Sub-Class kvestas

Pirma dalis

Fate’s Whisper:
Netoli Oren miesto gyvena nelaimingas nykštukas Reorin, kuriam reikia jūsų pagalbos. Taigi, nusprendę jam padėti, pirmiausia jūs turėsite pabendrauti su skrynia, atsirandančia po „Shilen’s Messanger Cabrio“, kuri yra Aden miesto teritorijos kapinėse, mirties. Iš jos jūs gausite nykštuko žmonos sielą, gražinkite ją sielvartaujančiam senukui.

Dabar senuko prašymu jums reikės įgyti tris skeptrus iš skrynių, atsirandančių po „Longhorn Galconda“, „Kernon“, „Death Lord Hallate“ pabaisų mirčių. Šios pabaisos atitinkamai yra vienuoliktam, aštuntam, trečiam „Tower Of Insolence“ aukštuose. Paduokite skeptrus senukui Reorin. Iš jo gausite pavedinimą pargabenti „Infernium Varnish“. Jį galite gauti pas Cliff Oren’o miesto saugykloje (Warehouse). Įvykdę prašymą, turėsit gauti Reorin’o kūjį iš vyriausiojo kalvio Ferris Aden mieste. Ivykdę šį praįymą, turėsite gauti jam gaminimo formą iš prekeivio Zenkin’o Oren’o mieste. Tačiau Zenkin apgaleistaus ir praneš, kad pardavę gaminimo formą Meistrui Kaspar’ui, šiuo metu besisvečiuojančiam Hardin’o privačioje akademijoje.

Tačiau, atgauti gaminimo formą nebus taip paprasta. Norėdami ją gaut, turėsite atnešti Kaspar’ui Baium’o kraujo. Kaspar duos jums pipetinį peilį, kuriuo trenkę Baium’ui gausit jo kraujo (kaip patekti pas Baium’ą, žiūrėkite „Patekimas pas Baium’ą“ gide). Gavę kraujo, iškeiskit jį į gaminimo formą. Nešdami Reorin’ui formą pasiimkit su savim B lygio ginklą (tinkami yra šie: Sword Of Damascus, Lance, Bow Of Peril, Demon’s Sword, Samurai Dualsword, Art Of Battle Axe, Staff Of Evil Spirit, Deadman’s Glory, Bellion Cestus) ir 984 B lygio kristalą. Dabar jums leis pasirinkti kokio ginklo norėsite mainais, tai yra: Tallum Blade, Carnage Bow, Hallberd, Elemental Sword, Dasparion’s Staff, Bloody Orchid, Blood Tornado, Meteor Shower ar Keshanberk Dualsword. Nuotykis baigtas, eikite vykdyti antros dalies.

Antra dalis

Mimir’s Elexir:
Taig,i jūs jau atlikote „Fate’s Whisper“ nuotykį. Dabar pereiname prie antros dalies. Jūs turite būti 75 lygio ir tik tada galėsite jį pradėti. Nuotykio pradžia – pokalbis su magistru Ladd’u, kuris yra ketvirtajame, tai yra tamsiųjų elfų aukšte „Ivory Tower“. Kiek jus pasiuntinėjęs pirmyn atgal, galų gale Ladd nurodo jums apsilankyti pas prekeivį Wesley, kuris apsistojęs to paties bokšto prekybos aukšte, kad su jo pagalba gautumėte reagentą pavadinimu „Pure Silver“. Wesley jums lieps vykdyti „Suplier Reagents“ nuotykį. Keliaukite į „Blazing Swamp“ arba, jei jums patogiau, į „Tower Of Insolence“. Turite gauti 100 „moonstone shard“, 10 „volcanic ash“, 2 „quicksilver“ daiktus. Pabaisas, kurias verta žudyti dėl šių dalykų, galima pasitikrinti nuotykių lange (paspaudus Alt+U ir išsirinkus „Suplier Reagents“ nuotykį). Jei žudysite pabaisas „Blazing Swamp“ teritorijoje, jums reikės kovoti su ten besiveisiančiais šamanais, iš jų gausite „Reagent Pounch“, kurį atidarę rasite įvairių alcheminių medžiagų. Surinkę reikalingasias keliaukite atgal į „Ivory Tower“ prekybos aukštą. Ten stovi aktyvusis prietaisas, urna. Paspaudžiate „Quest“ ir pradedate maišyti jums reikiamas medžiagas. Jeigu norite viską daryti saugiai (tam atvejui ir surinkote būtent 100 „moonstone shard“), tada renkatės naujo reagento maišymą, įdedate 10 „moonstone shard“, 1 „volcanic ash“, pasirenkate „salamander“ temperatūrą ir gaunate „moonstone dust“. Šiuos veiksmus pakartojate 10 kartų. Tada maišote 10 „moonstone dust“ su 1 „quicksilver“, „salamander“ temperatūroje ir gaunate reagentą „Lunargent“. Jį sumaišote „pheonix“ temperatūroje su 1 „quicksilver“ ir gaunate reagentą „Pure Silver“. Dabar keliaukite pas magistrą Ladd. Ladd pavedinimu keliaukite pas vieną iš Ivory Tower elfių ir gausite pavedimą atnešti jai daiktą pavadinimu „Chimera’s Piece“, kurį ji jums išmainys į „Pure Gold“. Šios chimeros veisiasi po „Giants Cave“ ir yra panašios į baltus tigrus. Nužudę keletą jų, gausite elfei reikalingą daiktą. Dabar iškeitę jį į „Pure Gold“, jūs gausite naują pavedimą. Šių reagentų sumaišymui reikia ypatingo kraujo, kurį galima gauti žudant „Bloody Guardian“ pabaisas, besiveisiančias „Lair Of Antharas“. Jos yra gana giliai, tad patartina su savimi vestis arba stipresnį draugų būrį, arba bent jau „Spectral Dancer“ profesijos atstovą. Gavę kraujo, grįžkite į Ivory bokštą ir urnoje sumaišykite visus 3 nuotykinius reagentus „Pheonix“ temperatūroje. Gausite „Mimir’s Elexir“, keliaukite pas Ladd, šiek tiek su juo pabendravę būsite apdovanoti sugebėjimu įgyti naujas profesijas, bei gausite A lygio ginklo movą.

Turėkite omenyje, kad pakeitus profesiją dings jūsų sustiprinimai („buffs“) ir dažai („dyes“). Be to, pasirinkus naują profesiją, jūs su ja žaisti pradėsite nuo 40 lygio. Taip pat, nepamirškite, kad yra apribojimai renkantis papildomas profesijas. Jeigu jūsų veikėjas yra elfų rasės, jus negalėsite pasirinkti tamsiųjų elfų profesijų, jei jūs tamsusis elfas – elfų profesijos bus jums nepasiekiamos. Dar negalima pasirinkti „warsmith“ ir „overlord“ profesijų ar turėti dviejų vienos klasės profesijų (tai yra dvieju magų, dviejų lankininkų ir taip toliau).