Klano kūrimas

Kiekvienas žaidėjas, pasiekęs 10 lvl, gali sukurti klaną. Reikia keliauti pas NPC, kuris yra atsakingas už klanų kūrimą. Klano vardą turi sudaryti ne daugiau nei 16 simbolių.

Klano palikimas.
Klano nariai gali palikti klaną, arba klano lyderis gali juos išmesti, bet tai turi savo pasėkmes:

– Jei klano lyderis nori pašalinti klano narį, jis turi eiti į klano valdymo langą, pasirinkti
nepageidaujamą narį ir spustelti mygtuką „Dismiss“. Taip pašalintas narys turi laukti
tam tikrą laikotarpį (priklauso nuo serverio), kad galėtu įstoti į kitą klaną, bet pašalintasis,
turėdamas noro, gali tučtuojau sukurti savo klaną. O narį pašalinęs klanas turi laukti
tam tikrą laiko tarpą, kad galėtų priimti naujus narius.
– Jei klano narys nori palikti klaną, jis turi nueiti į klano valdymo meniu ir paspausti mygtuką „Leave“. Palikęs klaną ir norėdamas įstoti į kitą, narys turi laukti tam tikrą laiko tarpą, bet gali tučtuojau sukurti savajį. Klanas, iš kurio išėjo narys, be jokių nesklandumų gali tęsti klano plėtimą be jokios bausmės.

Klano privilegijų teikimas.
Klano lyderis gali kiekvienam nariui suteikti įvairiausių privilegijų, pavyzdžiui: naujų narių priėmimas/išmetimas, title keitimas, klano sandėlio matymas ir t.t. Taip pat, klano lyderis gali privilegijas ir atimti bet kuriuo metu.

Klano naikinimas.
Klano lyderis bet kada gali panaikinti klaną, tai turi daryti pas NPC, turintį klano kūrimo įgaliojimus.

Bet tai ne taip paprasta. Norint panaikinti klaną visi karai (Clan war) turi būti nutraukiami. „Pasirašius“ su NPC klano naikinimo sutartį, nuo to laiko iki tol kol bus panaikintas klanas, negali būti priiminėjami nauji nariai, pradedami karai, pilių apgultys ir visa kita. Per klano naikinimo periodą, narys palikęs klaną, turės laukti tam tikrą laiko tarpą, kad galėtų įstoti į naują klaną. Tik išsitrynus klanui jame buvę nariai gali įstoti į kitą klaną.

Lyderis, panaikinęs klaną, praranda exp tiek, kiek yra 1 mirtis. Taip pat, jis praranda galimybę artimiausias 10 dienų kurti naują klaną, visas kalno lyderio privilegijas ir skill’us (jei tik turi).

Klano levelis.
Kiekvienas klanas gali kelti klano levelį. Tam prireks tam tikrų itemų/questų, SP ir adenų. Nuo klano levelio priklauso galimų narių skaičius, tiltle suteikimas, klano paveikslelio (crest) nustatymas, skilų įgijimas ir t.t. Norint pakelti klano levelį reikia šiek tiek pastangų. Pirmiems 3 klano leveliams reikia tik SP, adenų, 3-čiam leveliui reikia dar 1 itemo, kurį galima išmusti, o jau kiti reikalauja viso klano pasiruošimo quest’o atlikimui. Kuo klanas didesnio levelio, tuo jis turi geresnį įvaizdį.