Event’as – Haloween Haunt

Lineage 2


Event’as – Haloween Haunt

Pokštas arba saldainis Lineage 2 stiliumi.
Helouvyno ir paskutinio LineAge 2 atnaujinimo Gracia – Part 2 proga Lineage 2 komanda jums paruošė siurprizų!
Po Gracia – Part 2 kūrimo periodo antradienį, spalio 27 dieną, visi personažai esantys aukščiau 20 lygio savo sandėliuose (warehouse) ras po vieną moliūgo transformacijos lazdelę (Pumpkin Transformation Stick) ir dar vieną siurprizą.

Sąlygos
Vienintelė salyga norint gauti šiuos item’us – personažas turi būti 20 ar aukštesnio lygio. Atsiimant šias dovanas nebūtina net pirma profesija.

Halloween Haunt item’ai

Ikona Item’o pavadinimas Aprašymas
Pumpkin Transformation Stick Paverčia tave į moliūgą – vaiduoklį. Galima naudoti 30 dienų. Negali būti parduotas, išmestas ar sunaikintas. Gali būti saugojamas warehouse.
Surprise Gift Čia yra staigmena. Jeigu nori sužinoti kas tai, sugrįžk po savaitės.

Galiojimo laikas
Kaip aukščiau esanti lentelė rodo, Pumpkin Trabsformation Stick yra shadow item’as, kuris galioja 30 dienų. Priešingai nei kiti shadow item’ai – jo išnykimo laikas nepriklausys nuo jo naudojimo. Visos Pumpkin Stick pranyks tuo pačiu metu.


Autorius:
l2info.lt
1 Balas2 Balai3 Balai4 Balai5 Balai (balsavimų nėra)
Loading...


Kas yra Lineage?

Jei nori sužinoti, kas vyksta L2 žaidimo pasaulyje, atsidūrei ten, kur ir reikia. L2info.lt – tai tarsi naujienų duomenų bazė, kurioje rasi atsakymus į visus rūpimus klausimus. Jei atsiduri sudėtingose situacijose, iš kurių sunku išsikapstyti, padėsime tau rasti įvairių sprendimo būdų. Sek informaciją L2info.lt svetainėje ir sužinok naujausias žaidimo tendencijas bei kas laukia žaidėjų ateityje. Patyrę žaidėjai dalinasi savo įžvalgomis, todėl nepraleisk progos sužinoti, ką mano tikri srities profesionalai. Tai gali padėti tau optimizuoti žaidimo strategiją ir lengviau pasiekti užsibrėžtus tikslus. Būk inovatyvus ir būk vienu žingsniu priekyje nei kiti. Informacija yra vienas iš svarbiausių pranašumų, todėl būk gudrus ir pasinaudok visomis suteiktomis galimybėmis. L2info.lt gali tapti tavo gidu į Lineage 2 žaidimo naujienas ir padėti įveikti iškylančias kliūtis. Iš oficialių šaltinių sužinok, kada ir kokių atnaujinimų gali tikėtis bei ką apie tai mano kiti žaidėjai. Būk nuolat informuotas ir pasiruošęs pokyčiams – taip tapsi konkurencingesnis ir lankstesnis. Prieš įsijungdamas Lineage 2 žaidimą peržvelk L2info.lt naujienas ir išlik įvykių sūkuryje! Tai padės tau tapti neįveikiamam ir aplenkti visus oponentus. Tai išskirtinis šansas praplėsti savo akiratį ir įgyti pranašumo prieš kitus. Nustebink varžovus ir savo draugus su naujausia strategija. Tai taps tavo sėkmės paslaptimi. Nėra nieko neįveikiamo, tačiau naudinga informacija padės tau įveikti visus iššūkius greičiau. Būk gudrus ir pasinaudok visomis galimybėmis. Sužinok, kaip gali atnaujinti savo žaidimą jau dabar ir kokie pokyčiai yra laukiami ateityje. Tapk tikru žaidimo žinovu ir pritaikyk turimą informaciją realiose situacijose. Tai išskirtinis šansas pagerinti savo pozicijas neįdedant daugybės pastangų. Pasiruošk pokyčiams ir patirk dar daugiau įspūdžių!
Taip pat skaitykite...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *