Žaidimo diegimas

Visų pirma, norint pradėti žaist reikia nuspręsti kurį serverį pasirinkti.

Globalas yra serveris su daug galimybių, be bug’ų, tačiau mokamas. Norint žaisti reikia nusipirkti serialą, po to per mėnesį kainuoja apie 30 ~ 40 litų.

Nemokamai žaisti galite privačiuose serveriuose. Patartina rinktis serverį, kuriame yra daug žaidėjų  (Online L2, BeyondWorld), kad galėtumėt žaisti ten, kur rates yra 6x. Naujokui tai puiki vieta, o po kiek laiko galite pereiti į mažesnį rates turintį serverį.

Lineage2 yra mmorpg žaidimas, kuriame veiksmas senovėje su fantastikos elementais. Žaidime dalyvauja 5 rasių žaidėjai: Human, Dark Elf, Elf, Orc ir Dwarf. Kiekviena rasė pasižymi skirtingais sugebėjimais: Dark Elfai galia, Elfai greičiu, Žmones išsilaiko pačiame viduryje pagal statistiką, Orcai turi daug gyvybių, todėl tinka tankinti, Destroyer turi daug gyvybių, Tyrant labai greitai mušasi, Dwarfai turi daugiausiai pinigu, dėl savo galimybių gaminti daiktus. Žaidėjai jungiasi į Klanus, Aliansus, rengia pilių puolimųs. LineAge2 yra didelių galimybių žaidimas!

Prieš instaliuojant ir žaidžiant LineAge2, reiktų pasitikrinti ar jūsų komiuteris atitinka reikalavimus pateiktus apačioje.

Minimalūs Reikalavimai Rekomenduotina
CPU Pentium 3 800MHz ar geriau Pentium 4 2.4GHz ar geriau
RAM 256M ar daugiau 1GB ar daugiau
Vaizdo Plokštė GeForce2 ar geresnė
3D vaizdo plokštė
GeForceFX 5700 ar geresnė
3D vaizdo plokštė
Internetas 56K Interneto Greitis DSL prisijungimas
HDD Space 8GB 10GB ar daugiau

Jei jūsų kompiuteris neatitinka minimalių reikalavimų, tuomet žaidimas neveiks arba veiks ne funkcionaliai. Norint žaisti žaidimą be jokių trikdžių, reiktų, kad jūsų kompiuteris atitiktų rekomenduojamus reikalavimus. Jeigu jūsų kompiuteris atitinka tik mažiausius reikalavimus turėtumėte nusistatyti pačią prasčiausią grafiką (spaudžiant Lower Detail per Options). LineAge2 reikalingas DirectX 9.0c (ar geresnis). Žaidimas neveiks jei jūsų windowsai yra Windows 95 ar NT. Jeigu jūsų kompiuterinė sistema yra Linux ar panaši, šis žaidimas taip pat neveiks.