L2 Faction

Lineage 2


L2 Faction

L2-Factiion projektas sugrįžta!

Po ilgos pertraukos L2-Faction.net projekto kūrėjai teigia galutinai pabaigę visus naujojo GvE servrio darbus. Jau Gruodžio 1 d. galėsime išbandyti test serverį, o Gruodžio 5 d. bus paleistas visiškai sutvarkytas L2][Faction GvE atnaujintas serveris. Kaip dauguma ekspertų teigia, tai gali būti geriausias kada nors Lietuvos istorijoje paleistas l2j serveris. Tad nepraleiskime šanso išbandyti!

Neabejojame, kad po starto L2-Faction komanda nenuleis rankų ir toliau tęs savo pradėtą darbą, tikimės pamatyti dar daugiau serverio atnaujinimų.
Pats projekto administratorius užsimena: ,,Netrukus bus paleistas ir Hight rates PVP serveris L][Dark“. Kaip jau ne kartą teko įsitikinti L2Dark yra vienas didžiausių L2j serverių Lietuvoje, tad neabejojame naujojo serverio sėkme!

Jau beveik 2 metus gyvuojantis l2-faction projektas žiemos sezoną ir vėl pasitinka su PRIZAIS, kurių nugalėtojus būtinai paskelsime ir l2info.lt svetainėje.

Visam projektui linkime sėkmės ir tikimės gausaus žaidėjų antplūdžio ir šįkart.


Autorius:
l2info.lt
1 Balas2 Balai3 Balai4 Balai5 Balai (balsavimų nėra)
Loading...


Kas yra Lineage?

Jei nori sužinoti, kas vyksta L2 žaidimo pasaulyje, atsidūrei ten, kur ir reikia. L2info.lt – tai tarsi naujienų duomenų bazė, kurioje rasi atsakymus į visus rūpimus klausimus. Jei atsiduri sudėtingose situacijose, iš kurių sunku išsikapstyti, padėsime tau rasti įvairių sprendimo būdų. Sek informaciją L2info.lt svetainėje ir sužinok naujausias žaidimo tendencijas bei kas laukia žaidėjų ateityje. Patyrę žaidėjai dalinasi savo įžvalgomis, todėl nepraleisk progos sužinoti, ką mano tikri srities profesionalai. Tai gali padėti tau optimizuoti žaidimo strategiją ir lengviau pasiekti užsibrėžtus tikslus. Būk inovatyvus ir būk vienu žingsniu priekyje nei kiti. Informacija yra vienas iš svarbiausių pranašumų, todėl būk gudrus ir pasinaudok visomis suteiktomis galimybėmis. L2info.lt gali tapti tavo gidu į Lineage 2 žaidimo naujienas ir padėti įveikti iškylančias kliūtis. Iš oficialių šaltinių sužinok, kada ir kokių atnaujinimų gali tikėtis bei ką apie tai mano kiti žaidėjai. Būk nuolat informuotas ir pasiruošęs pokyčiams – taip tapsi konkurencingesnis ir lankstesnis. Prieš įsijungdamas Lineage 2 žaidimą peržvelk L2info.lt naujienas ir išlik įvykių sūkuryje! Tai padės tau tapti neįveikiamam ir aplenkti visus oponentus. Tai išskirtinis šansas praplėsti savo akiratį ir įgyti pranašumo prieš kitus. Nustebink varžovus ir savo draugus su naujausia strategija. Tai taps tavo sėkmės paslaptimi. Nėra nieko neįveikiamo, tačiau naudinga informacija padės tau įveikti visus iššūkius greičiau. Būk gudrus ir pasinaudok visomis galimybėmis. Sužinok, kaip gali atnaujinti savo žaidimą jau dabar ir kokie pokyčiai yra laukiami ateityje. Tapk tikru žaidimo žinovu ir pritaikyk turimą informaciją realiose situacijose. Tai išskirtinis šansas pagerinti savo pozicijas neįdedant daugybės pastangų. Pasiruošk pokyčiams ir patirk dar daugiau įspūdžių!
Taip pat skaitykite...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *