PvP kovos (Player vs Player)

Gyvenimas Lineage II pasaulyje gali būti pavojingas ir suteikiantis daug patirties. Visi miestai yra tarsi prieglobstis, nes laukinėje aplinkoje gali nutikti bet kas ir bet kada. Taikus medžiojimas greitai gali tapti karinga kova. Keliant lygį ir sutinkat įvairius banditus, vagis, žudikus, matant alijancų karus, klanų kovas jūs pats galite netikėtai būti įtrauktas į veiksmą. Viena paprasta diena gali tapti labai didele PvP patirtimi.

Vienintelė taisyklė laukymėje yra Karma. Jeigu du žaidėjai kaunasi, jie abu bus pažymėti kaip agresyvūs ir mirties atveju gaus tokią baudą, kokią būtų gavę mirdami nuo monstro rankos. Jeigu kas nors nužudo neagresyvų žaidėją, jis gauna Karmos ir yra pažymimas raudona spalva. Jeigu jis nužudo daugiau nei 5 nekaltus žmones, jau atsiranda tikimybė, kad mirdamas jis pames daiktus.

Nebijant karmos, būna kai reikia kovoti dėl savo garbės arba keršto. Nors ir gauni karmos, tu ją gali sunaikinti tiesiog lėtai mušdamas monstrus, arba turi mirti užmuštas kito žaidėjo.

Pirmoji PvP taisyklė yra judėjimas. Kiekviena rasė turi savo judėjimo greitį, bet yra skillų, kurie jį labai padidina. Lankų naudotojai ir magai turi didžiausią šansą kovoti per atsumą. Bet net paprastosios klasės (tokios kaip Dark Avenger, Abyss Walker) gali naudoti lanką kovos pradžioje, kad galėtų sustabdyti priešą nuo pabėgimo. Kai kurie skillai turi galią pristabdyti kitą žaidėją, o yra net tokių, kurie visiškai sustabdo priešo judėjimą. Naudotis aplinkos privalumais yra labai gerai, nes gali, pvz., pasislėpti už akmens, medžio.

Antroji taisyklė niekada nepasiduoti. Ši taisyklė labiausiai priskirtina kovoje vienas-prieš-vieną. Pabaigti MP geriau nei mirti! Atakuojantys skill’ai ir kerai žaloja labiau nei įprastinės atakos. Skill’ai, kurie daro daug žalos turi būti naudojami dažnai, taip sugniuždydami priešą. Reikia naudoti skill’us, kurie vagia HP iš priešininkų, taip juos susilpninant.

Lineage II yra labai daug self buff’ų, kurie naudojami tinkamai gali privesti prie pergalės. Juos gali naudoti bet kuriuo PvP metu.

Jei šie patarimai nedavė jokios naudos, tuomet yra dar vienas dalykas, kurį turite žinoti – Klanai ir aliansai. Tai patys geriausi draugai ir pagalbininkai žaidžiant Lineage II. Jie tau turėtų padėti ir per PvP, ypač jeigu kovoji su daug priešų. Bet visad reikia atsiminti, kad reikia naudotis tinkamais ginklais, šarvais, buffais, skillais ir naudoti aplinką kaip papildomą pranašumą. Tai darydamas tu gali visas savo kovas vesti į pergalę. PvP yra greita kova, kuri kaip greitai prasideda, taip greit ir pasibaigia, bet tinkamai apsirūpinęs tu tapsi čempionu.