5 lvl clan kvestas

Pakalbėkite su Sir Gustaf Athebaldt, kurį rasite Oren Castle Town. Jis pažada duoti Proof of Expectation, kuris reikalingas pakelti klano lygį iki 5lvl, su sąlyga, jeigu tu jam padįsi. Sir Gustaf Athebaldt prašo tavęs padįti jam pasirengti kovai su žaliuoju drakonu Antharas. Pakalbėkite su Martien, kurį rasite Giran Castle Town. Martien paprašo tavęs surinkti šiuos kiaušinius:

Thunder Wyrm kiaušinius,
Drake kiaušinius,
Blitz Wyrm kiaušinius
Mist Drake kiaušinius.

Medžiokite Thunder Wyrms bei Drakes, kad gautumėte pirmus 2 kiaušinių rinkinius – Thunder Wyrm, Drake.

Dabar turite rasti Fritz lavoną, esantį Dragon Valley, jį galite rasti po „D“ raide žodyje „Dragons (Valley)“. Paimkite 3 Blitz Wyrm Eggs ir tada atsiras du Blitz Wyrm, užmuškite juos. Raskite Lutz lavoną, jis yra virš „S“ raidės žodyje „Dragons“.

Paimkite 3 Blitz Wyrm eggs ir 4 Mist Drake eggs. Ir vėl atsiras 2 Blitz Wyrms, kuriuos užmuškite. Raskite Kurtz lavoną, jis yra į šiaurę nuo Lair Of Antharas įėjimo. Paimkite 6 Mist Wyrm eggs ir brooch. Pakalbėkite su Head Blacksmith Kusto (Giran Castle Town). Jis jums duos Black Anvil Coin už Brooch.

Grįžkite pas Martien ir po to eikite pas Sir Gustaf Athebaldt.

Pakalbėkite su Balthazar (hunters village). Tuomet eikite į Giants Cave. Žudykite Lesser Giant Soldiers ir Lesser Giants Scounts, kad gautumėte 10 Power Stones ir 10 Nebulite Crystals. Grįžkite pas Balthazar ir eilinį kartą eikite pas Sir Gustaf Athebaldt. Pakalbėkite su Sir Rodemai (Adena Castle Town). Sir Rodemai siunčia tave pas Raganą Cleo, kuri yra už rytinio Adena Castle Town tilto. Grįžkite pas Sir Rodemai. Eikite į Graveyard (žalia Cemetery) ir žudykite Grave Guards, kol atsiras Grave key keepers. Gaukite 6 raktus. Kitas jūsų žingsnis – nužudyti Imperial Grave Keeper. Vienam jį nužudyti nelengva, kadangi jis turi 91056 HP. Kai jį užmušit, atsiras Imperial Coffin, jį atrakinti reikės tų 6 raktų, kuriuos ankščiau gavote. Grįškite pas Sir Eric Rodemai, o po to pas Sir Gustaf Athebaldt, duok jam Scepter to Judgement. Jis tau duos 250k sp ir Proof of Aspiration