Avalon – Lost Day Event

Lineage 2


Avalon – Lost Day Event

Avalon serveris pastaruoju metu pažėrė krūvą įvairiausių event’ų.

Vienas jų – chaoso event’as.

2008-05-10 00:00 Avalon serveryje startuoja „Prarastosios Dienos“ (Lost Day) event’as.
2008-05-09 23:00 Išjungiamas serveris, padaroma duomenų bazių kopija ir įjungiamas „Chaoso rėžimas“. Nenuspėjami reitai, teleportai, PK ant kiekvieno kampo, shopai ir visa kita kas tik gali jums šauti į galvą. Tegyvuoja chaosas!
Lost Day eventas baigsis 2008-05-10 23:00. Serveris išjungiamas, atstatomos vakarykštės duomenų bazės (RollBack), atstatomi x5 koeficientai. žaidimas tęsiamas įprastine tvarka.

– Aš, Chaoso ir Tamsos Dievas, atgavau buvusį savo pasaulį, kurį vėl paversiu pelenais ir ašaromis!
– Jūs, pasinaudojote mano silpnybėmis, Viešpatie. Jūs troškote laimėti ir laimėjote, neleidote man net pabandyti kovoti su Jumis kaip lygiaverčiam žaidėjui!
– Neslepsiu, tu neturėjai šansų. Bet aš gailestingas. Aš patenkinsiu tavo smalsumą Avaloną pavertęs pragaru, leisiu jo gyventojams pajausti visą savo prigimtį ir leisiu šiam pasauliui nugrimzti į chaosą. Tegu įsiviešpatauja tamsa, te ateina į Avaloną Paskutinio Teismo diena – Skelbiu „Prarastąją Dieną“!


Autorius:
l2info.lt
1 Balas2 Balai3 Balai4 Balai5 Balai (balsavimų nėra)
Loading...


Kas yra Lineage?

Jei nori sužinoti, kas vyksta L2 žaidimo pasaulyje, atsidūrei ten, kur ir reikia. L2info.lt – tai tarsi naujienų duomenų bazė, kurioje rasi atsakymus į visus rūpimus klausimus. Jei atsiduri sudėtingose situacijose, iš kurių sunku išsikapstyti, padėsime tau rasti įvairių sprendimo būdų. Sek informaciją L2info.lt svetainėje ir sužinok naujausias žaidimo tendencijas bei kas laukia žaidėjų ateityje. Patyrę žaidėjai dalinasi savo įžvalgomis, todėl nepraleisk progos sužinoti, ką mano tikri srities profesionalai. Tai gali padėti tau optimizuoti žaidimo strategiją ir lengviau pasiekti užsibrėžtus tikslus. Būk inovatyvus ir būk vienu žingsniu priekyje nei kiti. Informacija yra vienas iš svarbiausių pranašumų, todėl būk gudrus ir pasinaudok visomis suteiktomis galimybėmis. L2info.lt gali tapti tavo gidu į Lineage 2 žaidimo naujienas ir padėti įveikti iškylančias kliūtis. Iš oficialių šaltinių sužinok, kada ir kokių atnaujinimų gali tikėtis bei ką apie tai mano kiti žaidėjai. Būk nuolat informuotas ir pasiruošęs pokyčiams – taip tapsi konkurencingesnis ir lankstesnis. Prieš įsijungdamas Lineage 2 žaidimą peržvelk L2info.lt naujienas ir išlik įvykių sūkuryje! Tai padės tau tapti neįveikiamam ir aplenkti visus oponentus. Tai išskirtinis šansas praplėsti savo akiratį ir įgyti pranašumo prieš kitus. Nustebink varžovus ir savo draugus su naujausia strategija. Tai taps tavo sėkmės paslaptimi. Nėra nieko neįveikiamo, tačiau naudinga informacija padės tau įveikti visus iššūkius greičiau. Būk gudrus ir pasinaudok visomis galimybėmis. Sužinok, kaip gali atnaujinti savo žaidimą jau dabar ir kokie pokyčiai yra laukiami ateityje. Tapk tikru žaidimo žinovu ir pritaikyk turimą informaciją realiose situacijose. Tai išskirtinis šansas pagerinti savo pozicijas neįdedant daugybės pastangų. Pasiruošk pokyčiams ir patirk dar daugiau įspūdžių!
Taip pat skaitykite...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *