Tamsieji Elfai

Tamsieji elfai kadaise priklausė Elfų tautai, bet jie buvo ištremti po to, kai išmoko juodosios magijos siekdami įgauti galios kovoje prieš žmones.

Jie pralaimėjo mūšį, bet ir toliau tesė juodosios magijos mokslus. Tamsieji elfai panašūs į elfus, bet jie yra aukštesni, turi mėlynai pilką odą ir sidabro spalvos plaukus. Jie yra Shilen, mirties deivės, pasiekėjai.

Specialiosios galimybės: tamsieji elfai gali ilgiau sulaikyti kvapą po vandeniu ir yra pranašesni šokinėjant nuo aukštų vietų.

Charakteristika: pasiekus aukštą STR ir INT lygį, tamsiųjų elfų atakos galimybės smarkiai išauga.

Kariai
Tamsieji elfai stengiasi apginti savo mišką nuo priešų, esančių tarp monstrų ir kitų rasių. Tamsieji elfai su savo aiškiu mastymu siekia būti tamsos kovotojais.

Žaidimo stilius:
Tamsieji elfai yra pavojingi artimose kovose, jų greitis ir vikrumas yra didžiausi pliusai.

Magai
Elfų magai žymiai skiriasi nuo žmonių magų savo burtų naudojimu ir atstatymo magija. Elfų magai dažniausiai matomi dėvintys magiškas mantijas ir burtų lazdas. Siekiant apsaugoti gamtą jie kaupia dvasių energiją ir praktikuoja ją naudoti magijoje.

Žaidimo stilius:
Tamsiųjų elfų magai turi prastą reputaciją dėl sugebėjimų valdant tamsiąją magiją. Jie didžiuojasi savo galinga magija, vieno burtažodžio dėka galinčia nužudyti priešą. Kai kas sako, kad jų įgimti magijos valdymo sugebėjimai gali pralenkti net ir elfų magiją.