Baium kvestas

An Arrogant Search
Norint patekti pas Baiumą teks įvykdyti „An Arrogant Search“ nuotykį. Jį galima pasiimti iš tamsiosios elfės magistrės Hanelin, esančios tamsiųjų elfų gildijoje Aden mieste. Norint įvikdyti jos užduotį, jums prireiks būti 60 lygio.
Iš pat pradžių reikės išgauti Titan Powerstone iš Lesser Giant Elder arba Lesser Giant Magus pabaisų esančių Giants Cave.
Gavę Titan Powerstone nuneškite jį Hanelin. Vietoje jo gausite tris laiškus. Juos reikia nugabenti skirtingiems žmonėms. Jų pagalba gausite tris Hanelin reikalingus daiktus „Book Of Saint“, „Blood Of Saint“, „Bough Of Saint“.

1 laiškas:
Pirmąjį laišką reikia nunešti moteriai, vardu Claudia Athebalt. Ji stovi parke tarp Aden pilies ir miesto. Claudia nurodys prašnekinti dėžę, esančią kapinių teritorijoje. Iš dėžės pasirodys angelas, jūs privalote jį nužudyti, po jo mirties gausite raktą, leisiantį atrakinti tą pačią skrynią ir gausite pirmąjį iš trijų Hanelin reikalingų daiktų.

2 laiškas:
Dabar patogiausia keliauti į Giran miestą. Jums reikalingas vaikinas, vardu Martien. Jis stoli šalia išėjimo iš miesto. Atidavę jam laišką, gausite nurodymą keliauti ieškoti dar vienos skrynios. Ji bus Tanor kanjone. Pakartokite anksčiau aprašytus veiksmus. Tiesa, šį kartą skrynelę pasiekt bus sunkiau, nes ji yra kalnuose.

3 laiškas:
Beliko nukeliauti į tamsiųjų elfų miestą. Čia jums bus reikalinga magistrė Harne, esanti Shilienos šventykloje. Atidavus laišką, ji nurodys jums kur keliauti ieškoti pabaisos. Ji yra netoli pelkės į kurią galima patekti teleportu. Tačiau ši kartą pabaisa atsiras ne iš skrynutės. Netoli skrynutės gulės lavonas, pabendravę su juo, išauksite angelų žudiką. Jį įveikę pakalbinkite su lavonu ir jis jums duos raktą skrynutei atrakinti. Skrynutė yra visai šalia, iš jos gausite paskutinį iš trijų reikiamų daiktų.

Kraujas:
Gavę visus tris daiktus grįžkite pas Hanelin į Aden miestą. Atiduodame jai daiktus, dabar jai prireiks penkių priešnuodžių (paprastai parduotuvėje nuperkamu žalių lapelių „Antidote“) ir vieno gydymo buteliuko (raudono paprasto „Healing Potion“). Už juos ji jums duos „White Fabric“. Dabar jums teks keliauti į septintą „Tower Of Insolence“ aukštą ir mušti ten esančius šamanus. Patariama mušti juos rankomis, kadangi balta medžiaga į kruviną pasikeis ne nužudžius, o žudant pabaisas. Galite vieną pabaisą mušti keliese. Kai gausite „Blooded Fabric“, grįžkite pas Hanelin. Ji jums gali duot:
*daugiau „White Fabric“, tačiau šiuos kruvinti reikės jau vienuoliktame „Tower Of Insolence“ aukšte;
*ginklo dalių;
*b lygio ginklų.
Nuotykį galima kartoti kiek norite kartų. Beje, nuotykio pradžioje jūsų paklaus, ar jus domina susitikmas su imperatorium ar norit užsidirbti pinigų. Rinkites pastarąjį variantą.

Kelionė
Visi draugiškai susirenkate Aden mieste. Baiumas yra keturioliktame „Tower Of Insolence“ aukšte. Ten galima patekti arba lipant pėsčiomis iš pirmo aukšto, arba pasinaudojant Septynių antspaudų, arba Kilmingųjų teleportu į tryliktą aukštą. Iš ten pėsčiomis užlipkite iki keturiolikto aukšto. Priešais vartus į Baiumo kambarį yra portalas, kuris, jei Baiumas yra gyvas, už teleportą pareikalaus iš jūsų vieno „Blooded Fabric“. Tačiau jei Baiumas jau pažadintas arba negyvas – teleportuotis jums nebus leista. Patekę į vidų, Baiumą turite pažadinti pakalbėję su juo. Jis tuo metu bus akmeninis, tačiau perspėju, kad dažniausiai jį prikėlęs žmogus gauna tokių energijos iškrovų, kad miršta. Sėkmės žudant imperatorių.