1 Profesijos Kvestai: Human Cleric

Path to a Cleric. 19lvl

Kvestas turi būti įvykdytas tam, kad taptumėte Cleric’u. Priest Zigaunt pasakykite, kad norite tapti dvasininku, jis pasakys, kad privalote įrodyti, kad esate gryno tikėjimo. Kvestas prasideda Gludio mieste.

  1. Pakalbėkite su Priest Zigaunt. Jis duos Letter of Order 1. Būtina surasti 5 knygas ir pristatyti pas Priest Zigaunt.
  2. Pakalbėkite su Trader Simplon, kurį galima rasti ginklų parduotuvėje. Jis prisipažins, kad nupirko dvi knygas aukcione, ir kad paskutiniai pirkėjai buvo Priestess Viviante ir Guard Praga. Paėmęs 2 Book of Simplon pas Trader Simplon eikite ieškoti kitų.
  3. Pakalbėkite su Priestess Vivyan. Jis duos Book of Vivi.
  4. Pakalbėkite su Guard Praga, kurį galima rasti prie vakarinių miesto vartų. Jis grąžins knygą, jeigu surasite jo pamestą medalioną. Praga duos jums Necklace of Mother.
  5. Eikite į Ruins of Argony, į šiaurės-vakarus nuo Gludio Castle Town ir muškite bet kuriuos Zombie, kol iš jų gausite Pendant of Mother. Nuneškite jį pas Guard Praga ir jis jums su džiaugsmu atiduos Book of Praga.
  6. Keliaukite į Gludin Village ir visas 4 knygas atiduokite Priest Zigaunt. Jis duos Letter of Order 2 ir lieps keliauti į Talking Island, kur gyvena knygų autorius Lemoniell.
  7. Kai rasite Lemoniell, paimkite iš jo Book of Lemoniell.
  8. Pakalbėkite su Grandmagister Gallint, kurį galima rasti Einhovant“s School of Wizardry. Grįžkite pas Lemoniell, kad gautumėte Lemoniell“s Covenant.
  9. Grįžkite į Gudin Village, kad pakalbėtumėt su Priest Zigaunt. Už darbą jis Jums duos Mark of Faith.
  10. Pasiekus 20 lygį pakalbėkite su High Priestess Levian ir pasirinkite šiuos atsakymus: 1, 2, 2. Dabar Jūs Cleric’as.