Augintiniai

Lineage II žaidime žaidejas gali turėti augintinį, kuris gaunamas atliekant questą. Augintiniams nėra taikomas laiko limitas. Augintiniai gali mirti nuo alkio arba kovoje. Augintiniai taip pat gali turėti daiktų savo inventoriuje, įskaitan ginklus bei šarvus, kuriuos jie dėvi.
Yra keturi augintinių tipai: Wolf, Hatchling, Strider ir Wyvern. Taip pat trys gyvūnėlių tipai (kuriuos sutiksi žaisdamas C4) jie vadinami „Baby Pets“: Baby Buffalo, Baby Cougar ir Baby Kookaburra.

Sąlygos, norint turėti augintinį:
Žaidėjo levelis turi buti nemažesnis, nei reikalauja questas. Pet Manager Martin yra Gludin, ji moko žaidėjus apie vilkus nuo 15 levelio, o „Pet Manager Cooper“ stovi Girane, kuris nuo 35 levelio žaidėjam pasakoja apie drakoniukus.
Pet Managers Dione, Girane ir Gludio miestuose leidžia pradėti „Baby pets“ questus.

Augintinio iškvietimas
Iškviečiant augintinį naudojamas daiktas, kurį gaunate įvykdžius questą, pvz.: drakoniukui iškviesti, turite papūsti į dudelę. Augintinis negali būti iškviestas kovos metu.

Augintinio priežiūra – maitinimas
Prie augintinio HP ir EXP juostų yra žalia juosta, kuri rodo augintinio alkį. Jei juosta nukris žemiau 55%, augintinis taps lėtas. Jei nukris žemiau 40% – augintinis negalės dingti, kitaip sakant, jo nebus galima įsidėti atgal į inventorių.

Vilkai
Tai gyvūnas, kurį gali gauti mažo levelio žaidėjai. Vilkai pasižymi greičiu. Kitaip nei drakoniukai, vilkai negauna ypatingų galių ar sugebėjimų.
Norint gauti vilką reikia įvykdyti questą arba nusipirkti vilką iš žmonių.
Norėdami daryti vilko questą pasikalbėkite su „Pet Manager Martin“, kuri yra Gludine. Ten gausite tolimesnius nurodymus.
Kai gausite vilką, jis bus 15 levelio. Maisto jam nupirkti galite ten, kur pradėjote questą.

Drakoniukas
„Hatchling“ tai mažas drakoniukas, kuris gali būti užauginamas iki Strider’io ant kurio galima sėdėti.
Drakoniuko questas daug sudėtingesnis nei vilko.
Drakoniukų yra 3 rūšys, kurių kiekviena turi atskirų sugebėjimų.
Norint gauti drakoniuką reikia daryti questa arba nusipirkti iš žmonių.
Questas prasideda pas „Pet Manager Cooper“, kuris yra Girane. Kai baigiamas questas, žaidėjas gauna vieną iš trijų rūšių drakoniukų. Drakoniuko pasirinkti negali, jis parenkamas atsitiktiniu būdu. Po questo gaunatei drakoniuką, kuris yra 35 levelio. Maisto galite nusipirkti ten, kur ir pradėjote questą.

Drakoniukų tipai
Hatchling of Twilight: Neturi specialių sugebėjimų, tačiau jis greičiau tampa straideriu, kuris puikiai pritaikytas transportavimui.
Hatchling of the Stars: Skirtas magams, nes turi dvi magijas: smogiamają ir vieną skirtą savo HP atstatymui.
Hatchling of Wind: Kovotojų tipo, turi „Wild Stun“ skil’ą ir „Wild Defense“, kuris padidina drakoniuko P. Def ir M. Def.

