Kardinalūs pasikeitimai DarkneSoldiers serveryje

Lineage 2


Kardinalūs pasikeitimai DarkneSoldiers serveryje

DarkneSoldiers serverio administracija nemato tikslo toliau laikyti serverio online su tokia populiacija. Kadangi tai yra high-rate serveris ir wipe’as buvo vykdytas labai seniai, serverio ekonomika jau nebe tokia, kokia buvo pradžioje. Taip pat buvo keletas nesąžiningų GM, dėl kurių situacija dar pablogėjo. Dėl šių priežąsčių, serveris tampa nebepatrauklus naujam žaidėjui. Todėl nusprendėme padaryti wipe’a – pradėti viską iš naujo. Taigi, bus tokie pakeitimai:

– Dabartinis 45x rate serveris bus nuwipe’intas, visi žinomi bug’ai bus ištaisyti ir serveris atgims kaip 10x rate Interlude serveris.
– Visiškai naujas fun serveris bus atidarytas greta 10x serverio. Tai bus Interlude kronikos serveris su ypatingai aukštais reitais (1000x+), bei daug modifikacijų. Tai nebus eilinis PvP serveris, kokių dabar egzistuoja šimtai.. Daugiau detalių dėl naujo serverio bus paskelbta kiek vėliau. Jei turite idejų dėl naujojo fun serverio – rašykite į forumą, bus atsižvelgta.

DarkneSoldiers serveris startuoja trečiadieni, Birželio 11d – nepražiopsok! Būsimi reitai: 10x.


Autorius:
l2info.lt
1 Balas2 Balai3 Balai4 Balai5 Balai (1 balsai, vidurkis: 5,00 iš 5)
Loading...


Kas yra Lineage?

Jei nori sužinoti, kas vyksta L2 žaidimo pasaulyje, atsidūrei ten, kur ir reikia. L2info.lt – tai tarsi naujienų duomenų bazė, kurioje rasi atsakymus į visus rūpimus klausimus. Jei atsiduri sudėtingose situacijose, iš kurių sunku išsikapstyti, padėsime tau rasti įvairių sprendimo būdų. Sek informaciją L2info.lt svetainėje ir sužinok naujausias žaidimo tendencijas bei kas laukia žaidėjų ateityje. Patyrę žaidėjai dalinasi savo įžvalgomis, todėl nepraleisk progos sužinoti, ką mano tikri srities profesionalai. Tai gali padėti tau optimizuoti žaidimo strategiją ir lengviau pasiekti užsibrėžtus tikslus. Būk inovatyvus ir būk vienu žingsniu priekyje nei kiti. Informacija yra vienas iš svarbiausių pranašumų, todėl būk gudrus ir pasinaudok visomis suteiktomis galimybėmis. L2info.lt gali tapti tavo gidu į Lineage 2 žaidimo naujienas ir padėti įveikti iškylančias kliūtis. Iš oficialių šaltinių sužinok, kada ir kokių atnaujinimų gali tikėtis bei ką apie tai mano kiti žaidėjai. Būk nuolat informuotas ir pasiruošęs pokyčiams – taip tapsi konkurencingesnis ir lankstesnis. Prieš įsijungdamas Lineage 2 žaidimą peržvelk L2info.lt naujienas ir išlik įvykių sūkuryje! Tai padės tau tapti neįveikiamam ir aplenkti visus oponentus. Tai išskirtinis šansas praplėsti savo akiratį ir įgyti pranašumo prieš kitus. Nustebink varžovus ir savo draugus su naujausia strategija. Tai taps tavo sėkmės paslaptimi. Nėra nieko neįveikiamo, tačiau naudinga informacija padės tau įveikti visus iššūkius greičiau. Būk gudrus ir pasinaudok visomis galimybėmis. Sužinok, kaip gali atnaujinti savo žaidimą jau dabar ir kokie pokyčiai yra laukiami ateityje. Tapk tikru žaidimo žinovu ir pritaikyk turimą informaciją realiose situacijose. Tai išskirtinis šansas pagerinti savo pozicijas neįdedant daugybės pastangų. Pasiruošk pokyčiams ir patirk dar daugiau įspūdžių!
Taip pat skaitykite...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *