
1 Balas2 Balai3 Balai4 Balai5 Balai (balsavimų nėra)
Loading...


Kas yra Lineage?

Jei nori sužinoti, kas vyksta L2 žaidimo pasaulyje, atsidūrei ten, kur ir reikia. L2info.lt – tai tarsi naujienų duomenų bazė, kurioje rasi atsakymus į visus rūpimus klausimus. Jei atsiduri sudėtingose situacijose, iš kurių sunku išsikapstyti, padėsime tau rasti įvairių sprendimo būdų. Sek informaciją L2info.lt svetainėje ir sužinok naujausias žaidimo tendencijas bei kas laukia žaidėjų ateityje. Patyrę žaidėjai dalinasi savo įžvalgomis, todėl nepraleisk progos sužinoti, ką mano tikri srities profesionalai. Tai gali padėti tau optimizuoti žaidimo strategiją ir lengviau pasiekti užsibrėžtus tikslus. Būk inovatyvus ir būk vienu žingsniu priekyje nei kiti. Informacija yra vienas iš svarbiausių pranašumų, todėl būk gudrus ir pasinaudok visomis suteiktomis galimybėmis. L2info.lt gali tapti tavo gidu į Lineage 2 žaidimo naujienas ir padėti įveikti iškylančias kliūtis. Iš oficialių šaltinių sužinok, kada ir kokių atnaujinimų gali tikėtis bei ką apie tai mano kiti žaidėjai. Būk nuolat informuotas ir pasiruošęs pokyčiams – taip tapsi konkurencingesnis ir lankstesnis. Prieš įsijungdamas Lineage 2 žaidimą peržvelk L2info.lt naujienas ir išlik įvykių sūkuryje! Tai padės tau tapti neįveikiamam ir aplenkti visus oponentus. Tai išskirtinis šansas praplėsti savo akiratį ir įgyti pranašumo prieš kitus. Nustebink varžovus ir savo draugus su naujausia strategija. Tai taps tavo sėkmės paslaptimi. Nėra nieko neįveikiamo, tačiau naudinga informacija padės tau įveikti visus iššūkius greičiau. Būk gudrus ir pasinaudok visomis galimybėmis. Sužinok, kaip gali atnaujinti savo žaidimą jau dabar ir kokie pokyčiai yra laukiami ateityje. Tapk tikru žaidimo žinovu ir pritaikyk turimą informaciją realiose situacijose. Tai išskirtinis šansas pagerinti savo pozicijas neįdedant daugybės pastangų. Pasiruošk pokyčiams ir patirk dar daugiau įspūdžių!
Taip pat skaitykite...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *