1 Profesijos Kvestai: Dwarf Scavenger

Path to a Scavenger. 19lvl

Kvestas turi būti įvykdytas tam, kad taptumėte plėšiku (Raider). Norint juo tapti, Jūs turite gauti Master Toma leidimą, kurio buvimo vieta yra nežinoma. Sklando gandas, kad Master Toma turi seserį, Trader Mion. Gal ji Jums padės?

 1. Pakalbėkite su Collector Pippi, kuri yra Collector Building’e (pastatas yra šiaurės-vakaruose Dwarf’u mieste). Ji duos Pippi’s Letter of Recommendation.
 2. Nuneškite Pippi’s Letter of Recommendation Trader Mion, kuris yra Magic Shop’e, pietinėje miesto dalyje. Ji Jums duos vieną iš trijų užduočių, kurią Jūs turite atlikti.
 3. Antrą punktą gali tekti kartoti net keliolika kartų, kol negausite Mion’s Letter.
 4. Pakalbėkite su Master Toma, kad gautumėte Bear Picture. Jį galima rasti vienoje iš šių vietų: 154K, -220K (Maža sala šiaurinėje pakrantėje); 179k, -184k (šiaurinis išėjimas iš Mithril Mines); 152k, -175k (netoli šiaurinio išėjimo iš Coal mines pačiame dugne). Pastaba: Master Toma dažnai teleportuojasi tarp šių trijų vietų, todėl gali tekti šiek tiek pabėgioti.
 5. Medžiojam Hunter Bear netoli šiaurės-rytų pakrantės teleportacijos „taško“. Kas 20-30 minučių nukauta meška atsiras Honey Bear. Užmušę ją gausite kvesto daiktą Honey Jar. Visą šią procedūrą reikia kartoti tol, kol surinksite 5 Honey Jar.
 6. Raskite Master Toma (4 punktas) ir atiduokite jam Honey Jar. Jis Jums duos Tarantula Picture.
 7. Toliau medžiojam Hunter Tarantula ir/arba Plunder Tarantula iki tol, kol suriknsime 20 Bead.
 8. Vėl teks ieškoti Master Toma, kad galėtumėt atiduoti Beads. Master Toma duos Bead Parcel ir pasiųs su užduotimi į Gludin’ą.
 9. Pakalbėkite su Warehouse Keeper Raut Gludin‘e. Jis iš Jūsų paims Bead Parcel ir duos Rout’s Teleport Scroll.
 10. Nuneškite Rout’s Teleport Scroll Torai, kurį galima rasti pakeliui į Dragon Valley (kordinatės – 71k, 125k). Jis Jums duos Succubus Undies. Būkite atsargus. Bet kuris iš ten esančių monstrų gali nužudyti keliais smūgiais.
 11. Dabar eikite pas Warehouse Keeper Raut Gludin’e. Jis paims Succubus Undies ir duos Jums Ring Of Raven.
 12. Kai pasieksite 20 lygį, pakalbėkite su Warehouse Chief Moke Gludin’e, kad taptumėte Scavenger’iu.