GuruGame

Lineage 2


GuruGame

Sveiki,
GuruGame pristato jums LineAge2 (Final Gracia, the 2nd throne) projektą. Prie projekto dirba 4 savo darbą išmanantys asmenys. „Taigi, mes failų iš rusų ‘nelaukiam’, mes juos kuriame patys. Tai mūsų didysis pliusas.“ – teigia GuruGame administracija. Šiuo metu serveryje jus pasitiks veikianti Hellbound žemė: lygių atidarymo sistema, 3 instance (HB Town, Steel Citadel, Tully t.t.), pilnai veikiantys Icarus, Dynasty ginklų quest’ai, Anoumic Foundary (kur galėsite kovoti su stipriais monstrais dėl šių item gavimo). Taip pat ir Kamaloka, veikianti kaip Instance. Na, dar galiu paminėti tokius Instance kaip Crystal Caverns, Dark Cloud Mansion, Sep’ai, bet tai jau nėra didelė naujiena. Veikiantys trečios profesijos, 81, 82, 83 lygio skill’ai, visų skill‘ų pliusinimas taip pat veikia.

Rates 100x, quest 25x, party 2x, Item iki B grade ir A grd rcpt; 1, 2, 3 profesijos bei subklasės questų daryti nereikia; Nobless quest daryti reikia; Hero periodas 1savaitė; teko įdėti ir NPC Buffer.NPC buffer iki 3 profesijos buffai, t.y 3 prof buffų negausite. Aišku, pilnai veikiančios vedybų, žvejybos, ūkininkavimo ir auto event‘ų sistemos.

Serverį galėsite pasiekti 2010-04-30 penktadienį 17h (Lietuvos laiku) TEST režimu.


Autorius:
l2info.lt
1 Balas2 Balai3 Balai4 Balai5 Balai (balsavimų nėra)
Loading...

Kas yra Lineage?

Jei nori sužinoti, kas vyksta L2 žaidimo pasaulyje, atsidūrei ten, kur ir reikia. L2info.lt – tai tarsi naujienų duomenų bazė, kurioje rasi atsakymus į visus rūpimus klausimus. Jei atsiduri sudėtingose situacijose, iš kurių sunku išsikapstyti, padėsime tau rasti įvairių sprendimo būdų. Sek informaciją L2info.lt svetainėje ir sužinok naujausias žaidimo tendencijas bei kas laukia žaidėjų ateityje. Patyrę žaidėjai dalinasi savo įžvalgomis, todėl nepraleisk progos sužinoti, ką mano tikri srities profesionalai. Tai gali padėti tau optimizuoti žaidimo strategiją ir lengviau pasiekti užsibrėžtus tikslus. Būk inovatyvus ir būk vienu žingsniu priekyje nei kiti. Informacija yra vienas iš svarbiausių pranašumų, todėl būk gudrus ir pasinaudok visomis suteiktomis galimybėmis. L2info.lt gali tapti tavo gidu į Lineage 2 žaidimo naujienas ir padėti įveikti iškylančias kliūtis. Iš oficialių šaltinių sužinok, kada ir kokių atnaujinimų gali tikėtis bei ką apie tai mano kiti žaidėjai. Būk nuolat informuotas ir pasiruošęs pokyčiams – taip tapsi konkurencingesnis ir lankstesnis. Prieš įsijungdamas Lineage 2 žaidimą peržvelk L2info.lt naujienas ir išlik įvykių sūkuryje! Tai padės tau tapti neįveikiamam ir aplenkti visus oponentus. Tai išskirtinis šansas praplėsti savo akiratį ir įgyti pranašumo prieš kitus. Nustebink varžovus ir savo draugus su naujausia strategija. Tai taps tavo sėkmės paslaptimi. Nėra nieko neįveikiamo, tačiau naudinga informacija padės tau įveikti visus iššūkius greičiau. Būk gudrus ir pasinaudok visomis galimybėmis. Sužinok, kaip gali atnaujinti savo žaidimą jau dabar ir kokie pokyčiai yra laukiami ateityje. Tapk tikru žaidimo žinovu ir pritaikyk turimą informaciją realiose situacijose. Tai išskirtinis šansas pagerinti savo pozicijas neįdedant daugybės pastangų. Pasiruošk pokyčiams ir patirk dar daugiau įspūdžių!
Taip pat skaitykite...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *