Kilmingųjų takas (Nobless)

1. Raskite Talien, stovintį Adeno mieste ant pagrindinių laiptų į miesto centrą. Jis paprašys atnešti septyniolikos keršytojų patvirtinimą, kurie kadaise iškvietė į kovą Land Dragon.

2. Aplankykite Gabrielle, tiesioginį ryšininką su herojais. Jį rasite Girano mieste, prie vakarinio išėjimo iš aikštės. Ji paminės poetą iš herojų grupelės, kuris tapo nemirtingu Antharas sergėtoju.

3. Antharas sergėtoją, Watchman Gilmore, rasite prie įšėjimo į Dragon Valley. Jis pasakys, kad yra per daug užimtas ir išsiųs jus surasti Elf Witch Baraham, kuris yra vienas iš septyniolikos herojų.

4. Baraham yra urvo viduje, vakarineje Beehive dalyje. Jei eisite keliu iš paplūdimio, vedančiu tiesiai į Monster Rase Track, įėjimas Jums bus dešinėje. Rasite Monster Baraham, apsuptą Monsters Cave Basilisks. Užmušę Baraham gausite Legend of Seventeen. Baziliskai puls visi iš karto, bet jie Jums jau turėtų būti tamsiai mėlyni, todėl nemanau, kad jums kils problemų juos užmušti.

5. Grįžkite pas Talien. Šį kartą jis norės Echo Crystal, grojančio dainą apie King Raul ir jo karalystės susivienijimą.

6. Pasikalbėite su Melody Maestro Kantabilon Heinės mieste esančiame Grocery Shop. Jis pasakys, kad mielai duotų Jums kristalą, bet visų pirma jį reikia sutvarkyti.

7. Medžiokite Malruk Succubus ir Malruk Succubus Turen, kad gautumėte 10 Malruk Succubus letenų. Kritimo tikimybė maža (maždaug 1 letena iš 12 – 15 monstrų), bet nepraraskite vilties.

8. Nuneškite letenas Kantabilon.

9. Grįžkite pas Talien su Echo Crystal. Jis Jūsų paprašys rasti legendos įrašus apie herojus, susikovosius su Beleth.

10. Susitikite su Master Stedmiel, kuris yra Hunter’s mieste Worrior’s Guild. Jis duos Jums išblukusią poezijos knygą.

11. Grįžkite pas Talien. Jis pasakys, kad jo laiduotojas, Virgil, nori susitikti su jumis.

12. Keliaukite pas Virgil į Rune miestą. Jis yra viršutiniame šventyklos balkone su kolega ir sergančia anūke.

13. Virgil paprašys Jūsų padėti anūkei išsivaduoti iš košmarų. Pasikalbėkite su Ogmar dėl informacijos. Jis pasakys Jums, kad vaistų turi Grand Seer Rahorakti.

14. Grand Seer Rahorakti yra Mystic Guild, tiesiai po šventykla. Jam reikia 5 Crimson Moss iš monstrų Splinter Stakatos, kurie yra Swamp of Screams, kad galėtų pradėti gydymą.

15. Medžiokite Splinter Stakatos, Splinter Stakato Walkers, Soldiers ir Drones. Kvestinio daikto kritimo tikimybė maždaug 1/30-40. Swamp of Screams pilnas agresyvių monstrų, tad būkite atsargūs. Galite pasikviesti ką nors i pagalbą.

16. Grąžinkite Crimson Moss atgal Rahorakti.

17. Nuneškite Rahorakti pagamintus  stebuklingus vaistus Kassandra, Virgil anūkei ir pasikalbėkite su Virgil.

18. Keliaukite į Goddard miestą. Caradine stovi prie rytinių vartų.

19. Head Backsmith Noel nenoriai priims jūsų pasiūlymą padėti. Surinkite 5 Lunargent ir 1 Hellfire oil. (Viskam pagaminti jums reikės: 2 Sulfur, 5 Quicksilver, 10 Blood root, 60 Volcanic ash, 100 Lava stones, 100 demon blood, 500 Moonstone shards. Remkitės Supplie of Reagant, kad sužinotumėt kur ir kaip gauti šiuos daiktus).

