Drakoniuko kvestas

1a. Nuvykite į Giraną ir pasikalbėkite su Girano „Pet Manager“, pasakykite, kad norite auginti drakoniuką kaip naminį augintinį.

1b. Pakalbėkite su Pet Manager Cooper, jis nusiūs jus pas Wismen Cronos i Hunters’ Village.

2. Paprašykite Cronos, kad pagamintų Fairy Stone. Jis duos sąrašą daiktų, kurie reikalingi gamybai.

3a. Normaliam Fairy Stone reikia surinkti 10 coal, 10 Charcoal, 1 D-Grade Gemstone, 3 Silver nuggets ir 10 Toad Lords Skins. Eikite į pelkes aplink Cruma Tower, ten rasite Toad Lords iš jų išmuškite 10 Toad Lords Skins. Kitus reikmenis galite išmušti iš monstrų, kurie yra aplink Aden’ą.

3b. Norėdami gauti Deluxe Fairy Stone, turite surinkti 10 coal, 10 charcoal 1 C-Grade Gemstone, 5 Silver nuggets, 1 Stone of Purity ir 20 Toad Lords Skins. (Deluxe Fairy Stone duos 20 drakoniuko maisto kvesto pabaigoje).

4. Eikite į dioną ir pakalbėkite su Maria.

5. Eikite į Enchanted Valley. Ten rasite Fairy Mymyu ir pasikalbėkite. Jis yra į šiaurę nuo „c“ raidės užraše „Enchanted“ žemėlapyje.

6a. Eikite tiesiai į vakarus nuo Oren’o pilies (Oren Castle) ir lipkite į kalną (neturėtų būti sunku).Ten rasite Drake Kalibran. Kalibran pasiųs žudyti Road Scavengers, kurie yra išilgai Death Pass. Žudyk juos kol surinksi 20 kiaušinių (eggs), tuomet grįžk pas drakoną (Drake Kalibran).

6b. Eikite pas Drake Exarion, kurį rasite truputį į šiaurės vakarus nuo Oren’o pilies (Oren Castle). Jis nusiųs žudyti Leto Lizardman Warrios, kuris yra į pietus nuo Oren’o Pilies (Oren Castle). Taip pat, reikia surinkti 20 kiaušinių (eggs). Kai surinksi – grįžk pas drakoną (Drake Exarion).

6c. Eikite pas Wyvern Suzet, kurį galima rasti tarpe tarp Partisan Hideway ir Death Pass. Beveik ant „y“ raidės žodyje „Hideaway“ žemėlapyje. Suzet nusiųs žudyti Breka Orc Overlord, kurie yra į šiaurę nuo Girano. Išmušk 20 kiaušinių (eggs), grįžk pas Suzet.

6d. Eikite pas Wyvern Shamhai, kurį rasite į pietvakarius nuo „d“ raidės žodyje „Death Pass“ žemėlapyje. Shamhai nusiųs nužudyti Death Seekers, kurie yra Execution Ground šalia giljotinos. Išmušk 20 kiaušinių (eggs), grįžk pas Shamhai.

6e. Eikite šalia upės netoli Iris Lake, į rytus, kol prieisite upės pabaigą. Ten bus Drake Zwov. Zwov nusiųs Tave žudyti Marsh Spiders. Marsh Spiders yra pelkėje, šalia Cruma Tower. Surink 20 kiaušinių (eggs), grįžk pas Zwov.

7. Grįžk pas Fairy Mymyu ir ji duos vieną iš 3 (Star,Twilight arba Wind) drakoniukų.

Drakoniukų galios
– Hatchling of Twilight: neturi specialių sugebėjimų, tačiau jis greičiau tampa straideriu, kuris puikiai pritaikytas transportavimui.
– Hatchling of the Stars: skirtas magams, nes turi dvi magijas: smogiamają ir skirtą savo HP atstatymui.
– Hatchling of Wind: kovotojų tipo, turi „Wild Stun“ skil’ą ir „Wild Defense“, kuris padidina drakoniuko P. Def ir M. Def.