2 Profesijos Kvestai: Berserker

 1. Pasikalbam su (Kamael area) Orene, jis pasakys jog turite prisijungti prie Berserker Guildo ir nusiųs pas Master Tenain Girane. Jis duos 48 Dimenional Diamonds, kuriuos galite išsikeisti į scrool of escape į skirtingus miestus pas gatekeeper.
 2. Master Tenain paprašys atlikti misiją. Sutikit. Turėsite nužudyti Breka Orcs, Breka Orc Archers, Breka Orc Warriors, Breka Orc Shamans and Breka Orc Overlords. Surinkite 20 galvų (heads).
 3. Kai nužudysit ~20 Breka Orku (meta beveik kiekvienas, reikia turėt 20 quest items), grįžkit pas Master Tenain, jis liepseiti pas Caravan ir jam padėti (jis yra Deaths Pass).
 4. Keliaukite į Deaths Pass kaip pažymėta žemėlapyje ir pašnekėkite su Caravaner Gort. Jis lieps žudyti Road Scavengers, kurie yra Deaths Passe maždaug vidury. Drop rate (procentas, kad mobas išmes itemą) yra labai mažas, todėl teks pavargti.
 5. Kai grįšite pas Caravaner Gort, jis duos žinutę, kurią turėsite nunešti pas Master Tenain. Grįžkite pas jį.
 6. Master Tenain perskaitys žinutę ir lieps jums eiti pas Master Entien, kuris yra Town of Dion.
 7. Master Entien rasite Dion Kamael zonoje. Jis lieps žudyti Deadseekers, kurie yra Execution Grounds ir Swamp Stakato Drones, kurie yra Cruma Marshlande. Dead Seekers rasite Execution Grounds. Pradžioje turėsite nužudyti daug, kol gausite quest item, tad teks pavargt. Swamp Stakato Drones rasite prie Cruma Swamps. Čia turėsite pasistengti ir nužudyti ne vieną.
 8. Grįžkite pas Master Entien. Jis lieps grįžti pas Master Tenain, kuris yra Girane.
 9. Master Tenain pasakys, kad jie rado kitą žinutę, jums teks keliauti į Plains of the Lizardmen ir nugalėti Divine Emissary. Kelis galite surasti einant nuo hunters village link oreno. Jie yra pasyvūs.
 10. Žudykite juos kol Harkilgamed atsiras. Pakalbėkite su juo. Jis lieps grįžti pas Master Tenain, kuris yra Girane.
 11. Duokite jam laišką, Jis jį perskaitys ir duos recommendation, kurį turėsite nunešti pas Master Orkurus, kuris yra Orene.
 12. Eikite pas Master Orkurus, pakalbėkite su juo.
 13. Eikite pas Grand Master Aetonic ir pasikeiskite savo klasę. Jeigu serverio reit’ai ~1x – gausite 15 Shadow Item Exchange Coupon: C Grade(s), 73,590 Experiance ir 8,344 SP.