20. Kai turėsite 5 Lunargent ir 1 Hellfire, grįžkite pas Noel.

21. Grįžkite pas Caradine. Ji duos Jums laišką, kurį turėsite nunešti Virgil, kad galėtumėt pradėti antrą kvesto Path of Nobless, Possessor of Precious Soul dalį. Dar kartą eikite ir pasikalbėkite su Virgil kai pasieksite subklasės 60 lvl.

1. Pasikalbėk su Virgil. Jis, kaip jau žinai, Rune misto šventyklos balkone. Jis pasakys pasikalbėti su Kassandra. Ji nusiųs pasikalbėti su Ogmar.

2. Ogmar nusiųs  į Swamp of Screams susitikti su Mysterious Dark Knight. (Tiesą sakant, jis yra tiesiai po užrašu, žemėlapyje Devil’s Pass, šalia kelio).

3. Pasikalbėkite su Mysterious Dark Knight ir žudykite aplink jį esančius angelus, kol gausite Single Blonde Hair.

4. Gavę princesės plaukų, vėl pasikalbėkite su Mysteriouse Dark Knight ir jis Jus nusiųs pas Kalis, kuri jam skolinga paslaugą.

5. Kalis rasite nusiteleportavę į Ivory Tower ir bėgdami į rytus nuo bokšto (ten pat, kur daromas klano lvl kėlimo kvestas). Pasikalbėjus su Kalis, ji pasakys, jog jai reikia žaliavų, kad jos burtai suveiktų. Taigi, Jums teks bėgti pas Alchemist Matild, kuri prižiūri Kalis namus.

6. Alchemist Matildą rasite bėgant į vakarus nuo Ivory Tower (netoli tos vietos, kur žemėlapyje upė daro vingį). Pasiėmę žaliavas grįžkite pas Kalis. Ji išburs vietą, kur yra kalinama princesė. Turi paskubėti, nes princesei gręsia pavojus.

7. Princesė yra kalinama Valley of the Saints. Smeigtukas turi žymėti princesės buvimo vietą. Sekite jįtol, kol rasite įėjimą į olą. Žudykite kvestinius monstrus (jie nesocialūs). Kvestinių daiktų kritimas – 100%. Surinke 4 Orbs, pasikalbėkite su Unicorn, kuris pagis ir pasirodys esąs princesė. Tai atlikęs grįžkite atgal pas Virgil.

Pasikalbėję su Virgil ir kitais, šalia esančiais NPC, gausite experience ir laišką Caradine, kurio Jums prireiks norint pradėti Path of Nobless, Possessor of Precious Soul kvesto trečiąją dalį.

Possessor of Precious Soul – 3

1. Kvestas pradedamas pasikalbėjus su Ceradine Goddard mieste. Jis pasakys, kad princesės magiškoms jėgoms išlaisvinti reikia kelių daiktų.

2. Pasikalbėkite su Ossian. Manau, jis turėtų būti prie pat Caradine. Jis lieps medžioti Piligrim of Splendor ir Judge of Splendor, kurie yra randami Valley of the Saints. Medžiokite juos, kol gausite Ring of Goddess: Waterbinder ir Necklace of Goddess: EverGreen.

3. Grįžkite pas Ossian su daiktais. Jums reikia nužudyti raid boss – Flame of Splendor Barakiel, kurį taip pat rasite Valley of the Saints. Paskutinį smugį sudavęs žaidėjas gaus kvestinį daiktą.

4. Grįžkite pas Ossian. Jis duos dėžutę, kurią turite nunešti Magister Ladd. Jis yra Ivory Tower.

5. Magister Ladd rasite trečiame aukšte. Jis duos Jums Caradine’s Letter, kuriame bus parašyta, kad Jūs privalote grįžti atgal ir pasikalbėti su pačia Caradine kai tik pasieksite subklasės 75 lvl.

Possessor of Precious Soul – 4

Pasikalbėkite su Caradine. Jos mokytojas tap pat nori pasikalbėti su Jumis. Ji jus nuteleportuos pas jį į koliziejų prie Lady of thr Lake. Pasikalbėkite su juo ir suprasite, kad Caradine yra Goddess Eva! Ji paprašys Jūsų amžinos pagalbos šiame kovų nualintame pasaulyje. Jei sutiksite – tapsite Nobless ir gausite Noblesse Tiara.