Straideris
Kai drakoniukas pasiekia 55 levelį jis gali virsti straideriu. Tam reikia ivykdyti quest’ą. Pasikalbėkite su „Wiseman Cronos“, kuris yra Hunters kaime.
Straideriui lieka tas pats drakoniuko vardas, pasikeičia tik drakoniuko dydis, o visa kita lieka kaip ir buvo. Straiderio iškvietimas niekuo nesiskiria nuo kitų augintinių iškvietimo.

Straiderio funkcijos
Kovos metu straideris labai padeda savo savininkui. Žaidėjas, išsikviesti straiderį gali naudodamas funkciją mount/dismount, kuri yra Action“ lange. Kai žaidėjas joja ant straiderio, kinta žaidėjo statusų lentelė.
Kai žaidėjas ant straiderio – P. Atk. Ir Speed padidės, nebent žaidėjo levelis yra mažesnis nei straiderio, tuomet niekas nekinta.
Jei straiderio alkio juosta nukrenta žemiau 50%, straideris tampa lėtas.
Kylant straiderio leveliui kyla ir  greitis. Be abejo, jei levelis krinta – kris ir greitis.
Jojant straideriu žaidėjas negali naudoti fizinių skilų ir jei žaidėjas dėvi šarvus tai nesuteikia šarvų efekto straideriui. Bet žaidėjo pasyvūs skilai veikia, žaidėjas gali naudoti magiškus skilus.
Jei žaidėjas atidaro savo inventoriaus langą, straiderio inventoriaus langas užsidaris. Jei panaudojamas daiktas, pvz. buteliukai, poveikis bus jaučiamas žaidėjui, o ne straideriui. Teleportuojantis, žaidėjas perkeliamas kartu su straideriu, tačiau žaidėjas negali pirkti ir parduoti iš privačių parduotuvių.
Jeigu serverio restatavimosi metu žaidėjas ant straiderio – jis automatiškai bus gražintas į inventorių. Tas pats galioja ir žaidėjui atsijungus, ar dėl kitų priežąsčių atsijungus iš žaidimo.
Visas EXP gautas jojant straideriu atitenka žaidėjui. Straideris reikalauja mažiau maisto kai ant jo sėdima. Jei Straideris miršta, jis turi buti prikeltas per 5 minutes, kaip ir kiti augintiniai, kitu atveju jis pradings.

Wyvern
Pilies valdovas gali skraidyti drakonu, kurį galima gauti viršutiniame pilies aukšte. Kai šneki su „Wyvern Manager“, turi sėdėti ant straiderio, tam taip patreikia B-grado kristalų. Wyvernai, kaip ir kiti gyvūnai, reikalauja maisto. Jei nepamaitinsite, jis tiesiog pradings, o žaidėjas bus grąžintas į artimiausia kaimą.
Skrendant wyvernu, negalima pulti monstrų, bet galima naudoti specialų wyvern’o skil’ą kitų žaidėjų puolimui. Negalima rinkti daiktų nuo žemės, žaidėjas negali naudoti savo skil’ų.
Parašius /dismount, drakonas pradings. Jei komanda parašoma aukštai ore – žaidėjas kris žemyn. Nukritęs gali netekti daug HP.

Baby Pets
Šie augintiniai gaunami vykdant questą., kurį galima pradėti pas visus „pet manager“. Šiuos augintinius galima pirkti su „Pet Exchange Tickets“, kuriuos gausi visuose klanų namuose.

Galimi augintinių tipai:
– Baby Buffalo
– Baby Cougar
– Baby Kookaburra

Šie gyvūnai valgo specialų maistą ir turi mažiau kovos įgūdžių, nei kiti augintiniai.

Gyvūnų auginimas
Norint užauginti gyvūną, turite jį reguliariai maitinti. Jei nemaitinsite, augintinis dings. Įdėkite maistą į augintinio inventorių, du kartus paspauskite ant maisto, kad pamaitintumėte.

Augintinio levelis kils kartu mušant monstrous. Pakilus augintinio levelui jis sustiprėja ir gali gauti naujus skilus. Augintinio skilus matysi jo kontrolės lange.