1 Profesijos Kvestai: Kamael Trooper

  1. Pasiimkite questą. Pašnekėkite su Master Gwain, jį rasite Town of Gludio. Jis jus informuos, jog norint tapti Trooper, jūs turėsite įvykdyti šiokį tokį patikrinimą. Atsakykite jog jūs tai padarysite. Jis nusiųs jus treniruotis pas Master Shubain Gludino kaime.
  2. Eikite Master Shubain, Gludin Village. Jis jums pasakys, jog nesijaudintumėte ir lengvai praeisite testą. Jis nusiųs jus Fellmere Harvest Grounds ir lieps nužudyti (5) Felim Lizardman Warriors. Jam reikia atnešti aukų galvas.
  3. Eikite į Fellmere Harvest Grounds. Teleportuokitės iš Gatekeeper Gludin kaime. Tris skirtingas Felim Lizardmen rūšis rasite pietuose. Reik žudyti tik Felim Lizardman Warriors!
  4. Grįžkite pas Master Shubain. Kai turėsite jų galvas, nereikia niekur skubėti pas Shubain, tiesiog grįžkite kai turėsite penkias galvas. Master Shubain paims surinktas galvas ir nusiųs jus į Windmill Hill, kad nužudytumėte (10) Venomous Spiders.
  5. Eikite į Windmill Hill. Windmill Hill yra lauke, tik išėjus pro Gludino Kaimo vartus pietryčių kryptimi. Bėkite tiesiai, jūs matysit kur bėgt nes bus pažymeta smeigtuku. Jūs rasite Venomous Spiders susimaišusius su Arachnid Trackers, Vuku Orc Fighters, ir Langk Lizardman. Reikės (10) Venomous Spider Legs.
  6. Grįžkite pas Master Shubain. Kai turėsite surinktas kojas, nebūtina skubėti, laikas nelimituotas atvykti pas Shubain. Tiesiog grįžkite kai tūrėsite 10 kojų. Jis paims Venomous Spider Legs ir duos Shubain’s Recommendation. Nusiųs atgal pas Master Gwain, Town of Gludio.
  7. Grįžkite pas Master Gwain. Grįžkite atgal į Town of Gludio ir pašnekėkite su Master Gwain. Jis pasakys jog jūs baigėte savo apmokymus ir dabar galite vykdyti pagrindinį testą. Jis nusiųs jus į Ruins of Agony, kad žudytumėte Tumran Bugbear.
  8. Nueikite į Ruins of Agony. Teleportuokitės į Ruins of Agony iš Gatekeeper, kurį rasite Town of Gludio. Keliaukite į vakarus, į Ruins. Viduje rasite dviejų tipų Bugbears: Tumran Bugbear ir Tumran Bugbear Warrior. Jums nereikia žudyti Warriors, žudykite Tumran Bugbears, kol gausite Tumran Bugbear Heart.
  9. Grįžkite pas Master Gwain. Gwain paims Tumran Bugbear Heart ir pasveikins jus. Jis duos Gwain’s Recommendation. Taip pat gausite 3,200 XP ir 4,736 SP. Kai pasieksite 20 lygį, nueikite pas Kamael Grand Master, kad pasikeistumėte klasę į Trooper. Jūs gausite (15) Shadow Item Exchange Coupon: D Grade(s).